راهنمای انتخاب بهترین مدل آیکاس بر اساس نیازها

mahsa fooladi
27 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
راهنمای انتخاب بهترین مدل آیکاس بر اساس نیازها

راهنمای انتخاب بهترین مدل آیکاس بر اساس نیازها

برای اینکه بتوانیم راهنمای کاملی در مورد انتخاب بهترین مدل های سیگارهای آیکاس بر اساس نیاز شما داشته باشیم باید در ابتدا سیگارهای آیکاس و عملکرد آنها و همچنین چیزهای به خصوصی که در مورد آنها به صورت خاص استفاده می‌شود را بررسی کنیم. به صورت کلی افراد بسیار زیادی قصد در ترک اعتیاد دارند و یا در حال حاضر از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند. اما آیا روش و راهنمایی برای انتخاب بهترین نوع آیکاز با توجه به نیاز ما وجود دارد؟

 

 سیگارهای آیکاس و عملکرد آنها

 

 سیگارهای آیکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشد. این سیگار ها با هدف ترک اعتیاد سریع‌تر موثرتر تعبیه و به بازار عرضه شده‌اند. اما چیزی که باعث می‌شود سیگارهای الکترونیکی آیکاس از نظر کاربران محبوبیت بیشتری نسبت به سایر دستگاه‌های ترک اعتیاد باشد عملکرد آن است. زیرا که عملکرد آن به گونه‌ای به گونه‌ایست که در قالبی کاملاً نوآورانه درصدد هستند تا بتوانند تجربه استفاده از سیگار را برای شما فراهم کنند اما با میزان ضرری کمتر.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای قسمت باتری و بدنه می‌باشد. در قسمت بدنه آن یا به اصطلاح هولدر آن المنت‌هایی وجود دارد. وظیفه این المنت‌ها ایجاد گرمای حدود ۳۵۰ درجه سانتیگراد می‌باشد تا بتواند به استیک‌های توتون و تنباکویی که بر روی سیگارهای هیتس و ترا یا سیگارهای نوسو قرار دارد القا شود. در نهایت القای این گرما نیکوتین موجود در سیگار به صورت بخار آب خارج خواهد شد و به بدن فرد می‌رسد. تا به این مرحله شما می‌توانید تجربه کاملی از سیگار کشیدن را داشته باشید. اما چرا می‌گوییم که ضرر آن نسبت به سیگارهای معمولی کمتر است؟

به علت اینکه در سیگارهای معمولی عملیاتی برای سوختن توتون و تنباکو ایجاد خواهد شد که در پس سوختن این مواد مواد مضر دیگری از آنها خارج خواهد شد. اما در سیگار الکترونیکی آیکاس فرایند سوختنی در کار نیست. در نتیجه خروج مواد مضری هم در کار نیست. تمامی این عملکرد به عنوان بهترین مدل به طور کلی عملکردی بر سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد.

 انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی های ایکاس

با توجه به محبوبیت روز افزون بهترین مدل های سیگار الکترونیکی آیکاس همواره در طراحی این محصولات تغییراتی ایجاد خواهد شد. پس محصولات جدیدتری از این شرکت به بازار عرضه می‌شوند. این یعنی در حال حاضر انواع مختلفی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد. تنها تفاوت عمده‌ای که در میان تمامی سیگارهای الکترونیکی آیکاس دیده می‌شود استفاده از سیگارهای مخصوص است. هر کدام برای یک نوع از سیگار الکترونیکی  استفاده خواهد شد.

به عنوان مثال سیگارهای هیتس برای آیکاس‌های ساده استفاده خواهد شد. سیگارهای ترا برای دستگاه‌های آیکاس ایلوما طراحی شده‌اند. همچنین تفاوت دیگری که در میان آنها وجود دارد این است که مثلاً در سیگار ترا قطعه‌ای فلزی تعبیه شده تا بتواند گرمای ایجاد شده توسط المنت‌ها را به توتون القا کند. سیگارهای نوسو هم برای دستگاه‌های  دیگری از آیکاس از طراحی شده است.

 

 انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی های ایکاس

 

چگونه می‌توان بهترین مدل سیگار الکترونیکی مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کرد؟

اولین و مهمترین نیازی که باعث استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌شود نیاز به ترک اعتیادی موثرتر و سریع‌تر می‌باشد. برای این منظور شما می‌توانید از هر کدام از انواع بهترین مدل سیگار های الکترونیکی‌ آیکاس را با توجه به نیاز خود استفاده کنید.

مورد دیگری که باعث  می‌شود راهنمایی برای بهترین انتخاب با توجه به نیاز خود داشته باشید طعم‌هایی است که در سیگارهای مختلف قرار دارد. همانطور که گفته شد برای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس ما باید از سیگارهای مخصوصی با نام سیگار هیتس، ترا و یا سیگارهای نوسو استفاده کنیم.

