طعم‌ های سیگار آیکاس و اهمیتشان در تجربه استفاده از آن

mahsa fooladi
9 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

اهمیت طعم‌ ها در تجربه استفاده از آیکاس

برای اینکه بررسی دقیقی از اهمیت طعم‌ های سیگار آیکاس در تجربه استفاده از آنها داشته باشیم باید بدانیم که سیگارهای آیکاس چگونه هستند و عملکرد آن به چه صورت خواهد بود. همچنین طعم‌های مختلف سیگارهایی که برای آیکاس استفاده می‌شوند دارای چه تنوعی می‌باشند.

افراد بسیار زیادی امروزه از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای تجربه سیگار کشیدن خود استفاده می‌کند. اما مزیت مهمی که در مورد سیگارهای الکترونیکی می‌باشد که می‌تواند بر خلاف سیگارهای معمولی که فقط دارای یک طعم خاص می‌باشند به شما این اجازه را بدهند که تجربه طعم‌های مختلف را داشته باشید.

 

اهمیت طعم‌ ها در تجربه استفاده از آیکاس

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی‌های آیکاس یکی از محصولاتی است که توسط شرکت فیلیپ موریس با شعار ترک اعتیاد سریع‌تر و موثرتر به تهیه و به بازار عرضه شده است. این دستگاه در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌ها در زمینه ترک اعتیاد می‌باشد. علت محبوبیت آن به چند دسته عملکرد و تنوع طعم‌ های سیگار آیکاس برمی‌گردد.

محصولات الکترونیکی آیکاس دارای دو قسمت یعنی شامل بدنه و هولدر می‌باشد. در هولدر این دستگاه المنت‌هایی وجود دارد تا بتواند گرمایی را معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد ایجاد کند. این گرما پس از ایجاد شدن توسط المنت‌ها به استیک‌های تنباکو که  روی سیگارهای هیتس قرار دارد القا می‌شود. در نتیجه فرایند القای گرما گرم شدن تنباکو می‌پیوندد و در نهایت نیکوتین از آن خارج می‌شود. چرا گفتیم عملکرد آن باعث محبوبیت آن شده زیرا که در سیگارهای معمولی توتون و تنباکو سوخته می‌شود تا بتواند نیکوتین مورد نیاز فرد را تولید کند و در نهایت سوختن و تنباکو مواد مضر دیگری از آن آزاد خواهد شد. در سیگارهای الکترونیکی آیکاس عملکرد دقیقاً برعکس آن است. زیرا که فرایند سوختن اتفاق نخواهد افتاد و در نتیجه مواد مضری هم آزاد نخواهد شد.

 طعم‌های سیگارهای هیتس، ترا و نوسو

تمامی این سه نوع سیگارها فقط و فقط مختص دستگاه الکترونیکی آیکاس تعبیه و ساخته شده‌اند. اما بارزترین ویژگی که در مورد آنها وجود دارد تنوع طعمی آنها است.

 طعم‌های سیگار هیتس

یکی از دسته سیگارهایی که دارای تنوع طعمی بسیار زیادی می‌باشد سیگارهای هیتس است. زیرا که دارای ۳۹ طعم مختلف می‌باشد. طعم‌ های سیگار آیکاس مدل هیتس در رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود که رنگ زرد سبز آبی قرمز بنفش قهوه‌ای و طوسی رونمایی می‌شوند. هر کدام از این رنگ‌ها دارای چندین نمونه سیگار می‌باشد و هر کدام طعم خاص خود را دارد. به عنوان مثال شما می‌توانید طعم های تلخ و یا استوایی و یا طعم‌های خنک و حتی طعم‌های تند و یا طعم‌های معمولی را داشته باشید. البته از طعم‌های غلیظ و طعم‌های ادویه‌ای هم غافل نشوید.

 

 طعم‌های سیگار هیتس

 

 طعم‌های سیگار ترا

در این نوع سیگار هم طعم‌های بسیار مختلفی وجود دارد. در حالت کلی می‌توان گفت که فیلترهای ترا در ۲۱ طعم به بازار عرضه شده‌اند. این طعم‌ها عبارتند از ترا امبر، تراسینا، ترا رگیولار، ترا سموث رگیولار، ترا گرین، ترا بلو، ترا بنفش، ترا یوگن،ترا اپریسیتی. در نتیجه تمام این ۲۱ تم شما می‌توانید طعم‌هایی همانند طعم‌های گرم یا طعم‌های کلاسیک طعم‌های میوه‌ای و یا هر نوع طعم دیگری را تجربه کنید.

