بهترین طعم های سیگار ترا

mahsa fooladi
14 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
بهترین طعم های سیگار ترا

انواع و بهترین طعم های سیگار ترا

در زمانی که خیلی‌ها برای تفریح و یا خیلی‌ها برای عادت اعتیادی خود از سیگارها استفاده می‌کنند سیگارهای جدیدی وارد عرصه بازار شدند که می‌تواند نمادی از لاکچری بودن و یا حتی نماد از قدمی برای ترک اعتیاد در نظر گرفته شود. یکی از این دسته سیگارها، سیگارهای ترا یا تریا می‌باشند. این سیگارها دارای طعم‌های متفاوتی هستند  که ما قرار است در این مقاله در مورد بهترین طعم های سیگار ترا و همچنین تفاوت‌های ظریف بین آنها صحبت کنیم . همین ابتدای مقاله باید بیان کنیم که سیگارهای ترا در واقع  توسط نشنال لیبراری  اسم لیسن به تایید رسیده است.

انواع و بهترین طعم های سیگار ترا

توضیحی از خود سیگارهای ترا

سیگارهای ترا هم مانند سیگارهای هیتس هستند که برای محصولات ترک اعتیاد و الکترونیکی آیکاس مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیگارهای ترا برای دستگاه‌های ایلوما از برند آیکاس استفاده می‌شوند.  اگر نمی‌دانید آیکاس چیست و عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس چگونه است می‌توانید مقالات مربوط به این دو موضوع را در وبلاگ وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

 ترا برنز:  اولین طعم از بهترین طعم‌های سیگارهای ترا.

این سیگار نه تنها نیکوتین مورد نیاز بدن شما را فراهم می‌کند بلکه تجربه سیگار کشیدن منحصر به فردی را به شما هدیه می‌دهد زیرا که دارای یکی از لذت بخش‌ترین طعم‌های سیگارهای ترا می‌باشد.  این سیگار به دلیل طعم بسیار قوی و معطری که دارد شهرت بسیار پیدا کرده.  در این سیگار از  از تکه‌های شکلات هم استفاده شده و این باعث می‌شود که در هر کام از این سیگار شما متوجه تنباکوی استفاده شده در آن که درجه یک است به همراه طعم شکلات شوید. سیگارهای ترا برنز را عموماً سیگاری‌هایی استفاده می‌کنند که به دنبال تجربه خاص و پیچیده از سیگار کشیدن هستند.

 ترا بلو: یکی دیگر از بهترین طعم های سیگار ترا

ارائه کننده یک طعم تصفیه شده و خنک  که باعث می‌شود تجربه سیگار کشیدن را لذت بخش‌تر کند.  همین لذت بخش شدن داستان است که باعث شهرت این طعم از سیگار شده.  سیگارهای  ترا بلو با توجه به سردی و یخ بودنی که از منتول آن تشخیص داده می‌شود  شناخته شده است.  در پس استفاده از سیگار می‌توانید  از طعم و خنکی این سیگار بدون نگرانی از مضرات آن لذت ببرید.

 ترا سینا

ارائه دهنده تجربه ای متمایز از سیگار کشیدن با سیگارهای ترا سینا. مشخصات تعمیر که در این سیگارها وجود دارد نمایانگر تنباکوی بسیار خوبی است که در آن استفاده شده و همچنین چوب و ادویه.  که می‌توانند حس استشمام عطر تنباکو را به شما بدهد به همراه گرمایی که از ادویه‌ها  و عطرشان به شما می‌دهد.

 

توضیحی از خود سیگارهای ترا

 

 انواع دیگر از طعم های سیگار ترا

ترا امبر:

ترکیب تنباکو با رایحه‌هایی از چوب و آجیل  که در نهایت دارای رایحه‌ای ملایم می‌باشد.

 ترا رگیولار:

این سیگار می‌تواند برای کسانی که به دنبال طعم‌های عجیب‌تر و قوی‌تر و همچنین بخار بیشتر هستند مناسب باشد.  این سیگار منحصراً مربوط به خود مارلبورو است  و ایجاد کننده تجربه خاص تلقی می‌شود.

 ترا سموث رگیولار:

سیگاری دارای طعم کلاسیک که بدون فیلتر ارائه شده است و  هدف آن ارائه تجربه سیگارهای معمولی می‌باشد اما با ضرر کمتر.

ترا یوگن:

سیگاری که عطر تنباکو را به همراه عطر گل‌های بهاری  ارائه می‌دهد.

