استفاده از پک تمیز کننده سیگار های الکترونیکی آیکاس

mahsa fooladi
21 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
استفاده از پک های تمیز کننده سیگار های الکترونیکی ایکاس

پک تمیز کننده سیگار های الکترونیکی ایکاس

سیگارهای الکترونیکی امروزه یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین ابزارآلات و محصولاتی است که برای روند ترک اعتیاد استفاده می‌شوند. این سیگار ها نیازمند فرایندی هستند که تمیزی و پاکیزگی آنها را تامین کند. در نتیجه این نیاز این سوال برای شما پیش خواهد آمد که چگونه می‌توانیم از پک تمیز کننده آیکاس استفاده کنیم. چگونه باید سیگارهای آیکاس را تمیز کنیم تا ماندگاری و کارآمدی مداوم باشد. ما در این مقاله قصد داریم که معرفی کاملی از محصولات مورد نیاز در تمیز کردن و نظافت سیگارهای الکترونیکی آیکاس داشته باشیم.

پک های تمیز کننده سیگار های الکترونیکی ایکاس

سیگار آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت است؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس از محصولاتی هستند که از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی برای روند ترک اعتیاد افراد به بازار عرضه شده است. این سیگار ها در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین محصولات در زمینه ترک اعتیاد می‌باشد. این دستگاه دارای دو قسمت باتری و هولدر است.

برای استفاده از محصولات الکترونیکی آیکاس شما باید از سیگارهای به خصوصی به نام سیگار هیتس استفاده کنید. بر روی آنها استیک‌هایی از توتون و تنباکو وجود دارد که با توجه با استفاده از المنت‌هایی که در هولدر سیگارهای آیکاس قرار دارد گرمای لازم برای گرم شدن این استیک‌ها ایجاد خواهد شد.

در نهایت گرم شدن نیکوتین موجود در توتون و تنباکو آزاد می‌شود؛ به صورت بخار از دستگاه خارج می‌شود. این موضوع می‌تواند به شما تجربه سیگار کشیدن و همچنین تامین نیکوتین مورد نیاز شما را  فراهم کند. اما با این تفاوت که تا حدود ۹۵ از سیگارهای معمولی کم ضررتر است. قطعاً تا الان متوجه شده‌اید که با کجای دستگاه الکترونیکی آیکاس را باید مورد نظافت دائم قرار دهید.

 نظافت سیگارهای الکترونیکی آیکاس

با توجه به اینکه انواع مختلفی برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و اندازه‌های خاص خود هستند باید توجه داشته باشید که نوع و روش تمیز کردن دستگاه کاملاً به نوع آن بستگی دارد. اما به طور کلی عمده قسمتی که باید در دستگاه الکترونیکی آیکاس مورد نظافت قرار گیرد هولدر آن است.

 محصولاتی که برای تمیز کردن سیگارهای الکترونیکی آیکاس از آنها استفاده می‌شود.

برای تمیز کردن سیگارهای آیکاس شما می‌توانید از پک تمیز کننده برای سیگارهای آیکاس و یا حتی محلول تمیز کننده استفاده کنید. در ادامه مطلب ما به بررسی هر کدام از آنها می‌پردازیم.

 محصولاتی که برای تمیز کردن سیگارهای الکترونیکی آیکاس از آنها استفاده می‌شود.

پک تمیز کننده

پک های تمیز کننده برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس انواع مختلفی دارند. اما همه آنها به طور کلی دارای مواردی هستند که شامل برس تمیز کننده، تیغه تمیز کننده، چوب پنبه، کف قلم پنس و محلول تمیز کننده نگهدارنده تیغه قلم به استیک تمیز کننده و چوب پنبه.

 برس تمیز کننده:

با استفاده از این برس شما می‌توانید توتون‌های باقیمانده‌ای که در کف و داخل قلم وجود دارند را خارج کنید و از مقداری از رسوب‌های قلم را با آن بردارید.

