محیط زیست و آیکاس حواس جمع

mahsa fooladi
26 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
محیط زیست و آیکاس حواس جمع

برای اینکه بتوانیم از رابطه دوستی سیگارهای الکترونیکی آیکاس و محیط زیست صحبت کنیم می‌توانیم به بررسی مزایای بسیار زیاد و متفاوت سیگارهای الکترونیکی بپردازیم. افراد بسیار زیادی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس با اهداف خاص و مشترکی استفاده می‌کنند. ممکن است همه آنها دانش کافی را در مورد این ارتباط دوستی آیکاس و محیط زیست اطلاعات کامل را نداشته باشند..

 سیگار الکترونیکی آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت است؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فریب فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشند. این سیگار ها با هدف ترک اعتیاد در افرادی که قصد دوری از مصرف سیگار را دارند تعبیه و طراحی شده و در نهایت به بازار عرضه شده است. با توجه به اینکه سیگارها انواع مختلفی دارند اما عملکرد همه آنها به یک صورت خواهد بود. تنها با تفاوت‌های جزئی، اما همین عملکردشان باعث حمایت از محيط زيست خواهد شد.

به طور کلی سیگارهای الکترونیکی دارای دو قسمت باتری و بدنه می‌باشد. در قسمت بدنه یا همان هولدر آن المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمای معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کند. این گرما به استیک های توتون و تنباکو که روی سیگارهای هیتس قرار دارند القا می‌شود. در نهایت پس از القا شدن نیکوتین موجود در تنباکو آزاد می‌شود و به صورت بخار آب از دستگاه خارج می‌شود.

در این فرآیند نوآورانه از سوختن توتون و تنباکو جلوگیری می‌شود که این عمده‌ترین تفاوت بین آیکاس و سیگارهای معمولی می‌باشد.

 

 سیگار الکترونیکی آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت است؟

 

علل دوستی سیگارهای الکترونیکی آیکاس با محیط زیست

با توجه به عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌توان گفت که سیگارهای آیکاس یکی از کم ضررترین سیگارها و جایگزین سیگار معمولی می‌باشد. در سیگارهای آیکاس با توجه به اینکه فرایند سوختن ایجاد نمی‌شود پس دود مضری از آن خارج نخواهد شد. یعنی در اصل دودی از آن خارج نمی‌شود؛ بلکه نیکوتین موجود به صورت بخار خارج خواهد شد. با توجه به اینکه مواد مضر موجود در تنباکو از سیگارها خارج نمی‌شود پس دودی که از آن بخاری که از آن تولید می‌شود دارای مضراتی همانند مضرات دود سیگار نیست.

در سیگارهای معمولی هنگام استفاده از آنها سه نوع دود از این سیگارها خارج می‌شود. این دود ها دود دست اول و دود دست دوم و دود دست سوم نام می‌گیرند. هنگامی که فرایند سوختن در سیگار ایجاد می‌شود دود دست اول به وجود خواهد آمد. این دود در هوا منتشر خواهد شد و فرد استفاده‌گر و همچنین افراد دیگری که در معرض این دود قرار می‌گیرند را بیمار خواهد کرد.

 چرا سیگار الکترونیکی آیکاس؟

از انواع دیگر دودهایی که بیان شد می‌توان به دود دست دوم و دست سوم  اشاره کرد.  هنگامی که دود پس از مدتی در هوا می‌ماند به آن دود دود دست دوم گفته می‌شود. زمانی که همان دود بر روی اجسام می‌نشیند و همچنان هم ضرر خود را دارا می‌باشد دود دست سوم نام می‌گیرد. در سیگارهای الکترونیکی آیکاس از آنجایی که این فرایندها وجود ندارد و دودی تولید نمی‌شود که بخواهد انواع مختلفی داشته باشد اولین قدم را برای حفظ محیط زیست و سلامتی دیگران برداشته است.

شما می‌توانید از سیگارهای الکترونیکی آیکاس در تمامی مکان‌ها استفاده کنید. زیرا که دارای هیچ بوی آزاردهنده‌ای نیست. از طرف دیگر زمانی که افراد از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند قطعاً از سیگارهای معمولی استفاده‌ای نخواهند داشت. پس همین دلیل برای روند ترک اعتیاد آنها می‌تواند یک قدم دیگر در حفظ محیط زیست باشد. از مزایای دیگر سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌توان به عدم ایجاد قطران و سوختن گوگرد اشاره کرد.

