تفاوت آیکاس و سیگار معمولی | مقایسه مزایا و معایب

mahsa fooladi
14 بهمن, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تفاوت آیکاس و سیگار معمولی | مقایسه مزایا و معایب

تفاوت آیکاس و سیگار معمولی

در ابتدا باید بگویم که همه ما می‌دانیم که استفاده از سیگار مضرات بسیار زیادی برای سلامتی ما و اطرافیان ما دارد. از این رو بهتر است که از ابتدا سیگار را استفاده نکنید؛ اما اگر در دام استفاده از آن قرار گرفته‌اید و می‌خواهید برای ترک اعتیاد خود قدمی بردارید، شما دارید در بهترین زمان مناسب بهترین انتخاب را انجام می‌دهید.

ما در این مقاله قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که در روند ترک اعتیاد شما به شما کمک می‌کند؛ اما مهمترین روندی که در انتخاب شما به شما کمک می‌کند دانستن تفاوت‌های این محصول از یک از یک سیگار معمولی می‌باشد.

سیگار الکترونیکی آیکاس چیست و چگونه کار می کند؟

سیگار الکترونیکی آیکاس چیست و چگونه کار می کند؟

در ابتدا باید به این نکته جذاب توجه کنیم که آیکاس مخفف یک عبارت است. و این عبارت  I quit ordinary smoking  می‌باشد. این عبارت یعنی من سیگار معمولی را ترک می‌کنم. احتمالاً زمانی که از سیگارهای الکترونیکی سخنی به میان می‌آید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می‌کند شرکت ویپینگ باشد؛ اما باید گفت که سخت در اشتباه هستید. زیرا که شرکت فیلیپ موریس یکی از شرکت‌های معروف آمریکا در ارائه سیگارهای الکترونیکی آیکاس به صورت حرفه‌ای عمل کرده است؛ همچنین بهترین محصولات را عرضه می کند. در حالت عادی باید بدانید که کارایی سیگار الکترونیکی آیکاس چگونه است.

سیگار الکترونیکی آیکاس یک دستگاه است که شما برای استفاده از این دستگاه باید از سیگاری با نام سیگار هیتس استفاده کنید. سیگار هیتس توسط شرکت مارلبرو ساخته شده است که دارای سیستم تنباکوی گرما سوز است.

در حالت کلی در سیگارهای هیت استیک‌های تنباکوی وجود دارد که نام آنها هیت می‌باشد؛ علت شهرت این سیگارها به این دلیل است. زمانی که شما سیگار هیتس را در دستگاه الکترونیکی آیکونس قرار می‌دهید؛ این استیک‌ها توسط المنت‌هایی که در این دستگاه وجود دارد گرم می‌شوند. این گرم شدن تا دمای ۳۵۰ درجه سانتیگراد می‌باشد. که برای گرم شدن تنباکو دمای کافی است.

استیک های موجود در سیگار هیت

استیک‌هایی که در سیگارهای هیت وجود دارد با نام‌های مختلف تجاری مانند سنتیا، تریا و دلیا شناخته می‌شود. همچنین در برخی از کشورها این مارک از سیگار با نام‌های پارالامنت و مارلبرو شناخته می‌شوند. از جذابیت دیگر سیگارهای هیت این است که دارای طعم‌های مختلفی می‌باشد.

زمانی که این المنت‌ها استیک‌های موجود در سیگار هیت را گرم می‌کند؛ باعث می‌شود که در اثر گرما تنباکو گرم شود و مقدار نیکوتینی از آن آزاد شود. این موضوع باعث می‌شود که بخار کمی به همراه نیکوتین ایجاد شود. که می‌تواند تجربه سیگارهای معمولی را برای شما تداعی کند. با این تفاوت که ضرر آنها کمتر خواهد بود. استفاده از سیگارهای الکترونیکی ایکاس و همچنین سیگارهای تنباکویی هیت درصد ضرر کمتری برای شما دارد. این موضوع می‌تواند از ۹۰ تا ۹۵ درصد باشد.

تفاوت سیگار الکترونیکی آیکاس و سیگار معمولی

تفاوت سیگار الکترونیکی آیکاس و سیگار معمولی

برای بیان این تفاوت به عنوان مورد اول باید بیان کرد که سیگارهای الکترونیکی آیکاس مورد استفاده برای سیگارهای هیت قرار می‌گیرد. که این سیگارها با استفاده از تکنولوژی تنباکوی گرما سوز ساخته شده است.

در تنباکویی که برای سیگارهای هیتس استفاده می‌شود مواد مضر کمتری وجود دارد. اما در سیگارهای معمولی مواد مضر بسیار زیادی در توتون یا تنباکو به همراه نیکوتین وجود دارد.

نوع سوختن نکوتین از تفاوت های آیکاس و سیگار معمولی

برای بیان تفاوت دوم باید بیان کرد که زمانی که شما از سیگار معمولی استفاده می‌کنید؛ همزمان با سوختن کاغذهای اطراف این مواد مضری که به همراه نیکوتین در آنها قرار دارد کاملاً تخلیه می‌شوند.

