رایج ترین سیگار های الکترونیکی در ایران

mahsa fooladi
7 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
رایج ترین سیگار های الکترونیکی در ایران

یکی از معضلاتی که امروزه جوامع بسیار زیادی در کشورهای مختلف به خصوص ایران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند؛ اعتیاد به سیگار است. بسیاری از افرادی که سیگار می‌کشند از این موضوع آگاهی دارند که مضرات سیگار برای خودشان و دیگرانی که در معرض این دود قرار می‌گیرند چه چیزهایی می‌تواند باشد. حتی بخش زیادی از آنها جبران ناپذیر خواهد بود. با توجه به این دانش بسیاری از افراد سیگاری سعی در ترک اعتیاد خود خواهند داشت. در این راستا از دستگاه‌ها و محصولاتی مانند سیگار های الکترونیکی استفاده خواهند کرد که تا حدودی روند را سرعت بخشد و موثر باشد.

با توجه به اینکه محصولات مورد نیاز برای ترک سیگار دارای تنوع بسیار زیادی است؛ تعدادی از آنها در حال حاضر در ایران رایج‌تر و دارای شهرت بیشتری هستند که ما در این مقاله قصد داریم از سیگارهای الکترونیکی رایج در ایران صحبت کنیم.

 

"سیگارهای

 

سیگار های الکترونیکی آیکاس یکی از سیگارهای رایج در ایران

 

یکی از محصولاتی که در کشور ایران شهرت بسیار زیادی دارد و برای روند ترک اعتیاد اثربخشی بالایی تا به حال داشته سیگارهای الکترونیکی آیکاس است. این محصول ساخت شرکت فیلیپ موریپس آمریکا می‌باشد. با شعار اینکه ما در روند ترک اعتیاد شما به شما کمک می‌کنیم این محصول را به بازار عرضه کرده است.

سیگار های الکترونیکی آیکاس که دارای عملکرد منحصر به فردی می‌باشند می‌تواند با کم کردن ۹۵ درصدی ضرر سیگار در روند ترک اعتیاد به شما کمک کند. زیرا که سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید به همراه سیگارهای هیتس استفاده شود. نحوه عملکرد دستگاه به این گونه است که با المنت‌هایی که در هولدر این سیگار وجود دارد گرمای مورد نیاز برای گرم شدن استیک‌های توتون و تنباکوی موجود در سیگارهای هیتس ایجاد می‌شود. در نهایت این گرم شدن نیکوتین مورد نیاز آزاد خواهد شد و مورد استفاده قرار خواهد گرفت در نهایت بدون دود و به شکل بخار از دستگاه خارج می‌شود.

 

 ویپ‌ها یکی دیگر از محصولات رایج برای ترک اعتیاد در ایران

ویپ‌ها یکی از انواع مدرن و پیشرفته سیگارهای الکترونیکی هستند. در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند. از این نظر که این دستگاه دارای باتری‌های قدرتمندی هستند و امکان تنظیمات گوناگونی را به کاربر می‌دهند؛ بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دسته تنظیماتی که می‌توانید در دستگاه‌های ویپ انجام دهید تنظیم قدرت و دمای بخار آن می‌باشد. به علت اینکه دارای یک صفحه نمایش‌های کوچکی روی دستگاه هستند، کنترل آنها کمی ساده‌تر خواهد بود. اما با توجه به اینکه در دستگاه‌های ویپ از آب استفاده می‌شود پس از مدتی می‌تواند باعث بیماری‌های دیگری شود.

 

ویپ‌ها یکی دیگر از محصولات رایج برای ترک اعتیاد در ایران

 

 ویپ‌های یکبار مصرف

ویپ‌هایی که با هدف مصرف یک بار طراحی شده و به بازار عرضه شده‌اند. در این ویپ‌ها شما نیازی نیست که عملیات پاکسازی در سیگار را داشته باشید. از آنجایی که در این دستگاه از نمک نیکوتین هم استفاده می‌شود می‌تواند تداعی کننده تجربه واقعی سیگارهای سنتی باشد.

 

 قلم ویپ

یک دستگاه سه تکه که دارای باتری قدرتمندی است. در این قلم‌ها هم از مایع الکترونی استفاده می‌شود. اندازه کلیه این قلم‌ها تقریباً به اندازه یک برگ سیگار و یا یک قلم است. در استفاده از قلم‌های ویپ شما می‌توانید طعم‌های بیشتری را داشته باشید. همچنین از بخار بیشتر این دستگاه لذت ببرید. یکی از ویژگی‌هایی که این دستگاه‌ها دارا هستند این است که قیمت آنها از سیگارهای ویپ یکبار مصرف کمی گران‌تر است اما طول عمر دراز مدت‌تری دارند.

