قیمت سیگار های الکترونیکی آیکاس

mahsa fooladi
20 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
قیمت مناسب سیگارهای الکترونیکی آیکاس

امروز افراد بسیار زیادی از محصولات الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند که هدف‌های استفاده آنها با یکدیگر متفاوت است. اما همه آنها به یک موضوع دقت می‌کنند که هزینه‌ و قیمت سیگار های الکترونیکی آیکاس چگونه است؟

برای بیان این موضوع باید توجه داشته باشیم که انواع مختلفی برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد انواع مختلف آن صحبت کنیم و همچنین قیمت هر کدام از آنها را در رنج قیمتی خود معرفی کنیم.

 ابتدا باید بدانیم که سیگار آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت می‌باشد؟

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشند که با هدف ترک اعتیاد  سریعتر و موثر تر این سیگارها را ساخته و به عرصه بازار آورده است. سیگار الکترونیکی آیکاس سالانه به افراد بسیار زیادی در روند ترک اعتیاد آنها کمک می‌کند. عملکرد سیگار به این صورت است که این سیگارها دارای المنت‌هایی در قسمت هولدر می‌باشند که گرمای لازم برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکویی که موجود در سیگار هیتس وجود دارند را ایجاد می‌کنند.

در نتیجه ایجاد این گرما المنت های توتون و تنباکو گرم می‌شوند. سپس نیکوتین موجود در آن آزاد خواهد شد. همین موضوع اصلی‌ترین دلیل برای این است که ضرر استفاده از سیگارهای الکترونیکی‌های آیکاس درصد ۹۵ از سیگارهای معمولی کمترباشد. زیرا که در این دستگاه از سوختن توتون و تنباکو در سیگار جلوگیری می‌شود و همه ما میدانیم که با سوختن توتون و تنباکو مواد مضرموجود در آن آزاد میشود. در محصولات الکترونی ایکاس سیگارهای خاصی استفاده می شود که با نام سیگارهای هیتس، ترا و نوسو شهرت دارند. تفاوت در عملکرد و طراحی های محصولات الکترونیکی میتواند در قیمت ان ها تاثیر داشته باشند.

 

 ابتدا باید بدانیم که سیگار آیکاس چیست و عملکرد آن به چه صورت می‌باشد؟

 

سیگارهای هیتس، ترا، نوسو

برای استفاده از این سه دسته سیگار فقط به محصولات الکترونیکی آیکاس نیاز است زیرا که فناوری این سیگارها به گونه‌ای طراحی شده که برای استفاده از آنها و ایجاد لذت سیگار کشیدن فقط به المنت‌های موجود در هولدر سیگارهای الکترونیکی نیاز است.

مورد دیگری که در مورد این سیگارها باید مطرح بشود طعم‌های مختلف آنهاست. تنوعی که در طعم‌های سیگارهای هیتس و سیگارهای ترا و حتی سیگارهای نوسو وجود دارد همه و همه می‌تواند با توجه به سلیقه کاربر به او تجربه‌ای از سیگار کشیدن کم ضرر را ارائه بدهند.

 

مزایای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای مزایایی می‌باشد که استفاده از آن را معقول‌تر از استفاده از سیگارهای معمولی می‌کند.

اول اینکه ضرر سیگارهای الکترونیکی ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی کمتر است.

دومین مورد این است که دود آن در مکان‌های باز یا بسته کسی را مورد آزار قرار نمی‌دهد.

سومین ویژگی آن این است که با توجه به طراحی انحصاری که دارد و زیبایی خاص می‌تواند برای استفاده تمامی افراد مناسب باشد.

چهارم اینکه بیشتر از هر نوع محصول دیگری که برای ترک اعتیاد استفاده می‌شود می‌تواند تداعی کننده تجربه اصلی سیگار کشیدن باشد.

 انواع سیگارهای الکترونیکی آیکاس

امروزه سیگارهای الکترونیکی دارای انواع مختلفی هستند که همه آنها در بازار وجود دارد. ما می‌خواهیم به بررسی آنها بپردازیم و قیمت سیگار های الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهیم.

 دستگاه آیکاس ۳ دییوس( iqos 3 dous)

این نمونه از دستگاه یکی از جدیدترین‌ها و لاکچری‌ترین سری‌های جدید آیکاس می‌باشد که با هلدری سبک‌تر و راحت‌تر که بسیار سریع‌تر از نمونه‌های دیگر شارژ می‌شود در بازار عرضه شده. این محصول نسبت به سیگارهای الکترونیکی دیگر کوچکتر طراحی شده و همچنین درب آن آهنربایی می‌باشد. شارژ این دستگاه توسط تکنولوژی پروتکت پلاس انجام می‌شود که بسیار سریع شارژ خواهد شد و ماندگاری آن زیاد است. هنگام خرید دقت کنید که حتماً دستگاه شما ضمانت داشته باشد. در این دسته از محصولات الکترونیکی آیکاس، سیگارهای که استفاده می‌شود سیگار هیتس می‌باشد. قیمت این محصول از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شروع خواهد شد و با گارانتی یک ساله عرضه می‌شود.

