طریقه استفاده از سیگار آیکاس به طور صحیح

mahsa fooladi
20 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

بسیاری از افرادی که از سیگارهای الکترونیکی آیکاس به هر منظوری استفاده می‌کنند اولین سوالی که برایشان ایجاد می‌شود این است که استفاده از سیگار آیکاس چگونه باشد تا ماندگاری و کیفیت دستگاه را همچنان داشته باشیم.

در این مقاله ما قصد داریم اطلاعاتی در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین مراحل استفاده از سیگار آیکاس معرفی کنیم و در مورد آنها به طور کامل توضیح دهیم.

 

 سیگار الکترونیکی آیکاس چیست؟

سیگارهای الکترونیک آیکاس محصولاتی از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشند. این سیگار ها با هدف کمک به ترک اعتیاد سریع‌تر و موثرتر افراد ساخته شده و مدت زمان زیادی است که انواع مختلف آن به بازار عرضه شده است.

 

 

 عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای دو قسمت بدنه و باتری هستند. در قسمت بدنه آنها المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمای مورد نیاز برای گرم کردن استیک‌های موجود در سیگارهای هیتس را ایجاد کند. در نتیجه ایجاد این گرما بخار خوش طعم حاوی نیکوتینی از این دستگاه آزاد می‌شود که فقط نیکوتین موجود در توتون و تنباکو در آن قرار دارد نه مواد مضر دیگر.

 

 تفاوت سیگارهای الکترونیکی آیکاس و سیگارهای معمولی

در سیگارهای معمولی همزمان با سوختن توتون و تنباکو مواد مضر دیگری که در توتون و تنباکو وجود دارد آزاد می‌شود. این موضوع می‌تواند علت اصلی ضررهای ناشی از سیگار باشد. اما در سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به اینکه عملیات سوختنی وجود ندارد پس در نتیجه مواد مضر در توتون و تنباکو خارج نمی‌شوند. پس میزان ضرر استفاده از سیگار آیکاس را تا ۹۵ درصد از استفاده سیگارهای معمولی کمتر می‌کنند.

 استفاده صحیح و گام به گام از آیکاس

 مرحله ۱:

اولین و مهمترین مرحله که در استفاده از سیگار آیکاس باید آن را رعایت کنید شارژ دستگاه می‌باشد. پس ابتدا باید این دستگاه را شارژ کنید و منتظر باشید که شارژ آن کامل انجام شود. برای فرایند شارژ کردن دستگاه باید نگهدارنده یا هولدر را درون شارژر قرار دهید و درب آن را ببندید. با توجه به وجود چراغ ال ای دی که روی شارژر وجود دارد می‌توانید میزان باتری و همچنین وضعیت شارژ را بررسی کنید. به طور کلی شارژ شدن دستگاه الکترونیکی‌های آیکاس ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

  مرحله ۲:

پس از آنکه مطمئن شدیم که دستگاه شما به طور کامل شارژ شده می‌توانید کار با آن را شروع کنید.  برای استفاده از آن باید درب دستگاه را باز کنید. سپس خود دستگاه الکترونیکی را به سمت بالا بکشید. قبل از استفاده مطمئن بشوید که دستگاه به طور کامل تمیز است و هیچگونه زباله یا پسماندی از گذشته در آن باقی نمانده است.

 مرحله ۳:

پس از اینکه مرحله دوم را انجام دادید باید یک فیلتر از سیگارهای هیتس را بردارید و آن را به آرامی درون دستگاه الکترونیکی آیکاس قرار دهید. توجه داشته باشید که این سیگار باید تا انتها وارد دستگاه بشود و فیلتر آن رو به بالا قرار گیرد.

 مرحله ۴:

در مرحله چهارم باید دکمه روی دستگاه را نگه دارید تا روشن شود. پس از روشن شدن چراغ ال ای دی ان شروع به چشمک زدن می‌کند که نشان از روشن شدن دستگاه می‌باشد.

پس از اینکه چراغ ال ای دی روشن شد باید منتظر بمانید تا دستگاه فرایند گرم شدن خود را انجام دهد. فرایند گرم شدن دستگاه و همچنین رسیدن به دمای مطلوب برای گرم کردن استیک‌های تنباکو در سیگارهای هیتس عموماً ۲۰ ثانیه طول می‌کشد. بعد از این گرم شدن دستگاه ویبره می‌زند و چراغ ال ای دی تایید را نشان می‌دهد.

پس از آن می‌توانید به راحتی از سمت نگهدارنده استنشاق یا به اصطلاح کام خود را شروع کنید. همانند استفاده از سیگارهای معمولی و سنتی تجربه سیگار کشیدن را داشته باشید. همانطور که گفته شد نیکوتین موجود در سیگار توسط بخار خشک طعمی که از دستگاه خارج می‌شود به شما می‌رسد. این مساوی است با یک تجربه از نیکوتین بدون مواد مضر دیگر.

