ترک سیگار با آیکاس | ما همراه سلامتی شما هستیم.

mahsa fooladi
12 بهمن, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترک سیگار با آیکاس | ما همراه سلامی شما هستیم.

تمامی افرادی که سیگار را به هر دلیلی یا به دلیل لذت‌های چند روزه و یا هر دلیل دیگری استفاده کرده‌اند در دام این موضوع گیر کرده اند. اما پس از گذشت زمان زیادی آنها متوجه می‌شوند که بهترین گزینه برای ادامه روند خود ترک سیگار است. زیرا که هم سلامتی آنها حفظ می‌گردد و هم سلامتی دیگران را به خطر نمی‌اندازند. روش‌های متعددی برای ترک سیگار وجود دارد. یکی از روش‌ها استفاده از سیگارهای الکترونیکی است. در این مقاله به معرفی روش ترک سیگار با آیکاس می پردازیم.

زمانی که می‌خواهیم از سیگارهای الکترونیکی صحبت کنیم شاید به نظر شما برند ویپینگ اولین برند مطرح باشد. زیرا که این برند دارای ویپ‌ها و پادهای سیستمی هستند که عملیات ترک سیگار را برای شما راحت‌تر می‌کنند. اما باید بگویم که سخت در اشتباه هستید. تنها برند موجود برای سیگارهای الکترونیکی برند ویپینگ نیست. کمپانی فیلیپ موریس یکی از کمپانی‌های مطرح آمریکایی که در زمینه سیگارهای الکترونیکی فعالیت دارد. جالب توجه این است که فعالیت این کمپانی از فعالیت کمپانی ویپینگ بهتر است.

در این مقاله ما قصد داریم که یکی از محصولات برند فیلیپ موریس را به شما معرفی کنیم که با نام سیگار الکترونیکی آیکاس می‌باشد. در ابتدای مقاله باید در نظر داشته باشید که هر کدام از سیگارهای الکترونیکی سیگارهای معمولی و ویپ‌ها و یا حتی پادهای سیستمی می‌توانند مضرات خاص خود را داشته باشند. اما در نظر داشته باشید که استفاده از سیگارهای الکترونیکی و یا ویپ‌ها به شما کمک می‌کنند که در زمان کمتری با مضرات کمتری ترک سیگار خود را انجام دهید.

 شرکت فیلیپ موریس و تولید آیکاس

شرکت فیلیپ موریس و تولید آیکاس

یکی از شرکت‌های مطرح آمریکایی که به ساخت سیگارهای الکترونیکی پرداخته و بر این باور است که می‌تواند با این سیگارها روند ترک اعتیاد شما را مفیدتر و کم ضررتر و حتی کم زمان‌تر انجام دهد.

قطعاً الان برای شما این سوال پیش خواهد آمد که چگونه سیگارهای شرکت می‌خواهند در روند ترک سیگار به ما کمک کنند. سیگار الکترونیکی آیکاس یکی از پرطرفدارترین سیگارهای الکترونیکی از شرکت فیلیپ موریس می‌باشد. بسیاری از افراد این سیگار را برای روند ترک سیگار خود استفاده می‌کنند. زیرا که می‌تواند جایگزین مناسبی برای سیگارهای سنتی باشد.

سیگار ایکاس چگونه کار میکند؟ ترک سیگار با آیکاس چگونه است؟

زمانی که شما از سیگارهای معمولی استفاده می‌کنید هنگامی که آتش زدن ابتدای آن شروع می‌شود؛ همگام با سوختن کاغذ اطراف توتون و تنباکو تمامی موادی که در این دو مورد وجود دارند سوخته می‌شود. نه تنها نیکوتین از آن آزاد می‌شود بلکه مواد مضر دیگر از آن آزاد می‌شود. زیرا که در سیگار فقط نیکوتین وجود ندارد و مواد مضر دیگری هم در آن هستند که با سوختن تدریجی سیگار این مواد آزاد خواهند شد. اما در سیگار آیکاس به وسیله المنت حرارتی که وجود دارد از سوختن توتون و یا تنباکو جلوگیری می‌کند و فقط به مقدار کمی آن را گرم می‌کند.

سیگار ایکاس چگونه کار میکند؟

حرارت سیگار الکترونیکی ایکاس چه تاثیری دارد؟

در ابتدا باید به شما عرض کنم زمانی که شما می‌خواهید دستگاه الکترونیکی سیگار آیکاس را تهیه کنید؛ باید بدانید که سیگارهایی که در این دستگاه استفاده می‌شوند سیگارهای معمولی نیستند و شما باید از سیگارهای هیتس استفاده کنید.

با توجه به المنت حرارتی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس قرار دارد؛ باید دانست که این المنت‌ها حرارتی را تولید می‌کنند که برای آزاد شدن نیکوتین از توتون و یا تنباکو کاملاً مناسب است. زیرا که در این صورت مواد مضر دیگر از توتون و تنباکو آزاد نمی‌شوند. این موضوع می تواند به ترک سیگار با آیکاس کمک کند.

باید توجه داشته باشید که سیگارهای هیتس  تنباکویی را با فناوری گرمان و نسوختن پردازش می‌کنند تا بتوانند برای این عمل مفیدتر باشد. سیگارهای هیت دارای گلیسیرین گیاهی گوار و الیاف طبیعی هستند. که تجربه آئروسل را به شما می‌دهند.  توجه داشته باشید که سیگارهای هیت فقط باید با سیگار الکترونیکی آیکاس مصرف شود.

