درک مصرف آیکاس در میان جوانان

mahsa fooladi
21 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
درک مصرف آیکاس در میان جوانان

درک پدیده IQOS در میان جوانان: فرهنگ یا مد؟

پدیده مصرف آیکاس در بین جوانان را چگونه می‌بینید؟ به نظر شما در این استفاده فرهنگ دخیل است یا مد؟ چه چیزی باعث شده که مصرف آیکاس دارای محبوبیت بسیار زیادی در جامعه امروزی در هر کشوری داشته باشد؟

کوچک‌ترین بررسی از نظر تحلیل آمارها و داده‌ها متوجه شد که استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای محبوبیت بسیار زیادی در جوامع مختلف کشورها می‌باشد. اما دلیل اصلی آن چه می‌تواند باشد آیا جوانان و افراد برای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس ویژگی خاصی را در نظر می‌گیرند؟

در این مقاله ما قصد داریم که در مورد پدیده استفاده از سیگارهای آیکاس و تمامی جوانب آن صحبت کنیم. با یکدیگر بررسی کنیم که چه چیزی باعث محبوبیت و استفاده امروزه  از سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌باشد.

 

درک پدیده IQOS در میان جوانان: فرهنگ یا مد؟

 

 سیگار الکترونیکی آیکاس چیست؟

سیگارهای الکترونیکی ایکاس از محصولات الکترونیکی هستند که برای روند ترک اعتیاد افراد به توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی ساخته و تعبیه شده است. در نهایت به بازار برای استفاده عرضه شده اند.

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت سیگارهای الکترونیکی آیکاس در بین سنین مختلف و افراد مختلف عملکرد این دستگاه می‌باشد. زیرا که دارای عملکرد نوآورانه و جدیدی است.

در این عملکرد ما می‌توانیم به المنت‌هایی که در بدنه سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد اشاره‌ای داشته باشیم. سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای دو قسمت بدنه و باتری می‌باشند. در بدنه آن المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کند. اما سوال این است که این گرما برای چه چیزی است؟

در سیگارهای معمولی عملیات نیکوتین سازی با سوزاندن تنباکو انجام می‌شود. اما در سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای آزاد شدن نیکوتین موجود در تنباکو فقط گرمای معادل ۳۵۰ درجه را به استیک‌های توتون و تنباکو که بر روی سیگارهای مخصوص آیکاس قرار دارند القا می‌کنند. در نتیجه افراد از نیکوتین آزاد شده توسط این عملیات استفاده خواهند کرد. این روش باعث می‌شود استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس تا حدود ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی ضرر کمتری داشته باشد. همین ضرر کمتر باعث محبوبیت بی‌نهایت سیگارهای الکترونیکی آیکاس در بین سنین مختلف و جوامع شده است.

مصرف آیکاس در میان جوانان به کدام متصل است؟ فرهنگ یا مد.

زمانی که در یک جامعه استفاده از یک محصول یا یک دستگاه باب می‌شود باید دانست که استفاده از این محصولات ریشه در فرهنگ سازی دارد یا صرفاً برای مد است. در مورد دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس هم این موضوع صادق است. زیرا که با توجه به استفاده امروزه در جوامع مختلف و همچنین کشور ما ایران می‌خواهیم بدانیم که استفاده از این دستگاه موجب فرهنگ‌سازی در مورد سیگار شده یا فقط برای قسمتی از مد و فشن امروزی می‌باشد.

 باید بگوییم که سهم هر دو نصف به نصف است. چرا؟

دلیل اول برای اثبات این حرف این است که سیگارهای الکترونیکی آیکاس با شعار ترک اعتیاد سریع‌تر و موثرتر به بازار عرضه شده و در اختیار مردم قرار گرفته است. پس همین موضوع اولین دلیل در مورد فرهنگسازی خواهد بود. زیرا که مقصود این دستگاه این است که افراد را از دامان اعتیاد به سیگار رها کند.

مورد دیگری که می‌تواند از ویژگی‌های سیگار الکترونیکی آیکاس به عنوان فرهنگ‌سازی از آن یاد کنیم دودی است که از دستگاه منتشر می‌شود. اما چگونه؟

برخلاف سیگارهای معمولی که دارای دود بسیار نامطبوع و مضری هستند که باعث می‌شود استفاده از آن در برخی از اماکن به شدت ممنوعیت ایجاد کند در سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به اینکه هیچ فرایند سوختنی انجام نمی‌شود هیچ دود نامطبوع  و مضری هم ایجاد نخواهد شد. در نتیجه شما می‌توانید از این دستگاه در تمامی اماکن به راحتی استفاده کنید بدون اینکه برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید. سومین موردی که از سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌توان به فرهنگسازی ربط داد طعم‌های مختلف سیگارهای آیکاس است.

