سیگار الکترونیکی آیرود چیست و چه چیزهایی باید از آن بدانیم؟

mahsa fooladi
17 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
سیگار الکتریکی آیرود چیست و چه چیزهایی باید از آن بدانیم؟

امروزه محصولات بسیار زیادی برای روند ترک اعتیاد در بازار وجود دارد. هر کدام به نحو متفاوتی می‌تواند در این روند به شما کمک کنند. یکی از محصولاتی که می‌توانید از آن برای روند ترک اعتیاد خود استفاده کنید سیگار الکترونیکی آیرود می‌باشد. این سیگار دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی است. در این مقاله ما قصد داریم که توضیحاتی در مورد سیگار الکترونیکی آیکاس و همچنین چیزهای کاملی که باید از آن بدانیم صحبت کنیم.

 

سیگار الکترونیکی آیرود چیست؟

سیگارهای آیرود یکی دیگر از محصولاتی هستند که در دسته سیگارهای الکترونیکی قرار گرفتند. این سیگارها با فناوری هیتر تنباکو عمل می‌کنند. این فرایند ساخته شده تا بتواند ارائه دهنده جایگزینی سالم‌تر و ایمن‌تری را در مقایسه با سیگارهای معمولی و سنتی باشند. این محصول الکترونیکی ساخت شرکت اسمور که یکی از کمپانی‌های چینی می‌باشد است.

دستگاه الکترونیکی آیرود شامل باتری می‌باشد که می‌تواند در مدت زمان طولانی استفاده از ۲۰ فیلتر را تضمین کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سیگارهای الکترونیکی آیرود این است که صفحه نمایشگر کوچکی بر روی آن قرار دارد که پس از روشن شدن به شما تعداد نخ‌های باقیمانده و قابل استفاده را نشان خواهد داد. همچنین در هنگام استفاده از این دستگاه روی این نشانگر شما می‌توانید تعداد پاف‌های باقیمانده از سیگار خود را ببینید.

از موارد دیگری که در سیگارهای الکترونیکی آیرود بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است میزان شارژ سریع آن است که با درگاه type c خود کمتر از یک ساعت می‌تواند فول شود.

در  دستگاه الکترونیکی آیرود تیغه‌های گرمایشی وجود دارند که از آلیاژ فولاد تیتانیوم ساخته شده است. این تیغه می‌تواند گرمای مورد نیاز و دقیق و کنترل شده را برای خارج شدن نیکوتین ایجاد کند.

همین المنت‌های گرمایشی باعث می‌شود که  شما بتوانید تجربه سیگار کشیدن را با حداقل مضرات و خاکستر موجود از سیگارهای معمولی تجربه کنید.

یکی دیگر از مزایایی که در مورد سیگارهای آیرود وجود دارد استفاده از طیف وسیع از استیک های هیتس می‌باشد. این یعنی این دستگاه با سیگارهای یوگر و سیگارهای هیتس قابل استفاده است. استفاده از سیگارهای هیتس و یوگر نوعی از سیگارهای خاصی هستند که با دستگاه الکترونیکی متنوعی مانند سیگارهای الکترونیکی ایکاس یا سیگارهای الکترونیکی آیرود همخوانی دارند. برای استفاده از آنها باید از این دستگاه‌ها استفاده کرد.

سیگار الکترونیکی آیرود چیست؟

 نحوه عملکرد سیگار الکترونیکی آیرود

برخلاف سیگارهای معمولی که با سوزاندن توتون و تنباکو نیکوتین مورد نیاز را آزاد می‌کنند و در نتیجه مواد مضر دیگری که در نیکوتین توتون و تنباکو وجود دارد آزاد می‌شود؛ در سیگارهای الکترونیکی آیرود المنت‌هایی برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکو در سیگارهای هیتس و یا یوگر وجود دارد که با توجه به میزان حرارت مورد نیاز گرم شده و پس از آن نیکوتین مورد نیاز را خارج می‌کند.

همین عمل باعث می‌شود که در پس استفاده از این سیگار فقط میزان نیکوتین مورد نیاز خارج شود و از سوختن مواد مضر دیگری که در توتون و تنباکو وجود دارد جلوگیری می‌شود.

 

 مزایای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیرود

به عنوان اولین مزایای آن می‌توان به طعم‌های مختلفی که در انواع سیگارهای یوگر و سیگارهای هیتس وجود دارد اشاره کرد. زیرا که این موضوع به شما اجازه می‌دهد که بتوانید تجربه دلپذیر و مطابق میل خود از طعم سیگار داشته باشید.

