قوانین خرید سیگار الکترونیکی آیکاس

mahsa fooladi
21 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
قوانین خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

قوانین و مقررات خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

از آنجایی که امروزه افراد بسیار زیادی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس به هر هدف و منظوری استفاده می‌کنند باید قوانین خرید سیگار الکترونیکی آیکاس را با دقت بدانیم. تا بتوانیم خرید خود را مطمئن و با دقت انجام دهیم. همانطور که خریدن هر چیز دیگری دارای قوانین و مقررات خاص خود می‌باشد خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس هم از این قاعده مستثنا نیست و دارای قوانین خاصی برای خرید می‌باشد. ما در این مقاله قصد داریم از قوانین خرید سیگار الکترونیکی صحبت کنیم و آنها را با همدیگر بررسی کنیم.

قوانین و مقررات خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

قوانین خرید سیگار الکترونیکی آیکاس

فرقی نمی‌کند که قصد دارید سیگار الکترونیکی آیکاس خود را به صورت حضوری تهیه کنید یا به صورت آنلاین اما باید در نظر داشته باشید که زمانی که می‌خواهید محصول خود را به صورت حضوری تهیه کنید باید از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنید و قوانین و مقررات مربوط به آن را بدانید.

اما اگر قصد دارید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید، باید از وب سایت‌هایی خرید خود را انجام دهید که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از قانون تجارت الکترونیک حمایت می‌کنند و حقوق مصرف کننده را در ضوابط خود قرار می‌دهند.

  این قوانین‌ به چه صورت هستند؟

قانون 1)

زمانی که شما می‌خواهید خرید خود را انجام دهید باید با توجه به نوساناتی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای در کشور تغییر می‌کند قبل از خرید خود قیمت را استعلام کنید. همچنین از موجودی آن در وب سایت اطمینان حاصل کنید.

قانون 2)

زمانی که بسته پستی خود را از شرکت‌های پستی و همچنین باربری‌ها تحویل می‌گیرید باید بسته‌بندی را چک کنید و از سلامت ظاهری دستگاه اطمینان حاصل کنید. پس از آن دریافت مرسوله را با امضای خود تایید کنید. زیرا که امضای شما تاییدی است برای صحت دستگاه و در این صورت پس از انجام امضا نمی‌توانید حقی برای ادعای شکایت داشته باشید.

قانون 3)

چه فروشگاه آنلاین باشد و چه حضوری زمانی که شما مشکل دستگاه را به آنها اطلاع می‌دهید باید در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را بررسی و رفع مشکل داشته باشند. یا حداالامکان باید محصول را برای شما تعویض کنند. این مورد فقط در صورتی صادق است که دستگاه به خودی خود مورد مشکل قرار گرفته باشد.

قانون 4)

یکی از قوانین دیگری که در خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس مطرح است و جزئی از قوانین‌ اصلی می‌باشد سن افرادی است که می‌خواهند این محصول را تهیه کنند. هیچ فروشگاهی حتی به صورت آنلاین حق فروش محصولات الکترونیکی آیکاس و هرگونه محصول دیگر برای ترک اعتیاد به افراد زیر ۱۸ سال را ندارد. به این منظور پرسیدن سن و یا ارائه کارت ملی از جانب شخص خریدار الزامی می‌باشد.

5) قبل از خرید حضوری خود حتما مقاله مربوط به طریق تشخیص سیگار آیکاس تقلبی و اصل را بخوانید و پس از آن اقدام به خرید داشته باشید.

6) قبل از خرید بررسی کنید که آیا محصول مورد نیاز شما همین سیگار الکترونیکی ایکاس است یا خیر. زیرا که از نظر بهداشتی اجازه تعویض و پس گرفتن محصول وجود ندارد.

7) در هنگام خرید تمام محتویات بسته بندی را بررسی کنید.

  این قوانین‌ها به چه صورت هستند؟

سیگار آیکاس چیست و چه چیزی باعث محبوبیت آنها شده؟

محصولات الکترونیکی آیکاس از شرکت آمریکایی فیلیپ موریس برای ترک اعتیاد به بازار عرضه شده است. یکی از محصولاتی است که در روند ترک اعتیاد بسیاری از افراد تا به حال تاثیرات سریع و مثبت و مفیدی داشته است. علت محبوبیت سیگارهای آیکاس عملکرد آن است. زیرا که عملکرد آن به گونه‌ای است که می‌تواند تجربه سیگار کشیدن را به شما بدهد ولی با ضرر کمتر.

