تفاوت آیکاس و ایلوما | مقایسه ویژگی ها ، مدل ها و قیمت

mahsa fooladi
22 بهمن, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تفاوت آیکاس و ایلوما | مقایسه ویژگی ها ، مدل ها و قیمت

تفاوت دستگاه آیکاس و ایلوما

سیگار یکی از بلاهایی است که امروزه روز تعداد زیادی از افراد جامعه درگیر اعتیاد به آن هستند. به هر طریقی قصد دارند که از این اعتیاد رهایی پیدا کنند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای ترک اعتیاد در کل دنیا وجود دارد که هر کسی بسته به نیاز خود می‌تواند از هر کدام از این روش‌ها استفاده کند. اما باید توجه داشته باشید که هر کدام از روش‌های موجود دارای سختی‌ها و شرایط خاص خود می باشند. که ممکن است عوارضی داشته باشند. یکی از این روش ها استفاده از انواع سیگار های الکترونیکی است که ما در این مقاله به بیان تفاوت آیکاس و ایلوما می پردازیم.

در حالت کلی اگر که شما بخواهید بهترین روش‌های ترک اعتیاد اطلاعات کامل به دست آورید ما در این زمینه مقاله‌ای به صورت کامل برای شما داریم که شما می‌توانید در وبلاگ ما این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید. یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید برای ترک اعتیاد خود به کار بگیرید استفاده از سیگارهای الکترونیکی می‌باشد که تجربه سیگار کشیدن را برای شما تداعی می‌کند اما با عوارض کمتر.

شاید زمانی که اسم سیگارهای الکترونیکی به گوش می‌رسد شما در وهله اول شرکت ویپینگ را در خاطر بیاورید اما باید بدانید که شرکت فیلیپ موریس یکی از شرکت‌های معروف آمریکایی در صدد ترک اعتیاد قدمی برداشته و از سیگارهای الکترونیکی رونمایی کرده که به گفته خود این شرکت می‌تواند  تاثیر موثری در ترک اعتیاد شما داشته باشد.

اگر بخواهیم در این مقاله به طور خلاصه عملکرد دستگاه‌های ویپینگ را بررسی کنیم باید اشاره داشته باشیم که در دستگاه‌های ویپینگ نیکوتین مورد نیاز شما تامین خواهد شد اما به علت وجود آبی که در مخزن است، ممکن است پس از مدت کوتاهی استفاده از سیگارهای ویپینگ باعث ایجاد عوارض دیگری برای سلامتی شود.

 

تفاوت دستگاه آیکاس و ایلوما

 

ترک سیگار با سیگار با محصولات آیکاس

شرکت فیلیپ موریس برای انجام قدمی بزرگ در عرصه ترک اعتیاد شما دو دستگاه را به صورت کلی به بازار عرضه کرده که هر کدام نوع‌های مختلف خود را دارند. اولین دستگاهی که توسط این شرکت به بازار عرضه شد و مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار گرفت. سیگارهای آیکاس بوده که دارای سه نوع متفاوت می‌باشند اما کارکرد تمامی آنها به صورت کلی یکسان است.

کارکرد سیگار های آیکاس

در سیگارهای آیکاس عملکرد هولدر سیگار به این صورت است که شما باید برای استفاده از سیگارهای آیکاس، سیگارهای مخصوصی با نام سیگار هیتس را تهیه نمایید. پس از تهیه سیگارهای هیتس شما باید یک سیگار را در داخل هولدر سیگار آیکاس قرار دهید. در هولدر یک المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند با درجه حرارتی که ایجاد می‌کند باعث گرم شدن استیک های تنباکو و توتون شود.

این گرم شدن باعث می‌شود که در فقط نیکوتین مورد نیاز از تتون و تنباکو آزاد شود و از سوختن مواد دیگر که باعث ایجاد دودهای مضر می‌شود جلوگیری کند. در نتیجه استفاده از سیگار رایگان شما می‌توانید نیکوتین بدن نیکوتین مورد نیاز بدن خود را تامین کنید. در نهایت با آن بخار آبی که تولید می‌کند میزان خطر دود سیگار را برای اطرافیان هم کاهش می‌دهد.

حتماً دقت داشته باشید که دود سیگار به صورت معمولی دارای سه نوع دود می‌باشد. که هر سه نوع آن دارای ضررهای خاص خود است و مضراتی که این دود سیگار می‌تواند بر دیگران به جای بگذارد ارزش آن را دارد که هرچه سریع‌تر برای ترک سیگار خود اقدام کنید.

طبق تاییدیه ‌ای که از سازمان غذا و داروی آمریکا یعنی سازمان FDA در مورد آیکاس وجود دارد؛ می‌توان گفت که این سازمان سیگار آیکاس را یک محصول بسیار موثر در ترک اعتیاد معرفی کرده و از میزان ضرر این سیگار تا ۹۰ الی ۹۵ کمتر از سیگار معمولی یاد کرده است.