اما در زمانی که شما از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنید، عملیاتی مبنی بر سوخت رخ نمی‌دهد. بلکه با المنت‌های گرمایی که در دستگاه الکترونیکی آیکاس قرار دارد؛ فقط استیک‌های توتون و یا تنباکو در سیگار هیت کمی گرم می‌شود؛ تا بتواند نیکوتین مورد نیاز شما را تامین کند. این موضوع از آزاد شدن مواد مضر جلوگیری می‌کند.

برای بیان تفاوت دیگر باید گفت که زمانی که شما از سیگارهای معمولی استفاده می‌کنید؛ با توجه به سوختنی که ایجاد می‌شود مواد مضری را آزاد می‌کند، دود زیادی را تولید می‌کند. در صورتی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس فقط بخاری که حاصل گرم شدن توتون و یا تنباکو می‌باشد خارج می‌شود.

امکان استفاده

به عنوان یک تفاوت دیگر باید گفت که شما می‌توانید از سیگارهای الکترونیکی آیکاس در تمامی اماکن استفاده کنید؛ زیرا که ضرر کمتری برای اطرافیان دارد. اما شما نمی‌توانید از سیگارهای معمولی در تمامی اماکن استفاده کنید؛ زیرا ممکن است بعضی افراد به دود ناشی از آن حساسیت و یا آلرژی داشته باشند و یا حتی برای آنها خوشایند نباشد.

شرکت های تولید کننده آیکاس و سیگار معمولی

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی تولید شده از شرکت فیلیپ موریس آمریکا می‌باشد که یک برند معتبر است. اعتقاد این شرکت بر این است که می‌تواند با کمک محصولات خود در روند ترک اعتیاد شما به شما کمک کند. نکته جالب  این است که تمامی افرادی که برای ترک اعتیاد خود از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده کرده‌اند؛ به طور کامل در روند ترک اعتیاد خود موفق شدند.

برای اینکه به طور کامل‌تر بتوانید بررسی کنید که چرا باید سیگار الکترونیکی آیکاس را برای ترک اعتیاد خود انتخاب کنید؛ بهتر است که بدانید سیگار الکترونیکی آیکاس چگونه در روند ترک اعتیاد شما تاثیر می‌گذارد. در مورد تاثیر سیگار آیکاز بر روند ترک اعتیاد شما ما مقاله کامل را برای شما در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید آن را در وبلاگ ما مورد مطالعه قرار دهید. اما زمانی که می‌خواهید برای خرید آیکاس اقدام کنید؛ باید در نظر داشته باشید که این دستگاه نمونه‌های مختلف دارد .

دستگاه های آیکاس برای چه افرادی طراحی شده است؟

دستگاه های آیکاس برای چه افرادی طراحی شده است؟

این دستگاه همانند سیگار با تنباکو پر می شود افراد سیگاری را هدف قرار میدهد. به طور کلی این محصول با تمام جزئیات خود از طعم گرفته تا استیک تنباکویی برای افرادی ساخته شده است که عادت به به خرید و کشیدن سیگار دارند. تجربه استفاده از آیکاس با قواعد سیگار کشیدن تعریف می شود:

  • استیک تنباکویی در بسته های 20 تایی به فروش می رسد و تقریبا قیمت ان ها با سیگار برابر است.
  • هر استیک تنباکویی تعداد مشخصی از پاف ها را در یک دوره زمانی محدود ارائه می دهد.
  • فقط طعم تنباکو و منتول ساده برای فروش در ایالات متحده مجاز است.
  • استیک تنباکویی استفاده شده شبیه به یک ته سیگار است.
  • در برخی جاها، برای هیتس یا هیت استیک از نام مارلبرو (Marlboro) استفاده میشود که اصالت و کیفیت کار را نشان میدهد.
  • برخلاف آیکاس، محصولات ویپینگ برای ایجاد تجربه ای جدید، جدای از سیگار کشیدن طراحی شده‌اند.

کلام آخر

به عنوان کلام نهایی باید گفت که استفاده از دستگاه های الکترونیکی آیکاس فقط برای افراد سیگاری پیشنهاد میشود که قصد ترک سیگار خود را دارند؛ در نهایت به راحتی میتوانند این کار را با سیگار های ایکاس انجام دهند. اما برای افرادی که تا به حال سیگار را استفاده نکرده اند و اعتیادی به نیکوتین ندارند استفاده از این دستگاه پیشنهاد نمیشود.

اگر به دنبال این هستید که آیا از برند ایکاس استفاده کنم یا ویپینگ باید در نظر بگیرید که اگر به دنبال تجربه ای مشابه به سیگار معمولی کشیدن هستید؛ باید بدانید سیگار های ایکاس میتوانند گزینه مناسب تری برای شما باشند.

وبسایت ویسموک ارایه دهنده تمامی مدل های سیگار الکترونیکی آیکاس میباشد. ما ضمانت و اصالت محصول را برای شما تضمین میکنیم؛ شما هم استمرار در رهایی از سیگار را برای ما تضمین کنید. بهترین ها را از ما بخواهید .

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.