تاثیر استفاده از آیکاس بر خواب و استراحت افراد

mahsa fooladi
27 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تاثیر استفاده از آیکاس بر خواب و استراحت افراد

استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس و تاثیر آیکاس بر خواب و استراحت افراد

قطع به یقین همه ما می‌دانیم که روند ترک اعتیاد با عوارضی رو برو است. از جمله کم خوابی و یا اضطراب و استرس و یا عوارض دیگری همراه خواهد بود. هر کدام به نحوی می‌تواند بخشی از زندگی روزانه انسان را به طور موقت مختل کند. یکی از عوارضی که به طور شدید در زمان ترک اعتیاد ایجاد خواهد شد مشکلاتی است که در هنگام خواب برای افراد ایجاد خواهد شد. ما در این مقاله قصد داریم به طور کلی بررسی کنیم که تاثیر آیکاس بر خواب و استراحت افراد در دوران ترک اعتیاد چگونه خواهد بود؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

این سیگار ها از محصولات الکترونیکی است که برای روند ترک اعتیاد توسط شرکت فیلی موریس آمریکایی تهیه و به بازار توزیع شده است. شعار آنها برای تولید این محصول ترک اعتیاد سریع‌تر و موثرتر بوده است.

سیگار الکترونیکی آیکاس در سال‌های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی را در بین جوامع مختلف برای خود ایجاد کرده است. علت اصلی این محبوبیت عملکرد نوآورانه آن است که در ادامه در مورد این عملکرد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

 

سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای دو قسمت هولدر و باتری می‌باشند. در قسمت هولدر آن المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را که برای القا شدن به استیک‌های تنباکو موجود بر روی فیلتر های هیتس قرار دارد ایجاد می‌کنند. در نتیجه القای این گرما نیکوتین موجود در تنباکو آزاد می‌شود. سپس به صورت بخار آب از دستگاه خارج می‌شوند.

این فرایند که بدون هیچ گونه سوختن انجام خواهد شد می‌تواند ضرر استفاده از این محصول و سیگار آن را تا ۹۵ از سیگارهای معمولی کمتر کند. زیرا که در سیگارهای معمولی  برای اینکه نیکوتین آزاد شود فرایند سوختن تنباکو انجام می‌شود. این موضوع باعث آزاد شدن مواد مضری خواهد شد.

 استفاده از سیگارهای الکترونیکی ایکاس و تاثیر آن بر خواب افراد

همانطور که اشاره شد ترک اعتیاد بدون عوارض نخواهد بود و همه افراد درگیر عوارض ترک اعتیاد خواهند شد. تنها چیزی که در این روند می‌تواند برای افراد  متفاوت باشد میزان اثر گرفتن آنها از عوارض ترک اعتیاد خواهد بود. عوارضی که در روند ترک اعتیاد برای افراد ایجاد خواهد شد انواع مختلفی دارد. از جمله این عوارض می‌توانیم به افزایش اضطراب و استرس و همچنین فشارهای روانی و عصبی که بر روی خواب افراد تاثیر می‌گذارند اشاره‌ای داشته باشیم.

اما باید بدانیم که علت تمامی این تنش‌ها و اختلالاتی که در خواب و یا مسائل روانی برای فرد مورد نظر ایجاد می‌شود همه و همه به علت اعتیاد آنها به نیکوتین است. در روند ترک اعتیاد این مصرف نیکوتین هر روز به صورت مستمر در حال کمتر شدن است.

نکات تکمیلی در زمینه تاثیر آیکاس بر خواب و استراحت

زمانی که شما برای روند ترک اعتیاد خود از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنید فقط و فقط نیکوتینی که برای بدن شما نیاز است را دریافت می‌کنید. پس از مدتی باید به صورت مستمر میزان استفاده نیکوتین خود را کم و کمتر کنید؛ تا جایی که دیگر اعتیاد به نیکوتین برای شما وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید که ترک یک عادت هر چقدر هم که سخت باشد بیشتر از دو هفته طول نمی‌کشد. یعنی از ابتدای شروع فرایند ترک اعتیاد شما تا پایان اعتیاد شما به نیکوتین شما تنها ۱۴ روز درگیر عوارض شدید آن خواهید بود. پس از این دوره به صورت آرامتری عوارض را پیش می‌برید تا زمانی که عوارض به طور کامل برای شما برطرف شود.