 تیغه تمیز کننده:

برای از بین بردن رسوب‌های چسبیده در زیر تیغه‌های قلم شما می‌توانید از این وسیله استفاده کنید تا جرم‌ها و رسوب‌ها را از بین ببرید.

پنس و محلول تمیز کننده:

شما می‌توانید از پنس ها برای بیرون آوردن چوب پنبه‌هایی که در کف قلم وجود دارد استفاده کنید. برای این منظور بهتر است که ابتداً ابتدای این استیک‌ها را به محلول تمیز کننده آغشته کنید و در نهایت پس از خروج چوب پنبه از کف قلم ته آن را تمیز کنید.

 چوب پنبه‌های کف قلم:

پس از هر بار نظافت که انجام می‌دهید باید یک چوب پنبه را در کف قلم قرار دهید.

 نگهدارنده تیغه قلم:

برای نظافت کردن قلم‌های الکترونیکی آیکاس باید از تیغه تمیز کننده استفاده کنید تا از هولدر نگهداری کند. در این فرایند شما باید هولدر را در دو طرف تیغه تیغه قلم قرار دهید. سپس با استفاده از تیغه تمیز کننده جرم‌های تیغه موجود در قلم را بگیرید.

 استیک تمیز کننده و چوب پنبه:

در نهایت انجام تمامی مراحل نظافتی و همچنین تراشیدن جرم‌ها از تیغه موجود در قلم می‌توانید با استفاده از این استیک‌های تمیز کننده قلم را به طور کامل نظافت کنید و برای استفاده مجدد آماده کنید.

 محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید محصولات الکترونیکی آیکاس را با ضمانت و با کیفیت مورد نظر خود از مراکز نمایندگی‌های اصلی آیکاس تهیه کنید. همچنین می‌توانید این محصولات را به صورت آنلاین از فروشگاه‌های آنلاینی که در زمینه فروش این محصولات دارای رسمیت هستند خرید خود را انجام دهید.

پک تمیز کننده سیگارهای آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید پک‌های تمیز کننده‌ای که برای نظافت سیگارهای الکترونیکی آیکاس نیاز دارید به همراه تمامی اقلام آنها از تمامی نمایندگی‌های آیکاس و یا وب سایت‌های رسمی در حیطه فروش لوازم مورد نیاز برای ترک اعتیاد تهیه کنید.

 پک تمیز کننده سیگارهای آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

کلام نهایی:

تمامی موارد مهم و در مورد استفاده از سیگارهای آیکاس و همچنین تمیز کردن سیگارهای آیکاس و نکات مثبتی که در مورد آن وجود دارد  در این مقاله و مقاله‌های دیگر در وب سایت ویسموک صحبت شده است اما باید توجه داشته باشید که تمامی مواردی که مربوط به سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد  اعم از خود محصولات الکترونیکی آیکاس و انواع مختلف آن و سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا، سیگارهای نوسو همه و همه برای استفاده افرادی که قصد ترک را دارند تعبیه و به بازار عرضه شده اند.

در نهایت این مطلب باید بگوییم که استفاده از سیگارهای الکترونیکی برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و بدن آنها به استفاده از نیکوتین اعتیاد ندارد پیشنهاد نمی‌شود زیرا که این دستگاه فقط نیکوتین مورد نیاز شما را تامین می‌کند و ممکن است در افرادی که به نیکوتین اعتیاد ندارند باعث ایجاد اعتیاد به نیکوتین شود.

 وب سایت ویسموک

وبسایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین مجموعه‌ها در ارائه محصولات ترک اعتیاد اعم از محصولات آیکاس سیگارهای هیتس سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو و همچنین پک‌های تمیز کننده سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد. وب سایت ویسموک و تیم پرسنلی این مجموعه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت کامل مشتریان به نحوی که هیچ نگرانی در مورد قیمت و ضمانت محصولات و اصل بودن آنها وجود نداشته باشد، انجام می‌دهد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.