معرفی لوازم جانبی آیکاس و کاربرد آنها

mahsa fooladi
23 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
معرفی لوازم جانبی آیکاس و کاربرد آنها

امروزه روز افراد بسیار زیادی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس و انواع مختلف آن برای روند ترک اعتیاد خود استفاده می‌کنند. ممکن است شما هم یکی از همین گروه باشید . اما سوالی که ممکن است پس از استفاده از این دستگاه برای شما ایجاد شود این است که لوازم جانبی دستگاه چه چیزهایی می‌تواند باشد و از چه جاهایی می‌توان آنها را تهیه کرد.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی لوازم جانبی که در بسته‌بندی خود سیگارهای وجود دارد و همچنین لوازم جانبی که شما می‌توانید آنها را به صورت جداگانه تهیه و استفاده نمایید معرفی کنیم و در مورد آنها صحبت کنیم.

 

 کیف سیگار الکترونیکی آیکاس

 

 کیف سیگار الکترونیکی آیکاس

کیف آیکاس می‌تواند یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی باشد برای سیگار الکترونیکی آیکاس تعبیه شده است. زیرا که در حالت کلی استفاده از یک کیف کاور محافظ برای مراقبت از لوازم الکترونیکی اهمیت بسیار زیادی دارد. کیف‌های آیکاس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما می‌توانید محصول آیکاس و همچنین بسته سیگار هیتس و همینطور متعلقات دیگری مانند فرچه تمیز کننده و زیر سیگاری را درون آن قرار دهید. یکی از ویژگی‌هایی که در مورد کیف‌های آیکاس وجود دارد این است که شما می‌توانید بدون خارج کردن دستگاه از کیف دستگاه را به شارژ متصل کنید.

 جا سیگاری برای سیگارهای آیکاس

این جا سیگاری از جنس سنگ می‌باشد و طراحی آن به صورت کاملاً مینیمال انجام شده است. همچنین دارای زیبایی و جذابیت بالایی می‌باشد و صرفاً برای استفاده انواع مختلف سیگار الکترونیکی آیکاس در نظر گرفته شده است. به عنوان یک عنصر تزیینی ولی با کارآمدی در حفظ و نگهداری سیگار طراحی شده است. شما می‌توانید از این وسیله در تمامی نقاطی که مد نظر شماست استفاده کنید. زیرا که زیبایی‌ آن هم می‌تواند در دکوراسیون تاثیر بسیاری داشته باشد.

 کاورهای سیگار آیکاس

یکی از لوازم جانبی کاورهای سیگارهای آیکاس هستند که از جنس سیلیکون می باشند. آنها دارای کیفیت بالایی در برابر محافظت از دستگاه بوده و بسیار شیک و ساده طراحی شده‌اند. از دست ویژگی‌هایی که این کاورها را محبوب می‌کند این است که با سلیقه هر مصرف کننده رنگ مورد نظر برای آن وجود دارد. نکته دیگری که در مورد این کاورهای سیلیکونی باید مطرح شود این است که قابلیت شستشو دارد و می‌تواند طول عمر محصول را با توجه به حفاظت از آن بیشتر کند. همانطور که گفته شد این محصول از سیلیکون ساخته شده اما شما می‌توانید به راحتی درب آن را باز کنید و قلم سیگار خود را درون آن به صورت کامل قرار دهید و نگران ضربه خوردن و یا آسیب گرفتن دستگاه خود نباشید.

 کاورهای سیگار آیکاس

 قلم دستگاه آیکاس

با توجه به اینکه انواع مختلفی برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد قلم‌های این دستگاه‌ها با توجه به نوع آنها به صورت انحصاری برای آنها ساخته شده است. این قلم به منظور رفاه حال مصرف کننده تعبیه شده است. این دستگاه این اجازه را به شما می‌دهد که در زمان شارژ شدن دستگاه اصلی از این محصول استفاده کنید. همانطور که رنگبندی و طراحی شیک و ساده در تمامی اقلام سیگارهای الکترونیکی آیکاس صحبت می‌کنند این قلم‌ها هم با سبکی زیبا و کیفیتی بالا در رنگ‌های مشکی سفید آبی و طلایی در بازار عرضه شده‌اند.

 استند دستگاه الکترونیکی آیکاس

این استند هم همانند جاسیگاری سیگارهای الکترونیکی آیکاس از جنس سنگ ساخته شده و طراحی آن بسیار زیباست. تمامی تجهیزات را در خود جای می‌دهد. هدف از طراحی این محصول نظم بخشیدن به تجهیزاتی است که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس قرار است استفاده شوند. با توجه به طراحی ساده و مینیمالی که این استندها دارند شما می‌توانید آنها را بر روی هر سطحی استفاده کنید..

