بهترین طعم های سیگار نوسو

mahsa fooladi
18 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
بهترین طعم های سیگار نوسو

بهترین طعم های سیگار نوسو

برای اینکه بتوانیم بررسی کنیم که بهترین طعم‌های سیگارهای نوسو چه طعم‌هایی هستند؛ باید بدانیم که سیگارهای نوسو هم مانند سیگارهای ترا و سیگارهای هیتس برای دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما ویژگی که در مورد آنها وجود دارد این است که سیگارهای نوسو و استفاده از آنها قیمت مقرون به صرفه‌تری نسبت به سیگارهای هیتس دارد. در ادامه مقاله ما قصد داریم که بهترین طعم‌های این سیگار را معرفی کنیم تا بتوانیم در روند انتخاب شما یاریگر شما باشیم.

ابتدا باید در نظر گرفته شود که بهترین و بدترین طعم‌ها به نسبت کاربران می‌تواند به ذائقه آنها و سلیقه آنها بستگی داشته باشد. اما ما قصد داریم که طعم‌های کلی سیگارهای نوسو را معرفی کنیم که به نظر بسیاری از کاربران جزئی از بهترین طعم‌های این سیگار بوده است.

 

 طعم کلاسیک تنباکو در سیگار نوسو

این طعم از سیگار می‌تواند دارای ویژگی‌های پیچیده‌ای باشد که همزمان یادآور ترکیبی از تنباکوی کلاسیک است. در این سیگار از نت‌های تنباکویی استفاده شده که طعم آن را تا حدود بسیار زیادی متعادل می‌کند. سیگار نسخه نقره‌ای برای افرادی مناسب است که می‌خواهند تجربه سیگارهای معمولی را داشته باشند و با طعم‌های سنتی تنباکو حس و حال جایگزین سیگار را داشته باشند.

 

 طعم کلاسیک تنباکو در سیگار نوسو

 

ترکیب طعم لیمو ترش و پرتقال شیرین در سیگار نوسو

این طعم از سیگار به عنوان سیگار نوسو زرد شهرت دارد. در این سیگار طعمی از میوه‌های مرکباتی مانند لیمو ترش و پرتقال شیرین با یکدیگر ترکیب شده و می‌تواند ارائه دهنده یک تجربه با طراوت و پر جنب و جوشی را برای شما داشته باشد. اینکه این سیگار دارای عطر و رایحه‌ای خنک و نشاط آور است علت اصلی آن شده که به عنوان یکی از بهترین طعم‌های سیگار نوسو شناخته شود.

 

ترکیب طعم لیمو ترش و پرتقال شیرین در سیگار نوسو

 

 طعم زغال اخته و ترکیب آن با تمشک وحشی

سیگار با این طعم به سیگار نسخه آبی شهرت دارد. با طعم خنک و طراوت خود می‌تواند مخاطب را مجذوب به استفاده از خود کند. تمام ترکیبی از انواع توت‌های آبدار و همچنین زغال اخته و تمشک وحشی می‌باشد که با یکدیگر ترکیب شده و تجربه لذت بخش از میوه‌ها را ایجاد می‌کند. با اینکه طعم و طراوت آن خنک است اما از نت‌های شیرین و تند هم در این سیگار استفاده شده که می‌تواند طراوت آن را متعادل کند.

 

 طعم زغال اخته و ترکیب آن با تمشک وحشی

 

 طعم ترکیب توت فرنگی و گیلاس

نامش سیگار نوسو کارامین می‌باشد که از میوه‌های قرمزی مانند توت فرنگی و گیلاس ساخته شده.  به علت اینکه دارای طعم شیرینی از میوه‌ها می‌باشد یکی از بهترین طعم‌های سیگارهای نوسو شناخته شده است.

 

 طعم ترکیب توت فرنگی و گیلاس

 

 طعم سیب آبدار و سبز

بهش میگن سیگار نوسو سبز.  طراوت این سیگار را می‌توانیم از اسم ان تشخیص دهیم زیرا که همانند یک سیب سبز و ترد آبدار و سرزنده است.  در این سیگار علاوه بر طعم طعم و نت‌های تردی که وجود دارد نت‌های تندی نیز  حیطه تجربه خواهند رسید که هم نیروبخش می‌باشد و هم رضایت بخش.

 طعم پرتقالی آن

نامش سیگار نوسو کورال است.  این طرح از مرکبات رسیده و آبدار است.  همچنین اصلی‌ترین ماده موجود در آن پرتقال می‌باشد.  این سیگار با داشتن طعم‌های تند منحصر به فرد خود و همچنین طعم‌های طراوت بخش می‌تواند در احیای حواس شما قدم داشته باشد.

 

 طعم پرتقالی آن

 

 طعم انگور بنفش و آبدار

سیگار نوسو بنفش.  این سیگار از ترکیب انگور آبدار و همچنین انواع توت‌ها ایجاد شده که می‌تواند یک تجربه شیرین اما کمی ترش به نظر برسد،  که هم طراوت دارد و هم لذت بخش و جذاب است.

