چند دلیل قطعی برای محبوبیت سیگار آیکاس

mahsa fooladi
24 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
علت محبوبیت سیگارهای الکترونیکی آیکاس

به نظر شما علت محبوبیت سیگارهای الکترونیکی آیکاس چیست؟

قطعاً بسیاری از شما افراد بسیار زیادی را در اطراف خود دیده‌اید که از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند. همچنین افراد معروفی در همه جای دنیا هستند که از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای اهداف خود استفاده می‌کنند. به نظر شما علت این محبوبیت چیست؟ چه چیزی باعث شده که تمایز سیگارهای الکترونیکی آیکاس از سایر دستگاه‌های ترک اعتیاد بیشتر شود. در این مقاله ما قصد داریم که علت محبوبیت سیگار آیکاس را نسبت به سایر دستگاه‌های دیگر بررسی کنیم و با هم در مورد آنها صحبت کنیم.

 

به نظر شما علت محبوبیت سیگارهای الکترونیکی آیکاس چیست؟

 

سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی از دسته محصولات ترک اعتیاد هستند که ساخت شرکت فیلیپ موریس آمریکایی است. این سیگار ها برای ترک اعتیاد افراد تعبیه و به بازار عرضه شده است.

عمکلرد دستگاه الکترونیکی ایکاس

از مهمترین دلایلی که باعث محبوبیت سیگار آیکاس شده عملکرد این دستگاه می‌باشد. سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای دو قسمت باتری و بدنه می‌باشد. بدنه آن با نام هولدر دستگاه شناخته می‌شود. در قسمت هولدر سیگارهای آیکاس المنت هایی وجود دارد که گرمای لازم برای گرم شدن استیک‌های توتون و تنباکو روی سیگارهای هیتس را ایجاد می‌کند. این گرما برای خارج شدن نیکوتین موجود در توتون و تنباکو کافی می‌باشد. همین عملکرد باعث می‌شود که مواد مضری که در توتون و تنباکو وجود دارد خارج نشود. همین موضوع اصلی‌ترین دلیل تفاوت سیگارهای الکترونیکی آیکاس و سیگارهای معمولی می‌باشد. زیرا که در سیگارهای معمولی دمای سوختن توتون و تنباکو ایجاد خواهد شد. در نتیجه سوختن توتون و تنباکو مواد مضری که در آنها وجود دارد خارج می‌شود و باعث بیماری‌ها و مضرات بسیار زیادی می‌باشد.

بخار اب بدون ضرر

از دیگر مزایایی که باعث محبوبیت دستگاه الکترونیکی های ايكاس می‌شود بخار آبی است که از آن تولید می‌شود. برخلاف سیگارهای معمولی که از خود دودهای بدبو و مضری را با نام دودهای دست اول خارج می‌کنند از سیگار الکترونیکی فقط بخار آب حاوی نیکوتین خارج می‌شود که برای افراد ضرر زیادی ندارد.

باعث بیماری نمی شود

از مزیت دیگر این دستگاه عدم ایجاد بیماری‌های قلبی و عروقی می‌باشد. اصلی‌ترین علت برای بیماری‌های قلبی و عروقی که در افراد سیگاری ایجاد می‌شود مواد مضری است که از توتون و تنباکو خارج می‌شود. اما در سیگار الکترونیکی با توجه به اینکه فرایند سوختن ایجاد نمی‌شود پس مواد مضری هم خارج نمی‌شود.

 

باعث بیماری نمی شود

 

عدم داشتن دود نامطبوع یکی از عوامل محبوبیت سیگار آیکاس

مورد بعدی علت محبوبیت سیگار آیکاس این است که  نیکوتین به صورت بخار آب از دستگاه خارج می‌شود. اما در سیگارهای معمولی نیکوتین و دود وارد بدن به همراه مایع وارد بدن انسان خواهد شد.

تفاوت درجه حرارت سیگار های معمولی و سیگارهای ایکاس

در دستگاه الکترونیکی آیکاس نهایت درجه‌ای که ایجاد می‌شود ۳۵۰ درجه سانتیگراد است که برای خارج شدن نیکوتین کافی است. اما در سیگارهای معمولی دما تا ۶۰۰ درجه سانتیگراد هم پیش می‌رود.

آیکاس دوست دار محیط زیست یکی از علل محبوبیت سیگار آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به فرایند نوآورانه‌ای که دارند و از سوختن توتون و تنباکو جلوگیری می‌کند. پس باعث آسیب به محیط زیست نخواهد شد.