 آیکاس ایلوما

یکی دیگر از دستگاه‌های جدید سیگارهای الکترونیکی آیکاس که در سه مدل ایلومای استاندارد و ایلومای پرایم در بازار وجود دارد. نکته‌ای که در مورد این دستگاه وجود دارد این است که از سیستم‌های المنت و یا تیغه‌های گرمایشی که در محصولات دیگر آیکاس وجود دارد در این دستگاه خبری نیست و همچنین باید بدانید که برای استفاده  سیگارهای آی کاسیلوما شما حتماً باید از سیگارهای ترا استفاده کنید.

جنس دستگاه آیکاس ایلوما از آلومینیوم آنالیز شده است و قسمت پایینی آن از سیلیکون ساخته شده و نرم است.  این موضوع باعث می‌شود که دستگاه از دست شما لیز نخورد و در نهایت تجربه راحت‌تر و دلپذیرتر را به شما می‌دهد.

قیمت سیگار های الکترونیکی آیکاس ایلوما از ۸ میلیون تومان شروع می‌شود.

 

قیمت سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو 

قیمت سیگارهای هیتس، سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو 

سیگار های هیتس

سیگارهای هیکس دارای تنوع و طعم‌های بسیار مختلفی هستند که باعث می‌شود قیمت آنها با یکدیگر متفاوت باشد.  قیمت سیگارهای الکترونیکی هیتس با توجه به طعم آنها از ۱۴۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم ممکن است برسد.

 

 سیگارهای ترا

تنوع طعم‌های سیگارهای ترا به سیگارهای هیت نمی‌رسد اما می‌توان گفت که دارای تنوع تعمیر زیادی می‌باشد. قیمت سیگارهای ترا از ۲۶۰ هزار تومان شروع می‌شود و ممکن است تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هم ادامه پیدا کند.

 

 سیگارهای نوسو

طعم‌های سیگار نسا هم تا حدود بسیار زیادی تقریباً شبیه طعم‌های سیگار الکترونیکی آیکاس می‌باشد اما با تنوع کمتر. می‌توان گفت قیمت سیگار های نوسو از  ۹۰۰ هزار تومان آغاز خواهد شد.

 

 سیگارهای نوسو

 

کلام نهایی

در این مقاله سعی کردیم توضیحات کاملی در مورد قیمت سیگار های الکترونیکی و همچنین امکاناتی که می‌خواهید تهیه کنید تا روند ترک اعتیاد خود را انجام دهید صحبت کردیم اما باید دقت داشته باشید که تمامی محصولات الکترونیکی  و هر آن چیزی که به این دستگاه ارتباط دارد فقط و فقط برای افرادی طراحی شده که قصد ترک اعتیاد خود را دارند و استفاده از این دستگاه برای کسانی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و بدن آنها به نیکوتین اعتیادی ندارد پیشنهاد نمی‌شود.  زیرا به مرور زمان استفاده از نیکوتین و همچنین اعتیاد به نیکوتین  ممکن است باعث شود شما به سمت استفاده از سیگارهای معمولی بروید.

 

سیگارهای الکترونیکی‌های آیکاس را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم

شما برای اینکه بتوانید محصولات مورد نیاز برای روند ترک اعتیاد خود را خریداری کنید بهتر است به فروشگاه‌هایی که نمایندگی آیکاس هستند رفته و به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید اگر می‌خواهید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید بهتر است که از وب سایت‌های مرجع درخواست خود را داشته باشید.

هنگام خرید دقت کنید که تمام محصولاتی که دریافت می‌کنید دارای ضمانت باشند و اصل باشند. ما در یک مقاله به صورت کامل اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص آیکاس‌های تقلبی از آیکاس‌های اصلی را فراهم کرده‌ایم  که می‌توانید این مقاله را در وب سایت ویسمارک مورد مطالعه قرار دهید.

 

 وب سایت ویسموک

شما عزیزان می‌توانید در وب سایت ویسمارک اقدام به خرید تمامی محصولات مورد نیازی که برای ترک اعتیاد خود به آن نیاز دارید همچنین سیگارهای آیکاس و همچنان سیگارهای هیتس، سیگار ناسو، سیگار ترا اقدام نمایید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.