دومین مزیت آن این است که از نظر اهمیت برای محیط زیست می‌تواند کم ضررتر از سیگارهای معمولی باشد. زیرا که در  پس استفاده از این سیگار مواد مضری که در تنباکو وجود دارد آزاد نمی‌شوند. در نتیجه دود  مضری ندارد و تاثیر ضرر آن حدوداً ۹۰ درصد کمتر از سیگارهای معمولی است.

یکی دیگر از مزایایی که می‌توان برای این دستگاه در نظر گرفت طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است. این امکان را به کاربر می‌دهد که بتواند این دستگاه را به راحتی و به بهترین حالت در تمامی اماکن استفاده کند.

 معایب استفاده از سیگار الکترونیکی آیرود

درست است استفاده از این دستگاه به عنوان دستگاهی برای ترک سیگار پیشنهاد می‌شود؛ اما هنوز به طور کلی بررسی‌های کاملی در مورد عملکرد طولانی مدت آن  و اثراتی که ممکن است پس از مدت‌ها روی شخص بگذارد اطلاعات کاملی وجود ندارد.

مورد بعدی اینکه در استفاده از این دستگاه هنوز در برخی از کشورها و بعضی از مناطق نوعی قانون گریزی است. ممکن است ممنوعیت‌هایی برای استفاده از آن در اماکن مختلف وجود داشته باشد.

در نهایت هم با توجه به اینکه سیگارهای الکترونیکی متفاوتی در بازار وجود دارد که هر کدام به نحوی کمک کننده در روند ترک اعتیاد هستند می‌توان گفت که همزمان با مشهور شدن این محصولات از محصولات تقلبی آنها نیز ساخته می‌شود و این می‌تواند فرایند خرید را تا حدودی سخت کند.

طریقه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیرود

برای استفاده از سیگار الکترونیکی آیرود شما باید دکمه کنار دستگاه را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید تا زمانی که لرزش آن را احساس کنید. پس از آن باید سیگار مخصوص را به آرامی وارد دستگاه کنید. سپس منتظر باشید که دو ویبره متوالی داشته باشد. در حالت کلی و پس از ۱۰ پاف دستگاه ویبره خواهد داد و به شما اعلام می‌کند که شما فقط دو پاف باقیمانده دارید. پس از ۱۴ پاف دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود و شما باید فیلتر را به آرامی و با یک چرخش کوچک از دستگاه خارج کنید و دور بیندازید.

 

طریقه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیرود

 

 محتویاتی که باید در جعبه سیگارهای آیرود وجود داشته باشد

هنگام خرید دستگاه الکترونیکی آیرود باید توجه داشته باشید که محتویات داخل جعبه آن باید شامل خود دستگاه آیرود، کابل شارژر آن، یک عدد برس تمیز کننده، دفترچه راهنما و ۵ عدد چوب تمیز کننده وجود داشته باشد.

 

کلام نهایی

محصولات بسیار متنوع و مختلفی برای روند ترک اعتیاد در بازار وجود دارد که شما می‌توانید هر کدام از آنها را بسته به نیاز خود استفاده کنید. دستگاه الکترونیکی آیرود فقط یکی از آن مجموعه دستگاه‌هایی است که برای روند ترک اعتیاد استفاده خواهد شد. شما می‌توانید این دستگاه را به راحتی و با قیمت مناسب تهیه نمایید. برای دستگاه الکترونیکی آیرود معادل‌های دیگری هم از جمله سیگارهای الکترونیکی آیکاس و یا ویپ‌ها وجود دارند. در نهایت هم استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیرود را برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و به نیکوتین اعتیاد ندارند پیشنهاد نمی‌دهیم. زیرا که ممکن است باعث اعتیاد آنها به نیکوتین شود.

 

سیگار الکترونیکی آیرود را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه امروزه شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام به تهیه سیگارهای الکترونیکی آیرود داشته باشید، پیشنهاد ما این است که برای خرید حضوری ابتدا تفاوت‌هایی که در سیگارهای الکترونیکی آیرود اصل و تقلبی وجود دارد را متوجه شوید. پس از آن اقدام به خرید داشته باشید.

برای این عمل بهتر است که مراکز معتبر سیگارهای آیرود را برای خرید خود انتخاب کنید. اگر هم قصد دارید که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از وب سایت‌های مرجع و معتبر خرید خود را انجام دهید.

 

 وب سایت ویسموک

ما در وب سایت ویسموک ارائه دهنده محصولات ترک اعتیاد می‌باشیم که یکی از محصولات ماست دستگاه الکترونیکی آیرود می‌باشد  و شما می‌توانید این دستگاه را با ضمانت اصل بودن و با قیمتی مناسب از وب سایت ویسماک تهیه نمایید. شما همچنین می‌توانید اقلام دیگر مورد نیاز برای سیگارهای  الکترونیکی خود را از وب سایت ویسمارک تهیه  کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.