تفاوت فیلترهای هیتس و ترا

mahsa fooladi
12 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تفاوت فیلترهای ترا و فیلترهای هیتس

تفاوت فیلترهای هیتس و ترا

از آنجایی که امروزه به طور بسیار گسترده افراد بسیار زیادی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای روند ترک اعتیاد خود و یا حتی سیگار کشیدن‌های کم ضرر استفاده می‌کنند سوالات بسیار زیادی مطرح می‌شود. یکی از این سوال‌ها تفاوت فیلترهای هیتس و ترا می‌باشد و عملکرد انها چگونه خواهد بود.

در ابتدای مقاله باید بدانید که سیگارهای هیتس و سیگارهای ترا هر دو برای دستگاه الکترونیکی آیکاس مورد استفاده قرار می‌گیرند با این تفاوت که برای دستگاه‌های آیکاس ایلوما از سیگارهای ترا و برای دستگاه‌های دیگر از سیگارهای هیتس استفاده می‌شود.

در ادامه مقاله ما قصد داریم بررسی کنیم که تفاوت فیلترهای هیتس و ترا در چه چیزهایی می‌باشد.

 

عملکرد کلی سیگارهای الکترونیکی آیکاس

 

 عملکرد کلی سیگارهای الکترونیکی آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیپ موریس می‌باشند که با توجه به فناوری فناوری جدید خود  می‌تواند به روند ترک اعتیاد شما کمک کند.

دستگاه‌های آیکاس دارای چندین قسمت هستند که  می‌توان به قسمت هولدر و باتری آن اشاره کرد.

با توجه به روند قرار گرفتن سیگارهای هیتس و یا سیگارهای ترا در هولدر سیگارهای الکترونیکی آیکاس  عملکرد این سیگار شروع خواهد شد.  در هولدر سیگارهای الکترونیکی آیکاس المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمای لازم را برای آزاد شدن نیکوتین ایجاد کند. این گرما در سیگار های ایکاس معمولی توسط تیغه به سیگار القا میشود ولی در سیگار های آیکاس ایلوما تیغه ای برای القا وجود ندارد.  این روند باعث می‌شود که نیکوتین مورد نیاز از فیلترهای موجود  آزاد شوند بدون اینکه تنباکو و توتون موجود در سیگار سوزانده شود. زیرا که همزمان با سوختن توتون و تنباکوی موجود در سیگار مواد مضر بیشتری از آن آزاد خواهد شد که این مواد باعث بروز بیماری‌های بسیاری می‌شود.

 

فیلتر های سیگار ترا

فیلترهای سیگار ترا فقط برای سیستم‌های آیکاس ایلوما طراحی شده‌اند.  در طراحی این سیگارها از یک عنصر فولادی ضد زنگ در داخل این آنها استفاده شده که با گرم کردن تنباکو از درون نیکوتین را آزاد می‌کند.

به کمک تکنولوژی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاز ایلوما قرار دارد دیگر نیازی به تمیز کردن و مراقبت از تیغه دستگاه ایلوما  نیست.  چرا که در دستگاه‌های آیکاس ایلوما تیغه‌های حرارتی وجود ندارد و به روش القایی حرارت مورد نیاز منتقل می‌شود.  همانطور که گفته شد فیلترهایی که در سیگارهای آیکاس ایلوما استفاده می‌شوند ترا نام دارند.

 

فیلترهای هیتس

فیلترهای هیچ نوعی استیک تنباکو هستند که با طراحی خاص و ویژه خود مخصوص استفاده برای دستگاه‌های آیکاس می‌باشند. در این دستگاه با استفاده از فناوری القایی و از طریق تیغه‌ای که در داخل قسمت هولدر آن قرار دارد گرمایی معادل با ۳۵۰ درجه سانتیگراد ایجاد خواهد شد.  در نتیجه این دما نیکوتین مورد نیاز آزاد خواهد شد و گرما به صورت بخار خارج میشود.  استیک‌هایی که در سیگار هیکس وجود دارد در شش طیف رنگی با طعم‌های مختلف در بازار وجود دارد.

تنباکویی که در سیگارهای هیتس استفاده شده است تنباکوهای واقعی هستند  که به روش فرایند برگ ریخته شده بهینه سازی شده و در سیگارها قرار گرفتند. فرایند برگ ریخته شده بیشتر برای گرم کردن استفاده می‌شود.

روندی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس و استفاده از سیگارهای هیتس ایجاد می‌شود  دارای حداقل مضرات می‌باشند زیرا که برخلاف عملیات سوختن توتون و تنباکو در سیگارهای معمولی در این سیگارها هیچ عملیات سوزاندنی انجام نخواهد شد و در نتیجه مواد مضری از تنباکو آزاد نخواهد شد.