در یک جلسه استفاده از سیگار هیتس شما می‌توانید به مدت ۶ دقیقه یا ۱۴ پاف مصرف داشته باشید. اگر تا به حال در دستگاه الکترونیکی آیکاس را تهیه نکرده‌اید بهتر است بدانید که طریقه تشخیص سیگارهای الکترونیکی آیکاس از تقلبی چگونه است.

مرحله ۵:

پس از آنکه از دستگاه استفاده گردید با فشار دادن مجدد دکمه آن  دستگاه را خاموش کنید.  پس از خاموش کردن دستگاه سیگار هیتس را از دستگاه با زدن دو ضربه‌ای روی سطح آن خارج كنيد.  سپس دستگاه را تمیز و مرتب کنید و از ابزارهای تمیز کننده‌ای که به همراه آن ارائه شده‌اند استفاده کنید.

طعم های مختلف در استفاده از سیگار آیکاس

شما می‌توانید برای داشتن تجربه منحصر به فرد در روند استفاده خود از سیگارهای الکترونیکی طعم‌های مختلفی را از سیگارهای هیتس انتخاب کنید و با توجه به سلیقه خودتان طعم های مختلف آن را تهییه کنید.

ما در یک مقاله به طور کلی تمامی طعم های سیگارهای هستی و همچنین بهترین طعم های سیگارهای هیتس را معرفی کرده ایم.

مزایای استفاده از سیگارهای الکترونیکی ایکاس

  • این سیگار های دود ندارند و در نتیجه استفاده از آن ها در امکان بسته و در جوار دیگران ازار دهنده نیست.
  • این سیگار های دارای میزان ضرری بالغ بر 95 درصد کمتر از سیگارهای معمولی هستند.
  • برای استفاده از این محصولات شما باید از سیگار های هیتس استفاده کنید و سیگار های هیتس از برند مارلبرون هستند و این یعنی اصالت محصول.

کلام نهایی:

ما در این مقاله به طور کلی طریقه استفاده از سیگار آیکاس را توضیح دادیم. اما باید این موضوع را هم بیان کنیم که تمامی موارد و محصولات الکترونیک آیکاس فقط برای روند ترک اعتیاد افراد در نظر گرفته شده و ساخته شده است.

در نتیجه استفاده از این دستگاه ها و همچنین سیگار های الکترونی ایکاس برای افرادی که به نیکوتین اعتیادی ندارند و یا تا به حال از سیگار استفاده نکرده اند پینشهاد نمیشود زیرا که ممکن است باعث ایجاد اعتیاد به نیکوتین شود.

سیگارهای الکترونیکی ایکاس را از کجا تهیه کنیم ؟  

برای تهیه سیگارهای الکترونیکی آیکاس و تمامی اقلامی که به این دستگاه‌ها و محصولات مربوط می‌باشد شما می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید خود داشته باشید اگر خرید حضوری را انتخاب می‌کنید بهتر است از فروشگاه مرجع و نمایندگی‌های اصلی آیکاس اقدام به خرید داشته باشید و قبل از خرید خود توجه داشته باشید که  طریقه شناختن آیکاس تقلبی از آیکاس اصلی را بدانید.

در هنگام خرید حضوری همچنین دقت کنید که اگر شماره سریال موجود بر روی دستگاه را در وب سایت رسمی آیکاس وارد کنید تمامی تاریخچه دستگاه و تمامی مواردی که باید دارا باشد را به شما می‌گویند پس از این طریق می‌توانید صحت دستگاه را  متوجه شوید. ما در یک مقاله به طور کامل در مورد روش های شناسنایی ایکاس های اصلی از تقلبی صحبت کردیم و شما میتوانید این مقاله را وبسایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

اگر به صورت آنلاین قصد خریداری کردن دستگاه الکترونیکی آیکاس را دارید بهتر است که از وب سایت‌های مرجع  استفاده کنید و توجه داشته باشید که افراد دیگری در گذشته از این محصولات خریدند و از آنها رضایت کامل را داشته‌اند.

 

 وب سایت ویسموک

ما در وب سایت ویسموک ارائه دهنده تمامی محصولات مورد نیاز  برای ترک اعتیاد شما هستیم که از سری این محصولات می‌توانیم به دستگاه الکترونیکی آیکاس، سیگارهای هیتس و سیگارهای ترا و همچنین سیگارهای نوسو اشاره کنیم. ضمانت و کیفیت محصول  مورد نیاز خودرا از ما بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.