بررسی سیگار آیکاس ایلوما و کارکرد آن

سیگار آیکاس ایلوما یکی از محصولات جدید آیکاس می‌باشد که باز هم تولید شرکت فیلیپ موریس است. به طور کلی دستگاه آیکاس ایلوما یکی از دستگاه‌هایی است که مشکلات جزئی که در نسخه‌های قبلی آیکاس وجود داشته را برطرف کرده است.

در دستگاه آیکاس معمولی شما برای استفاده از آن می‌دانید که یک المنت در هولدر قرار دارد که با گرم کردن توتون و یا تنباکو نیکوتین مورد نیاز را تامین می‌کند.

از آنجایی که این المنت باید وارد بخشی از استیک‌های سیگار هیتس شود؛ ممکن است کثیف شود و در نتیجه برای اینکه شما بتوانید از این سیگار استفاده‌های بیشتری داشته باشید و کارآمدتر باشد. حتی بوی نامطبوع را تولید نکند باید آن را مورد نظافت قرار دهید. اما در سیگارهای ایلوما مشکلی برای کثیف شدن وجود ندارد. زیرا که به جای استفاده از یک تیغه فلزی به عنوان المنت یک فیلتر دارد که یک بخش از آن یک تکه فلز است. این موضوع با استفاده از تکنولوژی القای گرما به تنباکو کار می‌کند.

برای استفاده از سیگار آیکاس ایلوما هم سیگارهای خاص و منحصر به فردی وجود دارند. که با نام ترا شناخته می‌شوند. در طراحی که سیگارهای ترا دارند دو طرف آن بسته است. این باعث می‌شود که تنباکو به داخل دستگاه نریزد در نتیجه کثیفی ایجاد نخواهد شد که به تمیزکاری نیاز باشد.

 

ترک سیگار با سیگار با محصولات آیکاس

 

مقایسه کلی تفاوت آیکاس و ایلوما

به عنوان مورد اول باید توجه داشته باشید که سیگارهای آیکاس ایلوما دارای طراحی زیبایی زیباتر و شیک‌تری می‌باشد. که یک مقدار بسیار زیادی با زندگی مدرن تطابق دارد. از جهت دیگر سیگارهای آیکاس همانند سیگار آیکاس 3 دیو با طراحی برندسازی شده به صورت حرفه‌ای برای کاربران فراهم شده.

تفاوت عمکرد آیکاس و ایلوما

برای بررسی مورد دوم باید به عملکرد و عملیات هر دو دستگاه آیکاس و ایلوملا پرداخت. سیگارهای ایلوما دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای هستند که امکان تنظیم دما و یا حتی میزان دود تولیدی  هستند که امکان تغییر آنها را به شما می‌دهد. سیگارهای آیکاس یا همان آیکاس دارای تکنولوژی می‌باشد که حفظ دمای بهینه و طعم مواد تشکیل دهنده را آلوین قرار داده.

در سیگارهای آیکاس ایلوما  با توجه به اینکه ظرفیت بزرگتری برای باتری در نظر گرفته شده و امکان تغییر دما و تغییر میزان دود برای کاربر وجود دارد. می‌تواند یک مصرف متناسب با نیاز کاربر را به او بدهد. اما در درس دیگر سیگارهای آیکوس دارای مکانیزم خودکاری می‌باشند که به کاربر اجازه می‌دهد به صورت موثرتر و بهینه‌تر از سیگار آیکاس استفاده کند.

 

مقایسه کلی تفاوت آیکاس و ایلوما

 

کلام پایانی

در نظر داشته باشید که راه‌های مختلفی برای ترک سیگار وجود دارد. که هر روزه افراد بسیار زیادی از هر کدام از این راه‌ها ممکن است استفاده کنند. اما میزان موفق بودن در ترک سیگار بستگی به استمرار شما و تصمیم مصر شما در ترک این موضوع دارد.

ما در مقاله‌های دیگر در وب سایت ویسموک اطلاعاتی مبنی بر انواع روش ترک اعتیاد و همچنین موثرترین آنها را برای شما در نظر گرفته‌ایم. که شما می‌توانید در وبلاگ این مقاله‌ها را مورد مطالعه قرار دهید. اما در نهایت در این مقاله ما به بررسی تفاوت آیکاس . ایلوما که ممکن است در زمره انتخابات شما قرار بگیرد بیان کردیم.

اکنون شما با توجه به دانشی که در مورد تفاوت سیگارهای آیکاس و سیگارهای آیکاس ایلوما دارید می‌توانید بهترین گزینه را برای نیاز خود انتخاب کنید. و هرچه سریع‌تر روند ترک اعتیاد خود را شروع کنید. شما عزیزان می‌توانید پس از بررسی‌هایی که در مورد سیگارهای الکترونیکی داشته‌ اید با انتخاب بهترین آنها به وب سایت ویسموک مراجعه کنید. با ضمانت این دستگاه را از ما بخواهید. ضمانت از وب سایت ویسموک به شما ارائه محصولی با بهترین کیفیت است. ضمانت شما به ما استمرار در روند ترک اعتیاد شماست.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.