 

مود ها یا boxها

افرادی که به دنبال این هستند که بخار آب بیشتری از ویپ‌ها ایجاد شود می‌توانند از دستگاه‌های مودها استفاده کنند. زیرا که تجربه استفاده از ویپ‌ها را بهتر و بیشتر می‌کند. همچنین این دستگاه دارای طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند که برای سلیقه‌های مختلف می‌تواند مفید باشد.

 

ویپ‌های خودکاری

این دستگاه‌ها از دو بخش تشکیل شده‌اند که به صورت یکسره یا قابل جدا شدن ساخته شدند. اما از لحاظی که این دستگاه‌ها تقریباً دارای اندازه ای همانند سیگار هستند باتری که در آنها به کار گرفته شده ظرفیت کمتری دارند. استفاده از این سیگارها برای افرادی که دارای مصرف متوسطی هستند بسیار مناسب است.

ویپ‌های خودکاری

 برندهای مختلف سیگار های الکترونیکی

با توجه به اینکه محصولات متعدد و متنوعی برای ترک اعتیاد ساخته شده و به بازار عرضه شده‌اند می‌توان گفت که نمونه‌های مختلفی از برندهای مختلف جز این دسته از محصولات خواهند بود.

ما در این مقاله تعداد زیادی از سیگار های الکترونیکی رایج در ایران را معرفی کردیم. در ادامه این مقاله قصد داریم که سیگارهای الکترونیکی را از برندهای مختلف دنیا را به شما معرفی کنیم.

 

از برندهای مختلف سیگارهای الکترونیکی می‌توان به برند smok،  vaporesso, aspire, jull ,invoking, Wismec, lost vape, greekvape, joyetech  اشاره کرد.

 

 برندهای مختلف سیگارهای الکترونیکی

 

لیست سیگارهای الکترونیکی رایج و دستگاه‌ها

در دنیای سیگارها کیفیت حرف اول را می زند. سیگار هایی در عرصه محصولات ترک اعیتاد وجود دارند که جایگزینی برای سیگار هستند اما با ضرر کمتر. در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد

سیگار های الکترونیکی ترا

یکی از معروف ترین سیگار های موجود در این عرصه سیگارهای ترا هستند. که برای دستگاه های ایکاس ایلوما IQOS ILUMA استفاده میشوند. از آنجایی که دارای طراحی ضریف و زیبایی هستند میتوانند لوکس باشند.

 

سیگار های هیتس Heets یکی دیگر از جایگزین ها برای سیگار

یکی از سیگارهای محبوب در ایران که باز هم برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس مورد استفاده قرار می گیرند. ساخت شرکت مارلبرون هستند و این به خودی خود یعنی اصالت محصول. این محصول با رنگ ها و طعم های مختلف در بازار وجود دارد که شما میتوانید آنها را از وبسایت ویسموک تهییه نمایید.

 

سیگار های الکترونیکی نوسو Nuso

این سیگار از دسته سیگارهایی است که هم معروف و هم خوش قیمت است می باشد که با طراحی کوچک و قابل حمل، از سری محصولاتی است که محبوبیت بالایی دارد .

 

ترک سیگار

در نهایت اینکه همه ما از مضرات موجود استفاده از سیگار چه برای افراد سیگاری و چه برای افرادی که در معرض دود سیگار قرار می‌گیرند آگاهی داریم؛ می‌توانیم در ترک سیگار افراد سیگاری به آنها کمک کنیم و برای آنها انگیزه این کار را ایجاد کنیم. برای اینکه روند ترک اعتیاد با سرعت تر و موفق تر انجام شود بهتر است که ابتدا علت اعتیاد شناسایی شود. سپس انگیزه انگاری تلاش برای این روند را شروع کرد. برای این منظور در این مقاله با انواع سیگارهای الکترونیکی رایجی که در کشور ایران وجود دارد و می‌توانید برای روند ترک اعتیاد خود و یا دیگران استفاده کنید آشنا شده‌اید.

اما باید بدانید که در حالت کلی  محصولات بسیار زیادی برای ترک اعتیاد وجود دارد که  با سیگارهای الکترونیکی کمی متفاوت هستند. به عنوان مثال می‌توانید از آدامس‌های نیکوتین ‌دار و یا چسب‌های مخصوص ترک اعتیاد استفاده کنید.

 

محصولات ترک اعتیاد خود را از کجا تهیه کنید

ما در وب سایت ویسموک ارائه دهنده خدماتی برای شما عزیزان هستیم تا بتوانید محصولات ترک اعتیاد مورد نیاز خود را با ضمانت اصل بودن و با قیمت مناسب تهیه نمایید. شما می‌توانید در وب سایت ویسموک به بررسی محصولات موجود برای ترک اعتیاد بپردازید و در نتیجه با بررسی متناسب بودن محصولات با نیاز شما میتوانید اقدام به خرید آن ها انجام بدهید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.