 استیک‌ های تمیز کننده آیکاس

برای عملیات تمیز کردن هولدر دستگاه الکترونیکی آیکاس شما به استیک‌های تمیز کننده آیکاس از لوازم جانبی نیاز دارید. استفاده از آنها به این گونه است که شما پس از مصرف یک پاکت از سیگار قلم را با استفاده از این پدها و استیک‌ها به خوبی تمیز می‌کنید. این پاکسازی و نظافت باعث می‌شود که دستگاه شما دارای طول عمر بیشتری باشد و کارکرد آن همیشه به صورت خوب ادامه پیدا کند.

 پک‌ های تمیز کننده آیکاس

برای دستگاه خود فراموش نکنید که پک‌های تمیز کننده آیکاس را تهیه کنید. ما در یک مقاله کامل به صورت کلی آنها را توضیح داده‌ایم و از تمامی اقلامی که در این پک‌ها وجود دارد نام بردیم و کارکرد آنها را معرفی کرده‌ایم. در این قسمت از معرفی لوازم جانبی باید اشاره کنیم که محتویات این محصولات عبارتند از بسته‌های ۱۰ عددی استیک تمیز کننده، قطعه‌های چوب پنبه برای کف قلم، محلول تمیز کننده آیکاس، پنس‌های مخصوص پاکسازی، برس تمیز کننده آیکاس، نگهدارنده‌های المنت قلم، استیک تمیز کننده خشک و قطعات چوبی با سر پنبه‌ای می‌باشد.

 کلینر آیکاس

شما با این فرچه می‌توانید به راحتی قلم دستگاه را پاکسازی کنید. این دستگاه به صورت دو استوانه است که بر روی یکدیگر بسته می‌شوند و شما می‌توانید از آنها برای تمیز کردن محصول خود استفاده کنید. اما قبل از خرید از اورجینال بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

سیگارهای هیتس

از دست محصولاتی که به عنوان لوازم جانبی مورد نیاز برای سیگارهای الکترونیکی آیگاس باید در نظر بگیرید سیگارهای هیتس می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس با توجه به انواع مختلفی که دارند سیگارهای مختلفی برای آنها در نظر گرفته شده است. پس شما می‌توانید از سیگارهای ترا یا سیگارهای هیتس یا سیگارهای نوسو استفاده کنید.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را بشناسیم.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی هستند که با هدف ترک اعتیادی موثرتر و سریعتر به بازار عرضه شده‌اند. یکی از دلایلی که باعث اهمیت و محبوبیت این دستگاه بین افراد شده است عملکرد آن است. عملکرد آن به صورتی است که میزان ضرر استفاده از سیگار را تا ۹۵ از سیگارهای معمولی کمتر می‌کند.

 عملکرد دستگاه الکترونیکی آیکاس

در هولدر دستگاه الکترونیکی آیکاس المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمای لازم برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکویی که روی سیگارهای هیتس قرار دارند را ایجاد کند. در نتیجه ایجاد این گرما نیکوتین موجود در تنباکو آزاد می‌شود اما مواد مضر دیگری که در تنباکو وجود دارد نمی‌سوزد. این فرایند عدم سوختن توتون و تنباکو باعث می‌شود که استفاده از این دستگاه دارای ضرر کمتری باشد.

 عملکرد دستگاه الکترونیکی آیکاس

 سیگارها و محصولات جانبی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین لوازم جانبی که برای این دستگاه مورد نیاز است را چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین تهیه کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید حضوری رو دارید باید در ابتدا طرز تشخیص تقلبی از آیکاس‌های اصل را بدانید. ما در یک مقاله به صورت کامل آنها را توضیح داده‌ایم. اگر به صورت غیر حضوری قصد انجام خرید خود را دارید باید از فروشگاه‌های اینترنتی که به صورت رسمی در حال کار کردن هستند و تا به حال مشتریان بسیار زیادی رضایت کامل داشته‌اند خرید خود را انجام دهید.

کلام نهایی

 وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش اقلام ترک اعتیاد اعم از سیگارهای الکترونیکی آیکاس سیگارهای ترا و سیگارهای هیت و همچنین سیگارهای نوسو می‌باشد. وب سایت ویسموک و تیم پشتیبانی این وب سایت همیشه درصدد هستند که بتوانند رضایت کامل مشتریان را جذب کنند.

شما می‌توانید اقلام مورد نیاز خود را با ضمانت اصل بودن و کیفیت بالای دستگاه از این وب سایت تهیه کنید.  از موارد دیگری که شما می‌توانید در وب سایت ویسموک براي خرید آنها اقدام کنید  لوازم جانبی سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد که در این مقاله در مورد انواع آنها صحبت کرده‌ایم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.