استفاده از سیگار های آیکاس برای مبتدیان

mahsa fooladi
9 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

استفاده از سیگار های آیکاس برای مبتدیان

استفاده از سیگارهای الکترونیک آیکاس امروزی یکی از بهترین و محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای زمینه ترک اعتیاد می‌باشد. اما بسیاری از افراد مبتدی نمی‌دانند که چگونه باید از این کارهای الکترونیکی استفاده کنند. برای مبتدیان به چه صورت خواهد بود و اینکه از کجا باید استفاده آن را شروع کنیم. در این مقاله استفاده از آیکاس برای مبتدیان مورد بررسی قرار می‌گیرد. آن چیزی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد این است که اصلاً سیگارهای الکترونیکی و استفاده از آن چه سود و ضررهایی برای شما دارد. همچنین برای استفاده به عنوان یک فرد مبتدی چه کارهایی را باید انجام دهید.

 

استفاده از سیگار های آیکاس برای مبتدیان

 

سیگارهای الکترونیکی آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت است؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس از دست محصولاتی است که برای روند ترک اعتیاد توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی تهیه و توزیع شده است. این محصول با شعار درک اعتیاد سریعتر و موثرتر درست شده است. علنی که این دستگاه را محبوب می‌کند عملکرد آن است. زیرا که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس دو قسمت باتری و هولدر وجود دارد.

درون قسمت هولدر آن المنت‌های وجود دارد که می‌تواند گرمای تا حدود ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کند. در پس ایجاد این گرما این گرما توسط همین المنت‌ها به استیک‌های توتون و تنباکویی که روی سیگارهای هیتس قرار دارد القا می‌شود. نتیجه القای این گرما این است که نیکوتین موجود از تنباکو آزاد خواهد شد. به صورت بخار آب از دستگاه خارج می‌شود پس به استفاده فرد مورد نظر می‌رسد. این عملکرد نوآورانه باعث می‌شود که سیگارهای الکترونیکی ایکاس و استفاده از آنها هم دارای تجربه سیگار کشیدن باشد و هم ضرر ۹۵ کمتر از سیگارهای معمولی داشته باشد.

ضرر ۹۵ کمتری آن به این علت است که در سیگارهای معمولی تنباکو سوزانده میشود تا نیکوتین از آن خارج شود. همین سوزانده شدن باعث می‌شود مواد مضر موجود در تنباکو آزاد شود که باعث بیماری‌ها و خسارت‌های جبران ناپذیری بر سلامتی خود فرد و افرادی که در معرض این دود قرار می‌گیرند شود.

 

استفاده از آیکاس برای مبتدیان

ممکن است سوال‌هایی در مورد اینکه یک فرد مبتدی چگونه باید از این محصول استفاده کند ایجاد می‌شود. به این منظور ما قرار است مراحل استفاده از این دستگاه را به ترتیب به شما معرفی کنیم. پیش از شرح استفاده از آیکاس برای مبتدیان در ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید که این محصولات و تمامی متعلقات آن فقط برای افرادی در نظر گرفته شده که قصد ترک سیگار را دارند.

اول

فرد مبتدی ابتدا باید در مورد انواع مختلف سیگارهای ایکاس و عملکرد آن ها مقاله های کاملی را بخواند. ما این مقاله ها را برای شما تهیه کرده ایم. شما می‌توانید آن ها را در وبسایت مورد مطالعه قرار دهید.

دوم

فرد مبتدی باید بداند که کدام نمونه از سیگار های هیتس، ترا، نوسو برای دستگاه انتخابی آنها مناسب است. همچنین بداند که هر کدام از این سیگار ها دارای طعم های مختلفی می‌باشند که قبل از استفاده از آن ها باید با طعم های مختلف آن ها بشناسند و بهترین طعم و دلخواه ترین آن ها را برای خود انتخاب کنند. ما در مورد طعم های مختلف سیگارهای هیتس، ترا و سیگار های نوسو مقاله های کاملی نوشته ایم. شما می‌توانید آن ها را در وبسایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

سوم

در مرحله ۳ شما باید به خرید دستگاه مورد نظر خود اقدام کنید. باید برای این مورد به فروشگاه‌هایی که نماینده رسمی می‌باشند رفته و محصول خود را خریداری کنید. اما قبل از خرید راه‌های تشخیص سیگارهای تقلبی و اصلی را بدانید که ما در یک مقاله به طور کامل در مورد این روش‌ها صحبت کرده‌ایم. اگر قصد دارید به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید باید از وب سایت‌های مرجع استفاده کنید. همچنین قبل از خرید مطمئن شوید که مشتریان قبلی این وب سایت از محصولات خود و کیفیت آنها راضی بوده‌اند.