سیگارهای هیتس، ترا و نوسو

قطعاً می‌دانید که در استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس ما باید از سیگارهای خاصی با نام سیگار هیتس، ترا و یا سیگارهای نوسو استفاده کنیم. هر کدام از آنها برای نوع خاصی از سیگار الکترونیکی آیکاس در نظر گرفته می‌شود. در سیگارهای هیتس و سیگارهای دیگر فناوری خاصی ایجاد شده تا فقط استیک‌های توتون و تنباکوی آنها گرم شود. یعنی گرمای مورد نیاز آنها کمتر از گرمایی باشد که سیگارهای معمولی تولید می‌کنند. سیگارهای هیتس همچنین ساخت شرکت مارال براون می‌باشند. این خود به معنای اصالت و کیفیت محصول ساخته شده است.

کلام پایانی

ما در مقاله‌های بسیار زیادی در مورد انواع سیگارهای الکترونیکی آیکاس و ماهیت و حتی عملکرد آنها به صورت مجزا صحبت کرده‌ایم. همچنین در مورد ویژگی‌ها و مزایا و همچنین معایب استفاده از این دستگاه صحبت بسیار داشته‌ایم. شما می‌توانید تمامی این مطالب را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

اما در نهایت این مقاله که در مورد مزیت‌ها و تاثیرات سیگارهای الکترونیکی آیکاس بر محیط زیست می‌باشد باید دقت داشته باشیم که سیگارهای الکترونیکی آیکاس و هر محصول دیگری که برای این دستگاه تولید و به بازار عرضه شده فقط و فقط برای استفاده افرادی در نظر گرفته شده است که قصد ترک اعتیاد خود را دارند.

ما به دنبال آب و هوایی پاکیزه‌تر و بهتر هستیم تا بتوانیم تنفس بدون دغدغه‌ای را داشته باشیم. پس در نتیجه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس به منظور جلب توجه و یا نیازهای گذران نوجوانی برای نوجوانان و جوانانی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و بدن آنها به نیکوتین واکنش نداشته باشد و اعتیادی در آنها وجود نداشته باشد پیشنهاد نمی‌شود.

 چرا؟

زیرا هدف از ترک اعتیاد  دوری از یک زندگی دود آلود و مضر می‌باشد. اما اگر شمایی که به دنبال ترک اعتیاد نیستید و از این سیگار استفاده کنید به علت نیکوتینی که در این دستگاه وجود دارد و قرار است به بدن فرد مصرف کننده سیگار برسد شما به این نیکوتین اعتیاد پیدا خواهید کرد. در نتیجه این اعتیاد مصرف نیکوتین شما چندین برابر بیشتر از سیگارهای الکترونیکی آیکاس خواهد شد. در نهایت این موضوع شما را به استفاده از سیگارهای معمولی سوق می‌دهد.( آقا نکش و نخر)

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه محصولات الکترونیکی آیکاس به صورت کلی دو روش وجود دارد. اولین روش حضوری و دومین روش خرید غیر حضوری و یا آنلاین می‌باشد.

بسته به اینکه کدام یک از روش‌های موجود را برای خرید خود انتخاب کنید باید موارد بسیار زیادی را در نظر بگیرید. مثلاً در هنگام خرید حضوری باید توجه داشته باشید که نماینده‌های رسمی آیکاس را برای خرید خود انتخاب کنید. یا ابتدا دانش کافی از روند تشخیص آیکاس های اصلی و آیکاس‌های تقلبی را بدانید. اگر هم قصد دارید که به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید توجه داشته باشید که باید از وب سایت‌های مرجع و دارای مجوز فروش خرید خود را انجام دهید. اگر وب سایتی را انتخاب کنید که در گذشته مشتریان با رضایت زیادی داشته می‌تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و با تجربه‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات ترک اعتیاد و انواع مختلف آن اعم از سیگارهای الکترونیکی آیکاس سیگارهای هیتس سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو و همچنین سیستم‌های پاد و ویپ‌ها می‌باشد.  شما همچنین می‌توانید لوازم جانبی سیگارهای آیکاس و همچنین پک تمیز کننده این دستگاه و محصولات دیگری را از وب سایت ویسموک تهیه کنید.  وب سایت ویسموک و تیم این وب سایت همیشه درصدد هستند تا بتوانند بهترین امکانات با بهترین قیمت را به مشتریان خود عرضه کنند  تا مشتریان همیشه در صدر رضایت از محصول باشند.

پس شما می‌توانید ضمانت و کیفیت محصول را به همراه قیمت مناسب آن از وب سایت ویسموک بخواهید.  ما در روند ترک اعتیاد شما با شما هستیم. هیچ وقت برای یک شروع مجدد دیر نیست.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.