منع استفاده از سیگار های الکترونیکی ایکاس برای افراد غیر سیگاری

mahsa fooladi
3 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
منع استفاده از سیگار های الکترونیکی ایکاس برای افراد غیر سیگاری

چرا استفاده از سیگار های الکترونیکی ایکاس برای افراد غیر سیگاری ممنوع است؟

یکی از معضلاتی که امروزه در اکثر جوامع موجود می‌باشد، سیگار کشیدن و اعتیاد است. با توجه به این مشکل روش‌های متعددی برای ترک اعتیاد در دنیا وجود دارد. هر کدام از آنها دارای روش‌های خاص خود می‌باشند. یکی از محصولاتی که می‌توان برای ترک اعتیاد از آن استفاده کرد، سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد؛ زیرا که با عملکرد خود به شما کمک می‌کند که هم تجربه سیگار کشیدن را داشته باشید و هم روند ترک اعتیاد خود را با مضرات کمتر به صورت بیشتر انجام دهید.

تمامی افرادی که میخواهند سیگار را ترک کنند از تمامی مضرات آن برای خودشان و افرادی که در معرض دود آن ها قرار میگیرد اطلاعات کافی را دارند. همین موضوع در ایجاد انگیزه در روند به آن ها کمک میکند. ما در یک مقاله به طور کامل از مضرات دود سیگار برای شخص سیگاری و افراد غیر سیگاری صحبت کرده ایم. شما میتوانید این مقاله را در وبسایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید. این مضرات میتوانید بر قلب و ریه باشد. یا حتی باعث ایجاد سرطان های متفاوت شود. یکی دیگر از مضررات آن میتواند بر دهان و دندان ها باشد.

 

چرا استفاده از سیگار های الکترونیکی ایکاس برای افراد غیر سیگاری ممنوع است؟

چرا افراد غیر سیگاری نباید از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده کنند؟

الان باید به سوال خودمان پاسخ دهیم که چرا افراد غیر سیگاری نباید از سیگارهای الکترونیکی آیگاس استفاده کنند. زیرا این یک محصول برای ترک اعتیاد است نه اعتیاد آور. در ادامه مقاله در مورد عملکرد دستگاه آیکاس و همچنین عوامل دیگری که شما را که یک فرد غیر سیگاری هستید از استفاده کردن آن منع می‌کند صحبت خواهیم کرد.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی آیکاس به صورت کلی دارای یک هولدر و باتری میباشند. این محصول ساخته شرکت فیلیپ مورز می‌باشد که آمریکاییست و با هدف ترک اعتیاد ساخته شده است. یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی که در سیگارهای الکترونیکی های آیکاس وجود دارد این است که شما می‌توانید تجربه سیگار کشیدن واقعی را تداعی کنید. اما با این تفاوت که مضرات حاصل از این دستگاه ۹۵ درصد از سیگار معمولی کمتر خواهد بود.

در سیگارهای الکترونیکی آیکاس المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند استیک‌های توتون و تنباکو موجود در سیگارهای هیتس را گرم کند. این موضوع باعث می‌شود که نیکوتین مورد نیاز بدن شما آزاد شود. در نهایت حاصل گرم شدن به صورت بخار آزاد خواهد شد.

این موضوع دقیقاً برعکس استفاده از سیگارهای معمولی است. زیرا که در سیگارهای معمولی با سوختن توتون و تنباکو مواد مضر دیگری هم آزاد خواهند شد که تقریباً باعث تمام بیماری‌های قلبی و عروقی و تنفسی خواهند بود. با توجه به این موضوع و میزان کمکی که محصولات آیکاس در ترک سیگار دارند، استفاده از این دستگاه بسیار توصیه می‌شود اما برای افرادی که سیگاری هستند و می‌خواهند سیگار خود را ترک کنند.

 چرا افراد غیر سیگاری نباید از سیگارهای الکترونیکی استفاده کنند؟

اصلی‌ترین نیاز هر فرد برای کشیدن سیگار نیاز بدن او به نیکوتین می‌باشد. در حالی که سیگارهای الکترونیکی  آیکاس نیکوتین مورد نیاز را برای افراد فراهم می‌کند. پس زمانی که شما از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنید دقیقاً همانند این است که دارید از سیگارهای معمولی استفاده می‌کنید؛ با این تفاوت که میزان ضرر آن را برای خود کمتر کرده‌اید.

پس در نتیجه استفاده از آن به عنوان یک فرد غیر سیگاری، می‌تواند باعث این شود که بدن شما به نیکوتین واکنش دهد. این واکنش می‌تواند به مرور زمان باعث شود که شما به استفاده از نیکوتین اعتیاد پیدا کنید. در اصل در استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس هدف این است که میزان اعتیاد بدن به نیکوتین به مرور زمان کمتر شود. اما اگر افراد غیر سیگاری از این دستگاه استفاده کنند میزان اعتیاد به نیکوتین در بدن آنها بیشتر خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود که شما به مرور زمان به سمت استفاده از سیگارهای معمولی بروید؛ زیرا که بدن شما به استفاده  از نیکوتین بیشتر نیاز دارد.