چهارم

مقایسه قیمتی انجام دهید. قبل از خرید خود در وب سایت‌های مختلف محصولات الکترونیکی آیکاس قیمت‌های آنها و انواع مختلف آنها را بررسی کنید و بهترین وب سایت‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها برای خرید خود انتخاب کنید.

پنجم

پس از خریداری کردن دستگاه نوبت به استفاده از آن می‌رسد. در اولین مرحله از استفاده آن باید سیگار را به صورت کامل شارژ کنید. برای اینکه بتوانید دستگاه را شارژ کنید باید هولدر آن را در داخل شارژر قرار دهید و درب آن را ببندید. چراغ های ال ای دی که روی شارژر وجود دارد می‌تواند حجم باقیمانده و حجم کامل شده از شارژ را به شما نشان بدهد. شارژ کامل دستگاه الکترونیکی ایکاس به صورت کلی ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

 

استفاده از آیکاس برای مبتدیان

 

ششم

مرحله دیگری که افراد مبتدی در استفاده از سیم‌های الکترونیکی ایکاس باید آنها را مورد نظر قرار دهند این است که پس از اینکه دستگاه به صورت کامل شارژ شد کار به آن را شروع کند. شما می‌توانید هولدر دستگاه را با استفاده از کشیدن به سمت بالا از شارژر آن خارج کنید. قبل از استفاده از هر دستگاه مطمئن شوید که دستگاه بدون آلودگی است.

هفتم

در این مرحله شما باید یک فیلتر از دستگاه سیگارهای ترا  یا سیگار هیتس، ترا یا حتی سیگارهای نوسو را با تناسب دستگاه مورد نظر درون آن قرار دهید. باید مطمئن شوید که فیلتر سیگار رو به بالا قرار دارد و به طور کامل در دستگاه فرو رفته است.

هشتم

در این مرحله می‌توانید دستگاه را روشن کنید و با توجه به اینکه چراغ ال ای دی آن شروع به چشمک زدن کرد به این معناست که دستگاه در حال گرم شدن می‌باشد. پس از آنکه دستگاه به طور کامل گرم شد ویبره‌ای به شما می‌دهد که این به معنای تایید گرم شدن دستگاه می‌باشد. این مدت زمان تقریباً ۲۰ ثانیه طول می‌کشد.

در نهایت گرم شدن دستگاه شما می‌توانید از قسمت هولدر آن استنشاق خود را شروع کنید و بخاطر حاوی نیکوتین را داشته باشید. در استفاده یکباره از سیگارهای هیتس می‌توانید به مدت ۶ دقیقه یا به عبارتی دیگر ۱۴ پاف را مصرف کنید.

نهم

پس از اینکه استفاده از دستگاه به اتمام رسید می‌توانید دستگاه را با دکمه روی آن خاموش کنید و چوب استفاده شده هیتس را از آن خارج کنید. برای خارج کردن چوب عید شما می‌توانید به روی سطح دستگاه ضربه کوتاهی داشته باشید تا از دستگاه خارج شود.

دهم

پس از استفاده دستگاه را تمیز کنید و این کار را می‌توانید با پک‌های تمیز کننده آیکاس انجام دهید. ما در یک مقاله کامل در مورد استفاده از پک‌های تمیز کننده ایکاس صحبت کردیم که شما می‌توانید با استفاده از آن به تمیز کردن و نظافت دستگاه خود بپردازید.

یازدهم

پس از اینکه دستگاه را تمیز کرده‌اید دقت کنید که آیا دستگاه به شارژ مجدد نیاز دارد یا خیر اگر به شارژ مجدد نیاز داشت باید دوباره فرایند شارژ کردن را انجام دهید. توجه داشته باشید که این محصولات دارای شارژرهای جیبی می‌باشند که شما می‌توانید در هنگام بیرون بودن و دسترسی نداشتن به برق از آنها استفاده کنید.

استفاده از آیکاس

کلام نهایی

توجه داشته باشید به عنوان فردی که در روند ترک اعتیاد قرار گرفته و به صورت مبتدی میخواهد استفاده از سیگار های الکترونیکی آیکاس باید توجه داشته باشد باید منتظر تغییرات دیگری در روندهای آن ها ایجاد میشود و باید بدانید که این تغییرات طبیعی خواهد بود.

 وبسایت ویسموک

وبسایت ویسموک یکی از حرفه ای ترین و مجرب ترین وبسایت ها در زمینه فروش محصولات ترک اعتیاد میباشد که رضایت مشتری خود را در اولویت فروش خود را قرار داده اند. شما میتوانید تمامی محصولات ترک اعتیاد خود را اعم از محصولات ایکاس و همچنین هیتس/ نوسو/ ترا و لوازم جانی این دستگاه را نیز از وبسایت ویسموک  تهییه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.