 طعم‌های سیگار نوسو

سیگارهای نوسو هم از قاعده طعم‌ های سیگار آیکاس مستثنا نیست و دارای طعم‌های مختلفی می‌باشد. تنوع طعمی در سیگارهای نوسا ممکن است بیشتر باشد؛ اما در اینجا ما ۱۰ نمونه از آنها را مثال خواهیم زد. این مثال شامل سیگار نوسو آبی سیگار نوسو نقره‌ای سیگار نوسو موهیتو سیگار نوسو بنفش سیگار نوسو قهوه‌ای سیگار نوسو زرد سیگار  قرمز سیگار نسو نارنجی سیگار نوسو قهوه‌ای تیره سیگار نوسو طلایی می‌باشد.

 کلی‌گویی در مورد طعم سیگارها

در حالت کلی توجه داشته باشید که ما در مقاله‌های کاملی در مورد انواع و بهترین طعم‌های سیگار هیتس، ترا و سیگارهای نوسو صحبت کرده‌ایم. شما می‌توانید از این مقاله‌ها اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب بهترین طعمای خود را به دست آورید.

اهمیت طعم‌ سیگارها بر استفاده از سیگار الکترونیکی

به عنوان مثال توجه کنید ممکن است که شما طعم برنز ترکیبی از طعم کلاسیک و ملایم تراب برنز را در  نظر داشته باشید. یا ممکن است یکی از طعم‌های سیگارهای خیس را در نظر داشته باشید. اما باید توجه کنید که در سری‌های دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس  هر کدام از این سه نوع سیگار دارای یک دستگاه خاصی در انواع آیکاس‌ها می‌باشد. به عنوان مثال سیگارهای ترا برای آیکاس ایلوما طراحی شده و سیگارهای نوسو برای نوع دیگری از سیگارهای آیکاس طراحی شده‌اند.

محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه محصولات الکترونیکی شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری برای خرید خود اقدام کنید. در زمان خرید حضوری توجه داشته باشید که دانش کافی در مورد تشخیص سیگارهای تقلبی و سیگارهای اصل را داشته باشید. همچنین پیشنهاد می‌شود که از فروشگاه‌هایی که نمایندگی رسمی آیکاس هستند خرید خود را انجام دهید.

اگر قصد دارید خرید خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهید سعی کنید از وب سایت‌های مرجع برای خرید خود استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که مشتریان پیشین آنها از کیفیت و ضمانت محصول رضایت داشته‌اند.

 

محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

چگونگی خریداری سیگارهای هیتس، ترا و نوسو

خریداری سیگارها هم نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. زیرا که شما باید مطمئن بشوید سیگار متناسب با دستگاه خود تهیه کرده‌اید. به عنوان مورد بعدی در مورد خرید سیگارهای خاص برای دستگاه‌های آیکاس باید به شما بگویم که شما می‌توانید تمامی انواع این سیگارها را از فروشگاه‌های معتبری که در زمینه ترک اعتیاد عمل می‌کنند خریداری کنید. می‌توانید به صورت حضوری و حتی به صورت غیر حضوری هم از وب سایت‌های ترک اعتیاد محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

کلام نهایی

با توجه به تمامی گفتار در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین اهمیت طعم‌ها  در تجربه  استفاده از آیکاس  باید این مورد را هم لحاظ کرد که سیگارهای آیکاس و تمامی محصولاتی که انحصاراً برای این دستگاه ساخته شده فقط و فقط مختص افرادی هستند که می‌خواهند سیگار خود را ترک کنند.  این یعنی دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس و انواع مختلف این سیگارها برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند  و هیچ گونه اعتیادی به نیکوتین ندارند پیشنهاد نمی‌شود زیرا که پس از مدتی استفاده از  این دستگاه باعث می‌شود که افرادی که به نیکوتین اعتیاد ندارند به نیکوتین معتاد شوند.

وب سایت ویسموک

وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و با تجربه‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات ترک اعتیاد می‌باشد که این محصولات شامل سیگارهای الکترونیکی آیکاس، ویپ‌ها و سیستم‌های پاد  و همچنین هر اقلام دیگری که منحصراً برای این دستگاه ساخته شده شامل سیگارهای نوسو، سیگارهای ترا، سیگارهای هیتس می‌باشد.

یکی از  مواردی که تیم وب سایت ویسموک و خود وب سایت ویسموک قصد دارند که بتوانند آن را انجام دهد این است که با داشتن بهترین  کیفیت‌ها و بهترین خدمات و همچنین بهترین قیمت‌ها ارائه دهنده این محصولات باشند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را به صورت دائم داشته باشند. کیفیت خوب قیمت خوب و ضمانت درست را از وب سایت بیسموک بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.