چرا افراد غیر سیگاری نباید از سیگارهای الکترونیکی استفاده کنند؟

مضرات استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای افراد غیر سیگاری

زمانی که افراد معمولی و غیر سیگاری از سیگار الکترونیکیی‌های آیکاس استفاده می‌کنند؛ پس از مدتی به علت اعتیاد زیاد به استفاده از نیکوتین به سراغ استفاده از سیگارهای معمولی می‌روند. زیرا سیگار معمولی دارای نیکوتین بیشتری خواهد بود.

در نهایت این موضوع باعث می‌شود که شما دچار بیماری‌هایی شوید که حاصل از مضرات استفاده از سیگارهای معمولی و دود آنها می‌باشد. اما موضوع به همین قسمت ختم نمی‌شود؛ زیرا که استفاده از سیگارهای معمولی هم برای شما و هم برای افرادی که در معرض دود سیگار شما قرار می‌گیرد ضررهای بسیار زیادی دارد که بسیاری از آنها جبران ناپذیر خواهند بود.

آیا افراد غیر سیگاری میتوانند از محصولات دیگر ترک اعتیاد استفاده کنند؟

تمامی محصولاتی که برای ترک اعتیاد استفاده می‌شوند دارای نیکوتین نسبی هستند؛ که قصد آنها برطرف کردن نیاز بدن به نیکوتین می‌باشد. این دقیقاً همانند عملکرد سیگار های الکترونیکی آیکاس خواهد بود. پس شمارا به عنوان یک فرد غیر سیگاری به استفاده از نیکوتین و واکنش نشان دادن به آن سوق می‌دهد. پس در نتیجه می‌توان استفاده از هر کدام از محصولات ترک اعتیاد برای افراد غیر سیگاری نامناسب دانست؛ که باعث می‌شود دچار پیامد های جبران ناپذیر شوید.

سیگار های الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه سیگارهای الکترونیکی امروزه یکی از مهمترین و معروف‌ترین محصولات برای ترک سیگار می‌باشد؛ شما می‌توانید این محصول را به راحتی از تمامی وب سایت‌های فروش سیگارهای الکترونیکی تهیه نمایید. اما باید توجه داشته باشید که جنس مورد نظر را به صورت اصل و با ضمانت دریافت کنید.

قیمت سیگار های آیکاس

با توجه به اینکه انواع مختلفی برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد. همچنین هر کدام از آن ها دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند و لوازم آنها باهم فرق دارد، قیمت آنها می‌تواند متفاوت باشد. شما می توایند تمامی قیمت ها را به همراه ویژگی های محصول در وبسایت ویسموک بررسی کنید.

 

قیمت سیگار های آیکاس

 

کلام نهایی

امروزه یکی از معضلاتی که در جامعه بسیار وجود دارد افرادی است که می‌خواهند سیگار خود را ترک کنند؛ اما نمی‌توانند به راحتی و با سرعت زمان بالا این کار را انجام دهند. در روند ترک اعتیاد بهتر است که اول علت اعتیاد خود را دریابید. علت را برطرف کنید سپس به خود انگیزه دهید و در نهایت قدم به سمت ترک اعتیاد بردارید. سیگارهای الکترونیکی یکی از محصولاتی هستند که می‌توانید برای ترک اعتیاد خود استفاده کنید. باید بدانید که ضرر آنها تا ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی کمتر می‌باشد. استفاده از این سیگار ها تحت هیچ شرایطی برای افراد غیر سیگاری توصیه نمی‌شود. زیرا که ممکن است باعث اعتیاد شما به نیکوتین شود و در نهایت شما را به استفاده از سیگارهای معمولی سوق می‌دهد؛ چون دارای نیکوتین بیشتری هستند.

 

 وب سایت ویسموک

شما می‌توانید با استفاده از وب سایت ویسموک از قیمت و اطلاعات کافی در مورد تمامی محصولات ترک اعتیاد اطلاعات کسب کنید. در نهایت اقدام به خرید آنها کنید و این خرید را با ضمانت این انجام دهید. محصولات ویسموک کاملاً با اصالت و دارای ضمانت می‌باشند. یکی از محصولاتی که شما میتوانید در وبسایت ویسموک خریداری کنید، سیگارهای الکترونیکی آیکاس میباشد که به افراد بسیار زیادی در روند ترک اعتیاد آن ها کمک کرده و امروزه در ایران دارای شهرت زیادی میباشد.

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.