ترا بنفش:

این سیگار تلفیقی از انگور بنفش و  توتون و تنباکو می‌باشد.

 ترا اپریسیتی:

اگر به دنبال طعمی از سیگارهای ترا هستید که تجربه میوه‌های گرم و لایت را به شما بدهد استفاده از سیگارهای ترا ابری سیتی پیشنهاد می‌شود.

 

 انواع دیگر از طعم‌های سیگارهای ترا

معرفی از انواع سیگارهای ترا و کشورهای سازنده آنها

 ترا اندونزیایی :

این سیگارها به هنر سنت مشهور است چرا که شما می‌توانید به جرات از تجربه سیگارها و تنباکوهای سنتی لذت ببرید. این سیگار ها دارای طعمی غنی از تنباکوهای این کشور دارند. می‌توان گفت که هد پاف از سیگار های ترا اندونزیایی احترامی به فرهنگ اندونزی می‌باشد.

سیگارهای ترا اروپایی:

شهرتش به ظرافتش. ظرافتی که پیچیدگی سبک اروپایی را به تصویر می‌کشد. یک کام از این سیگار  میتواند تداعی یک بخشی از لاکچری بودن اروپایی را به تصویر بکشد.

سیگار های ترا ژاپنی:

ترکیب نوآوری و کیفیت در دقت. از آنجایی که این سیگارها با نوآوری هایی ساخته شده و از دل سنت ژاپن می آید تجربه ای خاص را القا می‌کند.

 

عملکرد سیگارهای آیکاس

سیگارهای آیکاس که دارای چند قسمت تشکیل شده از هولدر و باتری هستند. با المنت‌هایی که درون هولدر خود دارند گرمای لازم برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکو در سیگارهای ترا و هیتس را ایجاد می‌کنند. این عملکرد باعث می‌شود که نیکوتین مورد نیاز از توتون و تنباکو آزاد شود با اینکه جلوگیری از سوختن مواد بیشتر و مضر آن می‌کند.  در نهایت مواد  نیکوتین نهایی به صورت بخار آب خارج می‌شود که این باعث می‌شود ضرر سیگارهای الکترونیکی ایکاس ۹۵ درصد از سیگار های معمولی کمتر باشد.

کلام نهایی:

افراد بسیار زیادی سیگارهایت را و دستگاه الکترونیکی آیکاس را برای روند ترک اعتیاد خود انتخاب می‌کنند اما باید توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه برای افرادی که تا به حال از نیکوتین استفاده‌ نکرده اند و اعتیادی به آن ندارند پیشنهاد نمی‌شود زیرا که با وجود آنکه میزان نیکوتین تولید شده از این سیگار ها کمتر بوده و ضرر کمتری دارند اما ممکن است پس از مدتی باعث ایجاد اعتیاد در افراد غیر سیگاری شود. پس در نتیجه استفاده از این دستگاه فقط برای افرادی که می‌خواهد سیگار را ترک کنند استفاده می‌شود.

توضیحاتی در مورد روند ترک اعتیاد

هر زمانی که بخواهید برای روند ترک اعتیاد خود اقدام کنید میتواند بهترین زمان برای این تصمیم باشد، اما از نظر روانشناسی برای بهتر پیش رفتن روند و همچنین سرعت بیشتر آن بهتر است قبل از شروع روند علت یابی کنید که چه چیزی دقیقا باعث ایجاد اعتیاد در شما شده و این دلیل را برطرف کنید. مورد بعدی که میتواند در روند ترک اعتیاد شما به شما کمک کند ایجاد انگیزه میباشد که میتواند از طرف خودتان برای خودتان ایجاد شود و هم از طرف دیگران برای شما ایجاد شود، اما باید بدانید که این ایجاد انگیزه یکی از مهم ترین چیزها در روند ترک اعتیاد است.

سیگار های ترا و محصولات آیکاس را از کجا تهییه کنیم؟

شما می‌توانید تمامی محصولات آیکاس و همچنین سیگارهای ترا را با طعم های مختلف و مورد نظر خود از وبسایت ویسموک تهیه نمایید و از اصل بودن تمامی محصولات اطمینان داشته باشید. ما همچنین ارائه دهنده انواع مختلف سیگارهای الکترونیکی آیکاس هستیم که می‌توانید با بررسی های لازم و مقایسه قیمت ها بهترین مورد را برای خرید خود انتخاب‌ کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.