نکته‌ای که در مورد تمامی این سیگارها وجود دارد این است که هر کدام از آنها دارای تنوعی از طعم‌ها می‌باشد. ما در مورد بهترین طعم‌های سیگار هیتس و همچنین بهترین طعم‌های سیگار نوسو و همچنین بهترین طعم‌ سیگارهای ترا در مقاله‌های مختلف صحبت کرده‌ایم. شما می‌توانید آنها را در وبلاگ وب سایت  ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

این تفاوت طعم باعث می‌شود که افراد با توجه به نیاز خود سیگارهای الکترونیکی آیکاس را انتخاب کنند‌. مورد دیگری که در مورد انتخاب بهترین سیگارهای آیکاس با توجه به نیاز ما مطرح خواهد بود طراحی و ظرافتی است که در سیگارها و این محصولات ایجاد شده است.

چند نکته دیگر

شما می‌توانید با توجه به طراحی‌های ظریف و زیبایی که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس در نظر گرفته شده و با توجه به سلیقه خودتان بهترین نمونه را انتخاب کنید. سپس مورد استفاده قرار دهید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در این قسمت شما می‌توانید از آنها استفاده کنید رنگبندی‌های مختلفی است که  دستگاه شما با توجه به طراحی آن دارد.

آخرین موردی که می‌تواند راهنمایی برای انتخاب بهتر سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به نیاز شما باشد عملکردهای جانبی این دستگاه‌هاست. با یکدیگر ممکن است تفاوت بسیار جزئی داشته باشد. مثلاً در برخی از دستگاه‌ها میزان شارژ دستگاه قدرتمندتر خواهد بود و شما می‌توانید استفاده بیشتر و طولانی مدت‌تری را از آن داشته باشید. یا مثلاً در دستگاهی دیگر شما می‌توانید میزان نیکوتین آزاد شده را تعیین کنید و یا حتی شمارش پاف‌ها را انجام دهید.

کلام نهایی

با توجه به تفاوت‌های جزئی در عملکرد سیگارها و همچنین موارد دیگری که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین مدل سیگارهای آیکاس با توجه به نیاز شما کمک کند. این مقاله را برای شما تهیه کردیم تا بتوانید تا حدود بسیار زیادی مواردی را که هنگام خرید باید در نظر بگیرید رعایت کنید. توجه داشته باشید که سیگارهای الکترونیکی آیکاس و تمام اجزایی که منحصراً برای این دستگاه ساخته و به بازار عرضه شده‌اند فقط و فقط برای استفاده افرادی تعبیه شده که قصد ترک اعتیاد خود را دارند. پس یعنی افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکرده‌اند و بدن آنها به استفاده از نیکوتین اعتیاد ندارد پیشنهاد نمی‌شود. زیرا که ممکن است برای آنها باعث ایجاد اعتیاد به نیکوتین و در نتیجه اعتیاد به استفاده مداوم از سیگارهای معمولی بشود.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

به طور کلی شما می‌توانید به صورت حضوری و به صورت آنلاین برای تهیه و خرید خود اقدام کنید. اگر قصد دارید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید در  نظر داشته باشید که فروشگاهی را برای خرید خود انتخاب کنید که دارای نمایندگی رسمی از آیکاس می‌باشد. همچنین قبل از انجام خرید خود به  توانایی تشخیص سیگارهای آیکاس اصل و تقلبی مسلط باشید. ما در مورد روش‌های تشخیص آن در یک مقاله کامل به صورت کلی صحبت کرده‌ایم. شما می‌توانید این مقاله را در وب سایت  ویسماک مورد مطالعه قرار دهید.

اگر قصد دارید که از وب سایت‌ها یا همان به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام دهید باید توجه داشته باشید که از وب سایت‌های مرجعی که تابع قوانین هستند و اجازه فروش رسمی را دارند خرید خود را انجام دهید. همچنین قبل از خرید به ضمانتنامه آنها و رضایت مشتری‌های پیشین آنها دقت کنید.

 

سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

وب سایت ویسموک

 وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و با تجربه‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی ترک اعتیاد می‌باشد. شما می‌توانید انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی اعم از سیگارهای الکترونیکی  آیکاس، ویپ‌ها و حتی سیستم‌های پاد را از وب سایت ویسموک تهیه کنید. شما همچنین می‌توانید از وب سایت بیسموک لوازم جانبی مورد نیاز برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین سیگارهای هیتس، ترا و سیگارهای نوسو را خریداری کنید.

وب سایت ویسموک و تیم آن همیشه درصدد هستند تا بتوانند با بهترین امکانات و خدمات رضایت مشتریان خود را جذب کنند. پس شما می‌توانید قیمت مناسب محصول ضمانت محصول،  کیفیت محصول را از ما بخواهید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.