استفاده از سیگار آیکاس توسط افراد معروف

mahsa fooladi
17 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
استفاده از سیگارهای ایکاس توسط افراد معروف

از آنجایی که سیگار آیکاس امروز روز یکی از پرطرفدارترین سیگارهای عرصه ترک اعتیاد است می‌توان گفت که افراد مشهور بسیار زیادی هم از این دستگاه برای روند ترک اعتیاد خود استفاده می‌کند. ما در این مقاله قصد داریم که افراد معروفی را که از آیکاس برای مصرف خود استفاده می‌کنند معرفی کنیم.

 

 سیگار آیکاس چیست و روند کار کردن آن چگونه است؟

سیگارهای آیکاس از دست محصولات ترک اعتیاد از توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی ساخته شده است. این دستگاه با هدف کمک کردن به افراد برای روند ترک اعتیاد آنها به بازار عرضه شده و ادعای آن را دارد که می‌تواند در مدت زمانی کوتاه روند ترک اعتیاد را سرعت بخشد.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس به صورت کلی دارای چند بخش هستند. یکی از بخش‌های آن هولدر سیگار است و بخش دیگر آن باتری. در هولدر سیگار المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمای لازم را برای گرم کردن استیک‌های تنباکو در سیگارهای هیتس و یا سیگارهای ترا را ایجاد کند. ایجاد این گرما باعث می‌شود که از تنباکوی موجود در سیگار نیکوتین مورد نیاز آزاد شود ولی مواد دیگر که مضر هستند از آن خارج نشوند.

 

با توجه به تفاوتی که بین عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس و سیگارهای معمولی وجود دارد به ترسی که در سیگارهای معمولی با سوختن توتون و تنباکو مواد مضر آن آزاد می‌شود اما در سیگارهای الکترونیکی هیچ قسمتی از تنباکو سوخته نمی شود. در نتیجه مواد مضری از آن خارج نمی‌شود و این موضوع باعث می‌شود که استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس تا ۹۵ درصد ضرر کمتری از سیگارهای معمولی داشته باشد.

 

 سیگار آیکاس چیست و روند کار کردن آن چگونه است؟

 

 افراد معروفی که از دیوارهای الکترونیکی ایکاس استفاده می‌کنند.

اولین فردی که باید در این لیست قرار بگیرد لئوناردو دی کاپریو می‌باشد. این فرد که یکی از شخصیت‌های سرشناس هالیوودی می‌باشد. لئوناردو همواره در فیلم‌های خود و همچنین زندگی شخصی خود از محصولات مختلفی به عنوان جایگزینی برای سیگار استفاده می‌کنند. او نه تنها از ویپ ها بلکه در برخی موارد دیده شده که از سیگار های الکترونیکی‌های کاست نیز استفاده می‌کند. استفاده وی از سیگارهای الکترونیکی باعث اهمیت بیشتر استفاده از سیگارهای الکترونیکی شده است.

 

 کیتی پری

دومین فردی که می‌توانیم در لیست افراد مشهوری که از سیگار الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند قرار دهیم می‌باشد. کیتی پری یکی از بازیگران و خوانندگان مشهور آمریکایی است که در شاخه‌های مختلف فعالیت دارد. این شخصیت که یکی از با استعدادترین و دوست داشتنی‌ترین چهره‌های مشهور در آمریکا می‌باشد، همیشه از محصولات الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کند. او همچنین از ویپ‌ها استفاده می‌کند که ویپ آن از برند توئیست می‌باشد که در آمریکا شهرت دارد.

 

 جک نیکلسون

سومین فردی که در لیست افراد مشهوری که از سیگار الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند جک نیکلسون می‌باشد.

این هنرپیشه هالیوودی که دارای معروفیت و طرفداران بسیار زیادی است اثر زیادی در میزان محبوبیت ویپ‌ها و دستگاه الکترونیک آیکاس داشته است. زیرا که در بیشتر موارد از این دو به عنوان جایگزین برای سیگار استفاده می‌کند. همین استفاده به خودی خود باعث شده که خرید ویپ‌ها و سیگارهای الکترونیکی بین طرفداران این هنرپیشه افزایش پیدا کند.