همین کمتر شدن میزان اعتیاد به نیکوتین باعث می‌شود که اضطراب و تنش‌ها بیشتر شود. در نتیجه بر روی خواب فرد مورد نظر تاثیرات منفی ایجاد می‌کند. اما با استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس شما می‌توانید نیکوتین مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین از طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس، ترا و نوسو استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین در نظر داشته باشید که در پس استفاده از این دستگاه به مرور زمان اعتیاد شما به استفاده از نیکوتین کمتر و کمتر خواهد شد. تا جایی که دیگر بدن شما به نیکوتین اعتیادی ندارد و اضطراب شما در روند ترک اعتیاد کمتر شده است. این گونه است که سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌توانند بر روند خواب و استراحت شما در زمان ترک اعتیاد تاثیرات مفیدی داشته باشند.

 مزایای استفاده از سیگارهای الکترونیکی های ایکاس

همانطور که گفته شد در سیگارهای الکترونیکی آیکاس برخلاف سیگارهای معمولی فرایند سوختنی برای تنباکو وجود ندارد در نتیجه مواد مضری از آن خارج نمی‌شود. این موضوع نشان می‌دهد دودی که از محصولات الکترونیکی آیکاس خارج می‌شود تنها بخار آب حاوی نیکوتین است. نه دود مضری که بتواند باعث آزار دیگران شود.

مورد دیگری که در محصولات الکترونیکی آیکاس می‌تواند به عنوان مزیت تلقی شود. طعم‌های مختلفی است که برای فیلترهای مخصوص محصولات الکترونیکی آیکاس در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید مقاله مربوط به بهترین طعم‌های سیگارهای هیتس، نوسو و ترا را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید. توجه داشته باشید که هر کدام از این محصولات فقط برای نوع خاصی از سیگارهای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مورد سوم که یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس است. دستگاه‌های الکترونیکی با توجه به ظرافت در طراحی خاص خود این اجازه را به شما می‌دهند که در تمامی اماکن بتوانید به شیک‌ترین حالت ممکن از این دستگاه استفاده کنید.

محصولات الکترونیکی آیکاس را چگونه تهیه کنیم؟

به منظور تهیه محصولات الکترونیکی سیگار مانند آیکاس ایلوما پرایم ، ایلوما وان و آیکاس 3 دیو شما می‌توانید از دو طریق حضوری و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید.

اگر قصد دارید که خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید بهتر است قبل از خرید اطلاعات مربوط به تشخیص سیگارهای آیکاس اصل از تقلبی را داشته باشید. ما در یک مقاله کامل به صورت کلی در مورد تمامی روش‌هایی که شما می‌توانید برای تشخیص این موضوع از آن استفاده کنید صحبت کرده‌ایم. شما می‌توانید این مقاله را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

 

محصولات الکترونیکی آیکاس را چگونه تهیه کنیم؟

 

اگر هم قصد دارید که محصولات خود را به صورت غیر حضوری تهیه کنید. باید توجه داشته باشید که از وب سایت خرید خود را انجام دهید که اجازه فروش محصولات الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد را دارد. همچنین در گذشته مشتریانی داشته که از خرید خود رضایت کامل را داشته‌اند. هنگام خرید از وب سایت مورد نظر و پشتیبانی آن این اطمینان را حاصل کنید که محصولات به صورت کاملاً اصل به دست شما خواهند رسید.

 کلام نهایی در مقاله خواب و استراحت

توجه داشته باشید که تمامی محصولاتی که برای روند ترک اعتیاد تهیه و تعبیه شده‌اند فقط برای استفاده از افرادی می‌باشد که قصد روند ترک اعتیاد را دارند. پس برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و به نیکوتین اعتیاد ندارند پیشنهاد نمی‌شود.

وب سایت ویسموک

 وب سایت ویسموک یکی از حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی آیکاس می‌باشد. شما می‌توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را اعم از دستگاه‌های الکترونیکی‌های آیکاس، فیلترهای مخصوص الکترونیکی آیکاس و لوازم جانبی و کیت تمیز کننده آیکاس این محصول را به طور کامل از این فروشگاه خریداری کنید.

تیم پشتیبانی و خود وب سایت ویسموک همیشه درصدد هستند تا بتوانند رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان خود را در صدر جدول کاری خود قرار دهند. این یعنی شما می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را با ضمانت اصل بودن و بهترین کیفیت و با بهترین قیمت از وب سایت ویسموک تهیه کنید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.