سرعت شارژ دستاه آیکاس

از دیگر مواردی که باعث اهمیت و محبوبیت سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌شود شارژ و سرعت شارژ شدن آن است. این دستگاه برخلاف سایر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر که برای ترک اعتیاد استفاده می‌شوند دارای شارژ بیشتری خواهد بود و سرعت شارژ آن بیشتر می‌باشد.

سیگار های هیتس، سیگار ترا، سیگار نوسو

توجه داشته باشید که در دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس از سیگارهای مخصوصی با نام سیگار هیتس، سیگار ترا و سیگار نوسو استفاده می‌شود. هر کدام از آنها دارای فناوری نوآورانه‌ای است که ضرر سیگار کشیدن را تا حدود بسیار زیادی از سیگارهای معمولی کمتر می‌کند. توجه داشته باشید که سیگارهای هیتس ساخته شرکت مارلبرون می‌باشند. این به معنای اصالت و کیفیت محصولات می‌باشد.

محبوبیت سیگار آیکاس با امکان مصرف در همه جا

با توجه بخه اینکه سیگار های الکترونیکی ایکاس دود نامطبوعی ندارد و عملیات سوختنی در ان انجام نمیشود و دارای حد بسیار کمی از مواد مضرر میباشد شما میتوانید این دستگاه را در مکان های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

نکته مهم در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس

با توجه به اینکه امروزه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس نسبت به استفاده از سیگارهای معمولی بیشتر پیشنهاد می‌شود. اما باید توجه داشته باشید که با توجه به سیگارهای جدیدی که در سیگارهای الکترونیکی  آیکاس استفاده می‌شوند و با نام سیگارهای هیتس، سیگار های ترا، سیگار های نوسو شهرت دارند، هنوز تحقیقات کاملی در مورد اثر طولانی مدت برای استفاده از این سیگارها در دست نیست.  در نهایت باید توجه داشته باشید که استفاده از سیگارهای معمولی و هر چیزی که بتواند جایگزینی برای سیگارهای معمولی باشد تا نیکوتین مورد نیاز شما را تامین کند ممکن است دچار مضرات دیگری باشد.

 

نکته مهم در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس

 

کلام نهایی

توجه داشته باشید که امروزه  افراد بسیار زیادی از این سیگار استفاده می‌کنند و علت محبوبیت سیگار آیکاس در عملکرد است. اما باید توجه داشته باشیم که تمامی این دستگاه‌ها و انواع مختلف آن و همچنین  سیگارهای نوسو، سیگارهای ترا و سیگارهای همگی برای ترک اعتیاد طراحی شده و به بازار عرضه شده‌اند  پس در نتیجه استفاده از این سیگار برای افرادی که تا به حال سیگار استفاده نکردند و بدن آن را به نیکوتین اعتیاد ندارد پیشنهاد نمی‌شود.

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید محصولات مختلف الکترونیکی آی گاز را از مکان‌های مختلف و به صورت حضوری و آنلاین تهیه کنید. اگر قصد دارید که محصول خود را به صورت حضوری خریداری کنید باید توجه داشته باشید که اطلاعات کامل برای تشخیص‌های تقلبی از آیکاسهای اصل را داشته باشید  و همچنین باید  نمایندگی‌های رسمی آیکاس را برای خرید خود انتخاب کنید.

اگر قصد دارید که محصولات خود را به صورت آنلاین تهیه کنید باید از وب سایت‌هایی اقدام به خرید داشته باشید که مجوز رسمی برای فروش دارند و همچنین در گذشته افرادی از آنها خرید کرده و از محصولات آنها راضی بودند. توجه داشته باشید وقتی وب سایتی را برای خرید خود انتخاب می‌کنید  در شرایط خریداری خود از ضمانت محصول نیز اطمینان حاصل کنید.

وب سایت ویسموک یکی از متخصص‌ترین و با تجربه‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی آیکاز و همچنین محصولات ترک اعتیاد می‌باشد و شما می‌توانید محصولات ترک اعتیاد خود اعم از سیگارهای الکترونیکی آیکاس سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو را از این وب سایت تهیه کنید.

وبسایت ویسموک و تمامی کادر این وب سایت درصدد هستند تا بتوانند با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در محصولات رضایت مشتریان خود را جذب کنند پس ضمانت در کیفیت و قیمت مناسب را از این وب‌سایت بخواهید.

اگر قصد دارید که محصول خود را به صورت حضوری خریداری کنید باید توجه داشته باشید که اطلاعات کامل برای تشخیص‌های تقلبی از آیکازهای اصل را داشته باشید  و همچنین باید  نمایندگی‌های رسمی آیکاس را برای خرید خود انتخاب کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.