چراغ های رنگی روی سیگار آیکاس

mahsa fooladi
5 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
چراغ های رنگی بر روی سیگار آیکاس

چراغ های رنگی بر روی سیگار آیکاس چه معناهایی دارند؟

برای اینکه بتوانیم از چراغ‌ های رنگی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده شده و هر کدام دارای معنای مختلف خاص خود می‌باشند صحبت کنیم و بدانیم معنای چراغ های رنگی سیگار آیکاس چیست، باید در ابتدا تعریف جامعی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس داشته باشیم.

با توجه به اینکه امروزه روش‌های مختلفی برای ترک سیگار وجود دارد؛ سیگارهای الکترونیکی آیکاس یکی از روش‌هایی است که در ترک اعتیاد شما به شما کمک می‌کند. این روند را برای شما تسریع می‌بخشد و ضرر آن را کمتر خواهد کرد.

در این مقاله ما قصد داریم به یکی از سوالات متداول کاربران در مورد چراغ‌ های رنگی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد پاسخ دهیم؛ که هر کدام از چراغ‌ها به چه معناست و چه کاربردی دارد و می‌خواهد چه چیزی را به ما برساند.

 

چراغ های رنگی بر روی سیگار آیکاس چه معناهایی دارند؟

 

 سیگار آیکاس چیست و کار کردن آن چگونه است؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس یکی از محصولاتی است که توسط شرکت فیلیپ موریس عرضه شده و در حال حاضر در بازار محصولات ترک سیگار جایگاه ویژه‌ای را دارد.

یکی از علت‌هایی که باعث شهرت این محصول شده است، طرز عملکرد آن و همچنین کم ضرر بودن آن است؛ زیرا که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس شما می‌توانید تجربه‌ای را همانند سیگار کشیدن معمولی داشته باشید؛ با این تفاوت که میزان ضرر سیگارهای الکترونیکی آیکاس ۹۵ از سیگارهای معمولی کمتر است. سیگارهای آیکاس به طور کلی دارای یک هولدر و مخزن و باتری می‌باشد. شما برای استفاده از این محصول باید سیگارهای هیتس را تهیه کنید. سیگارهای هیت دارای استیک‌های تنباکو و توتونی هستند که در این دستگاه قرار می‌گیرند و تجربه سیگار کشیدن را به شما می‌دهند.

در دستگاه سیگار الکترونیکی آیکاس المنت‌هایی وجود دارد که باعث ایجاد گرمای مناسب برای آزاد شدن نیکوتین از توتون و تنباکو می‌شود. یعنی برخلاف اینکه در سیگارهای معمولی توتون و یا تنباکو سوزانده می‌شود تا نیکوتین آزاد شود؛ در سیگارهای الکترونیکی آیکاس فقط گرمای لازم به توتون یا تنباکو داده می‌شود؛ به این منظور که نیکوتین آن آزاد شود. جلوگیری از همین سوختگی توتون و تنباکو ویژگی اصلی سیگارهای آیکاس می‌باشد؛ زیرا که هنگام سوختن توتون و یا تنباکو مقدار مواد مضر بسیار زیادی آزاد خواهد شد که برای شخص و اطرافیان مضر می‌باشد. در نهایت تمام این مواد مضر به صورت دود خارج می‌شوند اما در سیگارهای الکترونیکی آیکاس فقط نیکوتین آزاد می‌شود و مقداری بخار آب.

 چراغ‌های رنگی سیگار آیکاس هر کدام به چه معناست؟

معنی چراغ سفید چشمک زن در سیگارهای الکترونیکی آیکاس

زمانی که چراغ سفید چشمک زن را در روی بر روی قلم خود مشاهده می‌کنید، به این معناست که فیلتر هیتس در حال گرم شدن است که این فرایند ۵ الی ۱۰ ثانیه طول می‌کشد.

 معنی دو چراغ سفید در سیگارهای الکترونیکی آیکاس

زمانی که دو چراغ سفید را بر روی قلم خود مشاهده می‌کنید؛ این به این معناست که قلم اندازه دو فیلتر قابل استفاده است. حتماً به این موضوع دقت کنید.

 مفهوم یک چراغ سفید بر روی قلم سیگارهای الکترونیکی آیکاس

زمانی که یک چراغ سفید را بر روی دستگاه خود مشاهده می‌کنید؛ به این معناست که سیگار برای یک فیلتر شارژ کافی را دارد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

 مفهوم رنگ آبی چراغ بر روی قلم سیگارهای آیکاس

اگر در  بخش بلوتوث دستگاه مشکلی ایجاد شود و یا خطایی صورت گیرد؛ چراغ چشمک زن آبی شروع به فعالیت می‌کند. در این زمان شما می‌توانید با یک بار خاموش و روشن کردن باکس اصلی این خطای ایجاد شده را برطرف کنید.