 

 استفاده از آیکاس در میان جوانان به کدام متصل است؟ فرهنگ یا مد

 

سوال این است که سیگار طعم‌های مختلف سیگارهای آیکاس چیست؟

ابتدا باید بیان کنیم که سیگارهای الکترونیکی آیکاس به خودی خود دارای طعم خاصی نیستند. اما سیگارهای مخصوصی که شما قرار است برای محصولات آیکاس خود تهیه کنید دارای طعم‌های بسیار زیادی هستند. این به چه معناست؟

با توجه به انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی آیکاس شما باید از سیگارهای مخصوصی با نام سیگارهای هیتس، ترا و سیگارهای نوسو که فقط برای محصولات الکترونیکی  آیکاس تعبیه شدند استفاده کنید. هر کدام از این سیگارهای خاص دارای طعم‌های مختلفی هستند. شما می‌توانید مقاله‌ای مربوط به بهترین طعم‌های سیگارهای هیتس و بهترین طعم‌های ترا و نوسو را در وبلاگ وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید. همین طعم‌های مختلف باعث می‌شود که شما بتوانید از این دستگاه در تمامی اماکن استفاده کنید. بدانید که نه تنها بوی نامطبوعی را ایجاد نخواهید کرد بلکه بوی خوشی را  ایجاد می‌کنید.

نوبت به بررسی مدگرایی می‌رسد و اینکه بررسی کنیم استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس چه ارتباطی با مدگرایی دارد.

با توجه به اینکه امروز روز بسیاری از افراد در سنین مختلف استفاده از سیگارهای  معمولی را به نوعی استایل خاص می‌دانند می‌توان گفت که مصرف آیکاس را می‌توان غیر مستقیم به مدگرایی متصل کرد اما چگونه؟

ظاهر دستگاه

ظاهر و طراحی سیگارهای الکترونیکی آیکاس باعث می‌شود که به صورت خاصی به بهتر دیده شدن استایل شما کمک کند. این ظاهر خاص و همچنین طراحی منحصر به فردی که در این دستگاه وجود دارد با رنگ‌های مختلف هم قابل اجراست. این تنوع یکی دیگر از عواملی است که باعث محبوبیت این دستگاه شده است. مورد دوم از اتصال این پدیده به مد گرایی می‌توان به استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس توسط سنین مختلف اشاره کرد.

بسیاری از افراد در سنین مختلف دوست دارند که از سیگار استفاده کند اما هر چیزی می‌تواند مانع استفاده آنها باشد. حال یا ضررهای ناشی از آنها و یا ممنوعیت‌هایی که از جانب‌های دیگر برای آنها ایجاد می‌شود. اما با توجه به اینکه استفاده از سیگارهای الکترونیکی ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی ضرر کمتری دارند می‌توان گفت که افراد بسیار زیادی برای اینکه خود را با مد هم راستا کنند استفاده از این محصولات را در برنامه روزانه خود قرار می‌دهند.

محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید به دو طریق آنلاین و حضوری محصول الکترونیکی ایکاس خود را خریداری کنید. اگر قصد دارید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید باید فروشگاه‌هایی را برای خرید در نظر بگیرید که نماینده رسمی فروش محصولات الکترونیکی آیکاس هستند. در هنگام  خرید خود دقت کنید که اطلاعات کامل و کافی را در مورد تشخیص سیگارهای الکترونیکی اصل از تقلبی را داشته باشید.

اگر قصد دارید که خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید باید وب سایتی را برای خرید خود انتخاب کنید که دارای مجوز رسمی برای فروش محصولات به صورت آنلاین می‌باشد. همچنین بررسی کنید که مشتریان گذشته این وب سایت از رضایت کاملی در مورد محصولات دریافتی خود برخوردار بودند.

 کلام نهایی در مصرف آیکاس

درست است که ما مصرف آیکاس را به عنوان یک پدیده‌ای که می‌تواند ربط به فرهنگ و یا مد داشته باشد را بررسی کردیم. اما باید بدانید که استفاده از سیگارهای الکترونیکی و تمامی اقلامی که برای دستگاه تعبیه و تنظیم شده‌اند فقط و فقط برای استفاده توسط افرادی است که قصد ترک اعتیاد خود را دارند. در نتیجه استفاده از این محصولات برای افرادی که به سیگار و نیکوتین اعتیادی ندارند پیشنهاد نمی‌شود. زیرا که در نهایت باعث اعتیاد آنها به نیکوتین خواهد شد. هدف از تمامی این محصولات برانگیخته کردن اعتیاد به نیکوتین است نه ایجاد اعتیاد به نیکوتین

 

محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

 وب سایت ویسموک

وب سایت ویسموک یکی از متخصص‌ترین و حرفه‌ای‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی آیکاس و همچنین محصولات دیگر برای روند ترک اعتیاد می‌باشد.  این وب سایت و تیم پشتیبانی آن همیشه درصدد هستند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را در صدر قرار دهند  و همواره این عملیات را با بهترین خدمات و بهترین کیفیت و هم حتی بهترین قیمت‌ها ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید تمامی محصولات الکترونیکی آیکاس مانند آیکاس ایلوما پرایم ، آیکاس اورجینال دیو و آیکاس ایلوما وان مورد نیاز خود را به همراه تمامی اقلامی که برای این دستگاه ضروری است و یا به عنوان لوازم جانبی آن استفاده می‌شود از وب سایت ویسموک تهیه کنید. کیفیت خوب و قیمت مناسب را از وب سایت ویسموک بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.