 

 طعم انگور بنفش و آبدار

 

اطلاعاتی در مورد سیگارهای نوسو

همانطور که ابتداً گفته شد سیگارهای نوسا همانند سیگارهای ترا و سیگارهای هیتس برای دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند که دارای طعم‌های مختلفی هستند. اما برای بهتر دانستن و متوجه شدن از تفاوت آنها باید بدانیم که

 سیگار نوسو چیست؟

سیگار نوزو یکی از سیگارهایی است که ساخت کشور استونی بوده و از تنباکوی ویرجینیایی که با طعم ها و رایحه‌های مختلف ترکیب شده ایجاد شده است. این سیگارها برای ایده‌آل بودن دود بدون بو و همچنین استشمام بوی میوه‌ها ساخته شده که روزانه مخاطبان بسیار زیادی برای روند ترک  اعتیاد خود از آنها استفاده می‌کنند.

سبک‌ترین و سنگین‌ترین سیگارهای نوسو

در مجموعه طعم‌ها و انواع مختلف این سیگار سنگین‌ترین سیگار، سیگار نوسو زرد می‌باشد و سبک‌ترین سیگار نوسو قهوه‌ای است.

 

 در چه دستگاه‌هایی از سیگار نطفه استفاده می‌شود؟

همانطور که گفته شد در دستگاه الکترونیکی آیکاس از سیگارهای نو سو استفاده می‌شود. اما باید بدانید که در آیکاس‌های اورجینال آیکاس دیو سه و همچنین سیگار استفاده می‌کنند.

 

 در چه دستگاه‌هایی از سیگار نطفه استفاده می‌شود؟

 

سیگار الکترونیکی آیکاس چیست؟

سیگارهای الکترونیکی حرکات از محصولاتی هستند که برای روند ترک اعتیاد استفاده می‌شوند و ساخت شرکت فیلیپ موریس آمریکایی هستند.   این دستگاه دارای چند قسمت است که قسمتی از آن هولدر و قسمت دیگر باتری آن است. در قسمت هولدر این دستگاه المنت‌هایی وجود دارد که گرمای لازم برای خروج نیکوتین از سیگارهای هیتس و یا ترا و یا نوسو را ایجاد خواهند کرد. تمامی این سیگارها به سبک نوآورانه‌ای طراحی شده‌اند که استفاده از آنها با دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس مطابقت دارد.

در روند عملکرد این دستگاه المنت‌ها گرمای لازم را ایجاد خواهند کرد. این گرما به قسمت‌هایی از سیگارهای هیتس و یا نوسو که به آن قسمت‌ها استیک‌های توتون و تنباکو گفته می‌شود القا خواهد شد. در نتیجه این القای گرما نیکوتین موجود از آن آزاد خواهد شد بدون اینکه توتون و یا تنباکوی آن سوخته شود. زیرا که علت اصلی ضررهای ناشی از سیگار کشیدن سوختن توتون و تنباکوست که باعث آزادسازی مواد مضر دیگر می‌شود.

این روند که باعث عدم سوختن توتون و تنباکو خواهد بود ضررهای استفاده از این سیگار را تا ۹۵ کمتر از سیگارهای معمولی می‌کند.

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و سیگارهای نوسو را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید هر دو مورد شما می‌توانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین اقدام به خرید داشته باشید. اگر خرید حضوری را ترجیح می‌دهید بهتر است از فروشگاه‌های نمایندگی آیکاس محصولات خود را تهیه کنید. اما اگر قصد دارید که به صورت آنلاین موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید بهتر است از وب سایت‌هایی اقدام به خرید داشته باشید که مرجع هستند. همچنین ضمانت اصل بودن محصول را به شما ارائه می‌دهند.

وب سایت ویسموک

شما عزیزان می‌توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را اعم از سیگارهای الکترونیکی ایکاس در انواع مختلف ،  سیگارهای هیتس و ترا و سیگارهای نوسو را در از وب سایت ویسموک تهیه کنید.

توجه داشته باشید که تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ویسموک دارای ضمانت اصل بودن هستند و با قیمت مناسب به شما عرضه خواهند شد.

کلام نهایی

استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای چه کسانی است؟

تمامی مواردی که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس تعبیه شده برای افرادی است که می‌خواهند سیگار کشیدن خود را ترک کنند. در نهایت استفاده از محصولات الکترونیکی‌های ایکاس برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و بدن آنها به نیکوتین اعتیاد ندارد پیشنهاد نمی‌شود. زیرا که قطعاً باعث اعتیاد آنها به نیکوتین خواهد شد. همچنین به مرور زمان باعث می‌شود که به سمت استفاده از سیگارهای معمولی که دارای نیکوتین بیشتری هستند سوق پیدا کنند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.