 

جانی دپ

قطعاً نیازی به توضیح در مورد بازیگر مشهور هالیوودی جانی دپ نیست.  این بازیگر در تمامی فیلم‌ها و سریال‌های خود و همچنین در زندگی روزمره خود از دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس و همچنین ویپ‌ها به عنوان جایگزینی برای سیگار استفاده می‌کند. این بازیگر در فیلم توریست از دستگاه‌های ویپ استفاده کرده است. اما در مکان‌های مختلف سیگارهای الکترونیکی آیکاس در دست او دیده شده است.

 

 و اما طناز طباطبایی

بد نیست که یکی از هنرپیشه‌های ایرانی را در لیست خود قرار دهیم و او طناز طباطبایی می‌باشد. این بازیگر سرشناس که در ایران محبوبیت خاصی دارد در یکی از سریال‌های خود با نام سریال یاغی به عنوان نقش طلا بازی کرده که یکی از تفریحات این نقش استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس بوده است.

مزایای استفاده از سیگار الکترونیکی آیکاس

همانطور که در ابتدای مقاله از عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس صحبت کردیم می‌توان گفت که میزان ضرر این سیگار نسبت به سیگارهای معمولی ۹۵ درصد کمتر می‌باشد. مورد بعدی به عنوان مزیت آن می‌تواند عدم خروج دود از دستگاه باشد. زیرا که در این دستگاه تنها ماده‌ای که از آن خارج می‌شود بخار آب است. این موضوع باعث می‌شود که استفاده از سیگارهای الکترونیکی های در تمامی اماکن امکان‌پذیر باشد.

 

 معایب استفاده از سیگار الکترونیکی

درست است که استفاده از سیگار الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد هرچه سریع‌تر پیشنهاد می‌شود؛ اما از اثرات طولانی مدت آن بر فرد نمی‌توان اطلاعات کاملی را داشت.

همچنین در برخی از کشورها استفاده از آن محدودیت دارد و نوعی قانون گریزی تلقی می‌شود.

 

قیمت های سیگار آیکاس

با توجه به اینکه محصولات الکترونیکی آیکاس دارای انواع مختلفی هستند می‌توان گفت که بر اساس تنوع آنها قیمت آنها از تقریباً یک میلیون و ششصد هزار تومان شروع می‌شود و تا ۶ میلیون  ۵۰۰ هزار تومان ادامه خواهد داشت. این قیمت‌ها گاهاً می‌تواند بر اساس نوع آنها و امکاناتی که دارند متفاوت باشد.

قیمت های سیگار های الکترونیکی ایکاس

کلام نهایی

با توجه به اینکه امروزه افراد بسیار زیادی از محصولات ترک اعتیاد و سیگارهای الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد خود استفاده می‌کنند می توان به افراد معروف هم اشاره کرد. لازم به ذکر است که این محصولات فقط برای افرادی مناسب است که می‌خواهند سیگارها را ترک کنند و برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و بدن آنها به نیکوتین اعتیاد ندارد پیشنهاد نمی‌شود. زیرا که ممکن است باعث اعتیاد آنها به نیکوتین و روی آوردن به استفاده از سیگارهای معمولی شود.

 

محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین برای تهیه محصولات الکترونیکی آیکاس اقدام نمایید. اگر انتخاب شما خرید حضوری باشد بهتر است که از نمایندگی‌های اصلی برند آیکاس سیگار خود را تهیه کنید. اما اگر می‌خواهید به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید بهتر است از وب سایت‌های مرجع و با ضمانت محصول خود را تهیه کنید.

 

 وب سایت ویسموک

شما عزیزان می‌توانید تمامی محصولات مورد نیاز برای روند ترک اعتیاد خود را از وب سایت بیسموک تهیه کنید یکی از محصولاتی که ما در وب سایت ویزمو با ضمانت به مشتریان خود عرضه می‌کنیم محصولات الکترونیکی آیکاس می‌باشد. شما همچنین می‌توانید در از وب سایت ویسموک سیگارهای هیتس و یا ترا را بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.