 چراغ‌های آیکاس در زمان شارژگیری دستگاه

 چراغ‌های آیکاس در زمان شارژگیری دستگاه

در سری دستگاه‌های آیکاس دی ۳ و مولتیها، چراغ سفید چشمک زن در هنگام شارژ به معنای آن است که دستگاه در حال شارژ شدن است.

در سیگارهای الکترونیکی آیکاس چراغ سفید ثابت شده که پس از آن سه بار چشمک می‌زند و در نهایت خاموش می‌شود. به معنای این است که شارژ دستگاه کامل شده و شما می‌توانید دستگاه را از شارژ خارج کنید.

نکته مهمی که باید در زمان شارژ کردن دستگاه آیکاس در نظر بگیرید، این است که اگر قلم و یا هولدر آیکاس‌های دئو ۳ به صورت وارونه قرار گیرند شارژ نمی‌شوند. همچنین هیچ نشانگر چراغی یا ال ای دی برای آنها ظاهر نخواهد شد. پس باید مطمئن شوید که قلم و هولدر آن را طوری قرار دهید که قسمت فلزی آن رو به پایین قرار گیرد.

 

بررسی چراغ های رنگی در دستگاه آیکاس دیو 3

 روشن شدن چراغ‌های قرمز در هولدرهای آیکاس دیو ۳

 

در حالت کلی چراغ قرمز بر روی هولدر می‌تواند معناهای مختلفی داشته باشد. ممکن است به معنای این باشد که یکی از چند قسمت دچار مشکل شده. یا تیغه شکسته، یا تیغه ترک برداشته، یا تخلیه کامل باتری قلم باید انجام شود، یا در نهایت مشکل چیپ فرمان روی برد دستگاه ایجاد شده است. در این حالت شما می‌توانید تیغه را و درون قلم را تمیز کنید که متوجه شوید آیا مشکل رفع می‌شود یا خیر.

 

نور سفید در دستگاه‌های آیکاس دیو ۳ به چه معناست؟

اگر در بالای شارژ دستگاه نور سفید چشمک زن را مشاهده کردید این می‌تواند نشانگر کمبود باتری باشد.

دو نور روشن چراغ معنای آن است که دستگاه شما کاملاً شارژ شده و می‌توانید از آن دوبار استفاده کنید.

اگر یک چراغ در آن روشن شد، یعنی فقط می‌توانید یک بار از دستگاه استفاده کنید یا دستگاه شارژ یک بار استفاده را دارد.

اگر موفق نشدید که دستگاه آیکاس دیو۳۳ را روشن کنید، باید ۴ ثانیه دکمه شارژ آن را نگه دارید تا روشن شود.

 چراغ‌های قرمز در دستگاه آیکاس دیو ۳

اگر در دستگاه‌های آیکاس دیو ۳ با چراغ قرمز مواجه شدید؛ احتمالاً تیغه گرمایش موجود در هولدر خراب شده یا خود هولدر به صورت کلی دچار مشکل شده است.

چراغ‌های قرمز در دستگاه آیکاس دیو ۳

 

کلام نهایی

شما می‌توانید انتخابات متفاوتی را برای روند ترک اعتیاد خود داشته باشید. سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌تواند یکی از این بهترین انتخاب‌ها باشد؛ زیرا که دارای مضرات حداقل ۹۵ کمتر از سیگار معمولی است. با این حال که تداعی کننده تجربه سیگار کشیدن برای شماست. با توجه به تمام فوایدی که وجود دارد و می‌تواند نیکوتین مورد نیاز را برای شما عزیزان فراهم کند؛ پیشنهاد می‌شود افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و در معرض استفاده از نیکوتین قرار نگرفتند از این دستگاه برای جذابیت تفریحی استفاده نکنند.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس از دست محصولاتی هستند که سالانه به روند ترک اعتیاد افراد بسیار زیادی کمک می‌کند. افرادی که در سراسر دنیا قصد دارند اعتیاد را ترک کند و سلامت را به زندگی خود و دیگران هدیه دهند.

 سیگار الکترونیکی آیکاس را از کجا می‌توانیم  تهیه کنیم؟

ما در وب سایت ویسموک ارائه دهنده محصولاتی هستیم که در روند ترک اعتیاد به افراد کمک می‌کند. شما می‌توانید انواع مختلف سیگارهای آیکاس را از وب سایت ویسموک تهیه نمایید و روند ترک اعتیاد خود را شروع کنید.

ما در وب سایت ویسموک تمامی محصولات را با ضمانت اصل بودن به شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید تمامی قیمت‌ها را در وب سایت ویسموک مورد بررسی قرار داده و با توجه به مقایسه محصولات اقدام به خرید آنها داشته باشید. شما همچنین میتوانید انتخاب های دیگری از بین محصولات داشته باشید؛ تا روش مختلف و خاصی را که در نظر دارید برای خود انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

ویسموک ضامن اصل بودن محصول است و از شما ضمانت استمرار در ترک اعتیاد خود را می‌خواهد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.