 به عنوان یک نکته در مقاله باید بگويم که تمامی افرادی که از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده کردند؛ در نهایت موفق شدند که ترک سیگار خود را انجام دهند.

تفاوت دقیق از سیگار الکترونیکی آیکاس و سیگار معمولی

اگر بخواهیم تفاوت دقیق از سیگار الکترونیکی آیکاس و سیگار معمولی را در نظر بگیریم؛ باید بگوییم که در سیگار معمولی مواد مواد شیمیایی که تقریباً سرطان زا هستند، به طور کامل سوخته می‌شود و دود تولید می‌کند. اما در سیگار الکترونیکی آیکاس فقط بخار تولید می‌شود و دودی تولید نمی‌شود.

مورد دوم برای بیان تفاوت این دو مورد باید گفت که به علتی که در سیگار با سوختن همزمان مواد مضر دیگر آزاد می‌شود. در نتیجه درصد ضرر و سرطان زا بودن سیگار بیشتر خواهد بود؛ اما در سیگارهای الکترونیکی ایکاس به علت اینکه شما قرار است از سیگارهای خاصی با نام هیتز استفاده کنید؛ و این سیگارها میزان مواد مضر کمتری دارند و همچنین از سوختن آنها جلوگیری می‌شود درصد ضرر و میزان سرطان زا بودن این سیگار برای شما کمتر خواهد بود.

حرارت سیگار الکترونیکی ایکاس چه تاثیری دارد؟

مزایای استفاده از سیگار الکترونیکی آیکاس

  • اولین مزایای آن دودی است که تولید نمی‌کند در سیگارهای آیکاس فقط بخار تولید می‌شود که درصد ضرر کمتری دارد و برای دیگران آزاردهنده نیست.
  •  مورد دوم مواد شیمیایی است که در این سیگار تولید نمی‌شود و باعث دودزایی نیست پس در نتیجه ۹۰ الی ۹۰ ۹۵ درصد بیماری زایی و سرطان زا بودن سیگار را کمتر خواهد کرد.
  •  برای مورد سوم باید بیان کرد که این استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس حس سیگار طبیعی را بیشتر به شما می‌دهد تا اینکه بخواهید مقایسه کنید که آیا ویپ یا پادها این حس را به شما انتقال می‌دهند یا خیر.
  • مورد چهارم که یکی از مزیت‌های مهم این سیگار است این است که سیگارهای هیت را شرکت مارلبرو تولید می‌کند  و این موضوع می‌تواند اصالت و کیفیت این محصول را نشان دهد.

انواع دستگاه های الکترونیکی آیکاس

دستگاه IQOS 3 DOUS 

یک مدل زیبا و لاکچری با تکنولوژی جدید و با هولدر سبک راحت که سریع شارژ میشود. شارژ در این دستگاه آیکاس دارای تکنولوژی جدید پروتکت پلاس میباشد. که باعث سریع شارژ مشود و ماندگاری بالایی دارد. لوازم جانبی ای که با این دستگاه در اختیار شما قرار میگیرد امکان بهترین کارایی را به شما میدهد.

دستگاه IQOS ILUMA و ترک سیگار با آیکاس

این دستگاه از تکنولوژی اسمارت کور استفاده میکند و این یعنی تفاوت کامل با دستگاه های پاد. آیکاس ایلوما از سیستم المنت یا تیغه گرمایشی برای گرم کردن و رسیدن به درجه حرارت استفاده میکند.

دستگاه ایلوما از سیگارهای ترا استفاده میکند و نه هیتس. از مزایای این نوع سیستم این است که داخل دستگاه کثیف نمیشود. نیاز به سرویس ندارد. جنس بدنه آلومینیوم آنالیز شده است که قسمت پایینی آن سیلیکونی و نرم خوش دست میباشد که استفاده از این دستگاه را راحت تر و دلپذیرتر میکند.

مزایای استفاده از سیگار الکترونیکی آیکاس

کلام آخر

زمانی که شما می‌خواهید سیگار را به عنوان یک بخش از زندگی خود انتخاب کنید؛ باید توجه داشته باشید که ممکن است رها شدن از این احساس نیاز به این چیز کوچک زمانی  شما را مورد اذیت قرار دهد.

به این فکر کنید که چقدر سیگار می‌تواند برای شما آزاردهنده و مضر باشد. همچنین به این فکر کنید که چقدر دیگران را در حیث ضرر آن قرار می‌دهید. هر زمانی که برای ترک سیگار خود اقدام کنید بهترین زمان است. لطفاً در ترک سیگار خود روند را به صورت استمراری انجام دهید.

در این مقاله ما به شما دستگاهی را معرفی کردیم که می‌تواند در روند ترک سیگار به شما بسیار کمک کند. در صورتی که استمرار را در آن داشته باشید.

دقت داشته باشید که اگر شما سیگاری نیستید و صرفاً برای جنبه جالب قضیه و یا هر دلیل دیگری می‌خواهید از این دستگاه الکترونیکی استفاده کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کار را انجام ندهید. شما عزیزان می‌توانید انواع مختلفی از دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس را در وبسایت ویسموک تهیه کنید. ما بهترین‌ها را به بهترین‌ها عرضه می‌کنیم ضمانت را از ما بخواهید.

 ما در سلامتی و روند ترک اعتیادتان به سیگار به شما کمک می‌کنیم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.