 عملکرد سیگار الکترونیکی آیکاس

عملکرد سیگارهای الکترونیکی آیکاس ترکیبی از عملکرد سنتی و عملکرد نوآورانه می‌باشد. برای استفاده از محصولات الکترونیکی آیکاس شما باید از سیگارهای مخصوصی با نام سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا و یا سیگارهای نوسو استفاده کنید. هر کدام از این سیگارها برای نوع خاصی از دستگاه الکترونیکی‌های ایکاس تعبیه شده‌اند.

این دستگاه به طور کلی دارای دو قسمت باتری و هولدر می‌باشند. در قسمت هولدر آن المنت‌هایی وجود دارد که می‌تواند گرمایی معادل با ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کند. این گرما فقط برای گرم شدن استیک‌های توتون و تنباکویی که روی سیگارها قرار دارد استفاده می‌شود. استفاده از این گرما باعث می‌شود که نیکوتین موجود در تنباکو از آن آزاد شود و به بدن شما برسد که به صورت بخار آب از سیگار خارج می‌شود.

تمامی این فرایند باعث می‌شود که شما بتوانید تجربه کاملی از سیگار کشیدن معمولی خود را داشته باشید. با این تفاوت که ضرر آن کمتر است. علت این ضرر کمتر عدم فرایند سوختن توتون و تنباکو می‌باشد. زیرا که در سیگارهای معمولی همزمان با فرایند سوختن توتون و تنباکو مواد مضر از آن آزاد می‌شود.

 خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

برای خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید به چندین مورد توجه کنید. اولین مورد بررسی و توانایی دانستن تفاوت سیگارهای آیکاس اصل با سیگارهای آیکاس تقلبی می‌باشد. زیرا که این دستگاه به علت محبوبیت بسیار زیادش در بازار دارای نسخه‌های فیک هم می‌باشد.

برای خرید سیگارهای الکترونیکی بهتر از آنلاین اقدام کنیم یا حضوری.

شما می‌توانید از هر دو طریق برای خرید محصول الکترونیکی آیکاس خود استفاده کنید. اما باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید حضوری از مجوز رسمی نمایندگی مورد نظری که می‌خواهید به آن مراجعه کنید اطمینان کامل را داشته باشید.

اگر به صورت غیر حضوری قصد انجام خرید خود را دارید بهتر است وب سایت‌های مرجعی را انتخاب کنید که قبلاً افراد بسیار زیادی از آنها خرید کرده و از محصولاتشان راضی بودند.

 خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

کلام نهایی:

وب سایت ویسموک در تمامی مقاله‌های خود در مورد سیگار آیکاس اطلاعات کاملی را به مخاطبان ارائه کرده است. اما باید در نظر داشته باشید پس از اینکه قوانین و مقررات مربوط به خرید سیگارهای الکترونیکی حرکات را به دقت دانستید و برای خرید آن اقدام کردید باید در نظر داشته باشید که تمامی محصولات الکترونیکی آیکاس، سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا و همچنین سیگارهای نوسو همه و همه برای روند ترک اعتیاد تعبیه شدند. پس مخصوص افرادی هستند که می‌خواهند که اعتیاد خود را کنار بگذارند. در نتیجه استفاده از این دستگاه و محصولات برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و به معنای ۱۰۰ به نیکوتین اعتیادی ندارند پیشنهاد نمی‌شود

 وب سایت ویسموک

وب سایت ویسموک یکی از وب سایت‌های تخصصی در حیطه فروش محصولات ترک اعتیاد است. محصولاتی اعم از سیگارهای الکترونیکی آیکاس در انواع مختلف سیگارهای ترا، سیگارهای هیتس و سیگارهای نوسو. شما می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را از این وب سایت تهیه کنید.

وب سایت ویسموک و تیم حرفه‌ای آن همواره درصدد هستند که بتوانند با بهترین امکانات و بهترین محصولات و همچنین ضمانتی که در محصولات ارائه می‌دهند تا بتوانند رضایت دائمی مشتریان خود را جذب کنند. کیفیت و ضمانت اصالت کالا را با قیمت مناسب از ما بخواهید.

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.