فیلترهای هیتس

 

دستگاه‌های الکترونیکی ایکاس برای چه کسانی طراحی شده است؟

به جامعه هدفی که برای دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس  در نظر گرفته شده افراد سیگاری هستند.  یعنی از تمام دم‌هایی که در سیگارهای هیتس استفاده شده تا استیک‌های تنباکویی که در این سیگارها وجود دارد همه و همه برای افرادی که به خریدن و استفاده از سیگار عادت دارند درست شده اند.

 

 مقایسه فیلترهای هیتس و ترا با سیگار های معمولی.

در بسته‌بندی هر دو گروه ۲۰ عدد سیگار وجود دارد.

با احتساب مالیاتی که بر سیگارها وارد می‌شود قیمت سیگارهای هیتس و ترا با سیگارهای معمولی برابر است.

هر استیک تنباکو با تعداد مشخصی از پاف در طول یک دوره زمانی ارائه می‌شود.

استیک‌های تنباکویی استفاده شده که ترا و هیتس نام دارند همانند سیگار معمولی هستند.

سیگارهای هیتس در برخی از مناطق با نام مارلبرو عرضه می‌شوند که این نشان از اصالت و کیفیت است.

 

 مقایسه فیلترهای ترا و هیتس با سیگار های معمولی.

سیگار الکترونیکی

 

استفاده از کدام نوع از سیگار های ایکاس بهتر است؟

برای جواب این سوال شما باید تمامی توضیحات لازم را مورد عملکرد هر نوع سیگار الکترونیکی ایکاس را مورد مطالعه قرار دهید که ما در مقاله هایی مجزا در مورد روند عملیاتی هر کدام از آن ها صحبت کرده ایم و شما میتوانید این مقاله ها را در وبسایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید. مورد بعدی که باید در مورد پاسخ این سیوال در نظر بگیرید طعم های مختلف سیگار های هیتس و ترا میباشد که به طور کلی میتوان گفت تنوع طعم در سیگار های هیتس بیشتر از ترا میباشد. جالب است بدانید که در امریکا فقط استفاده از طعم های ملایم و ساده سیگار های هیتس مجاز میباشد ولی برای استفاده از طعم های سیگار ترا ممنوعیتی وجود ندارد.

کلام نهایی

با توجه به اینکه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین فیلترهای آنها افزایش یافته  بهتر است در نظر بگیرید که کاربری سیگارهای الکترونیکی آیکاس فقط مخصوص کسانی است که به خرید و کشیدن سیگار عادت دارند و بدن آنها به نیکوتین اعتیاد دارند میباشد  پس در نتیجه برای استفاده از آن توسط افراد غیر سیگاری ممنوعیت‌هایی وجود دارد زیرا که ممکن است استفاده از این سیگارها برای افراد غیر سیگاری باعث شود که بدن آنها به استفاده از نیکوتین اعتیاد پیدا کنند که در نتیجه احساس نیاز بیشتر آنها  به نیکوتین ممکن است که به سمت استفاده از سیگارهای معمولی و مضر سوق پیدا کنند.

فیلترهای هیتس و ترا را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه هر کدام از فیلترهای موجود برای دستگاه الکترونیکی آیکاس دارای طعم‌های مختلفی هستند و در بازار به صورت های اصل و تقلبی به فروش میرسند بهتر است از وبسایت های مرجع و یا شعبه های مورد اعتماد  این محصولات را تهییه نمایید و در نهایت شما می‌توانید تمامی طعم‌های مورد نظر خود را از وب سایت ویسموک تهیه کنید.

 

سیگارهای الکترونیکی‌های ایکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید به دو صورت به خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس اقدام کنید. در اولین حالت شما می‌توانید به صورت حضوری به نمایندگی‌های رسمی آیکاس رفته و سیگار الکترونیکی مورد نظر خود را تهیه نمایید. باید توجه داشته باشید که قبل از خرید طریقه تشخیص سیگارهای آیکاس اصل از فیک را بدانید.  اگر قصد دارید به صورت آنلاین و از وب سایت سیگار مورد نظر خود را تهیه کنید بهتر است از وب سایت‌های مرجع استفاده کنید.

وب سایت ویسموک

شما می‌توانید تمام محصولات مورد نیاز برای روند درک اعتیاد خود را از وب سایت ویسموک تهیه کنید. یکی از دسته مواردی که می‌توانید با اعتماد کامل از اصل بودن و ضمانت آن تهیه کنید سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.