آیکاس برای مبتدیان نکات و ترفندهای اساسی

mahsa fooladi
26 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آیکاس برای مبتدیان نکات و ترفندهای اساسی

استفاده از سیگار آیکاس برای مبتدیان می‌تواند همانند هر چیز دیگری که در ابتدای استفاده از آن هستیم چالش‌ها و سختی‌های خاص خود را داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم نکات و ترفندهای اساسی را مبنی بر استفاده از سیگارهای آیکاس برای مبتدیان بررسی کنیم. سپس آنها را یکی یکی به شما معرفی کنیم.

 سیگارهای الکترونیکی ایکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیب موریس آمریکایی می‌باشد. این سیگار ها با هدف ترک اعتیاد موثرتر و سریع‌تر تعبیه و به بازار عرضه شده است. این محصولات الکترونیکی با توجه به عملکرد خلاقانه و نوآورانه‌ای که دارد دارای محبوبیت بسیار زیادی در جوامع مختلف شده است.

به حدی که بسیاری از افراد امروزه استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس را به جای استفاده از سیگارهای معمولی و یا هر نوع محصول الکترونیکی دیگری که برای روند درک سیگار است ترجیح می‌دهند.

اما اصلی‌ترین دلیل اهمیت و محبوبیت این دستگاه عملکرد نوآورانه آن است. سیگارهای الکترونیکی آیکاس دو قسمت بدنه و باتری وجود دارد. در قسمت بدنه آن یا همان هولدر المنت‌هایی قرار دارد که می‌تواند گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کنند. نهایت ایجاد این گرما القای این گرما به استیک‌های تنباکو که بر روی سیگارهای مخصوص قرار دارند انجام می‌شود. در انتها القای این گرما نیکوتین موجود در تنباکو به صورت بخار طعمداری از دستگاه خارج خواهد شد.

 

 سیگارهای الکترونیکی ایکاس و عملکرد آنها

 

همین مسئله باعث می‌شود که ضرر استفاده از سیگارهای آیکاس تا ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی کمتر باشد. زیرا که در سیگارهای الکترونیکی های آیکاس فرایند سوختنی رخ نخواهد داد. بهتر است بدانید که در سیگارهای معمولی با توجه به فرایند سوختنی که برای توتون و تنباکو اتفاق می‌افتد مواد بسیار مضر زیادی از آنها خارج می‌شود.

 مزایای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای مبتدیان

سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به اینکه روند سوختن سیگارهای معمولی را در خود ندارند می‌توانند تا ۹۵ از سیگارهای معمولی ضرر کمتری داشته باشند. همچنین از خروج هرگونه مواد مضری که در تنباکو وجود دارد جلوگیری کند. در نتیجه این امر دودی که از دستگاه الکترونیکی آیکاس خارج خواهد شد دود مضری نخواهد بود. این دود به صورت بخار آبی که دارای طعم‌های مختلفی می‌تواند باشد خارج خواهد شد.

سیگارهای الکترونیکی ایکاس دارای سیگارهای مخصوصی هستند. این سیگار ها فقط برای دستگاه الکترونیکی آیکاس تعبیه شده‌اند. سیگارهای مخصوصی با نام سیگارهای هیتس، ترا و نوسو شناخته می‌شوند. هر کدام به ترتیب دارای طعم‌های بسیار مختلف و متنوعی هستند.

شما می‌توانید مقاله مربوط به سیگار طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس و طعم‌های مختلف سیگارهای ترا  و طعم‌های مختلف سیگارهای نوسو را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

به دلیل اینکه طعم‌های بسیار متنوع و مختلفی در انواع مختلف این سیگارها وجود دارد شما می‌توانید این محصول را در تمامی اماکن مورد استفاده قرار دهید. زیرا که دود نامطبوعی از خود ایجاد نمی‌کند و در نتیجه موجب آزار دیگران نخواهد شد.

مورد دیگری که می‌توان از مزایای مورد نظر در استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس از آن صحبت کرد عملکرد سریع و موثری است که در ترک اعتیاد به شما می‌دهد. زیرا که با توجه به استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس میزان نیکوتینی که قرار است به  استفاده فرد مصرف کننده برسد به مرور زمان کمتر و کمتر خواهد شد. در نهایت باعث آن می‌شود که شما اعتیاد به نیکوتین را به طور کامل برطرف کنید.

 استفاده از آیکاس برای مبتدیان

افراد مبتدی که می‌خواهند از سیگارهای الکترونیکی آیکاس استفاده کنند باید به راحتی بتوانند مراحل استفاده از این دستگاه را بدانند تا از آن استفاده کنند. در اولین مرحله برای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید از شارژ کامل دستگاه اطمینان حاصل کنید.

می‌توانید با استفاده از چراغ‌های ال ای دی که بر روی باتری این دستگاه وجود دارد از میزان شارژ موجود اطمینان حاصل کنید. در نهایت استفاده از دستگاه را شروع کنید. توجه داشته باشید که شارژ کامل سیگارهای الکترونیکی‌های آیکاس حدود ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

در مرحله دوم دستگاه را با کشیدن درب آن به سمت بالا باز کنید. مطمئن شوید که هیچگونه چیزی یا زباله‌ای در دستگاه وجود ندارد.

در مرحله سوم باید فیلترهای مخصوصی که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس در نظر گرفته شده را آرام وارد دستگاه کنید. مطمئن شوید که تا انتها در دستگاه فرو رفته است.  باید بدانید که فیلتر آن باید رو به بالا باشد.

 

 استفاده از آیکاس برای مبتدیان

 

مرحله چهارم باید دستگاه را روشن کنید. این عملکرد را می‌توانید با فشردن دکمه‌ای که بر روی دستگاه وجود دارد انجام دهید. پس از اینکه دستگاه ویبره‌ای را انجام داد می‌توانید از روشن شدن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

در مرحله پنجم باید به مدت زمان ۲۰ ثانیه منتظر بمانید تا دستگاه بتواند گرمای مورد نیاز را ایجاد کند.

مرحله ششم شما می‌توانید استفاده از دستگاه را شروع کنید. توجه داشته باشید که با توجه با استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس شما برای استفاده از هر فیلتری که درون دستگاه قرار می‌دهید اجازه دارید ۱۴ پاف مصرف کنید.

در مرحله هفتم پس از استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید دستگاه را خاموش کنید. در نهایت به تمیز کردن دستگاه با استفاده از ابزار مخصوص مشغول شوید. بیشتر افراد استفاده از پک‌های تمیز کننده را برای تمیز کردن سیستم‌های الکترونیکی آیکاس را ترجیح می دهند.

 

محصولات الکترونیکی ایکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید محصولات الکترونیکی مورد نظر خود را به دو طریق حضوری و آنلاین مورد خرید قرار دهید اگر قصد دارید که خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید باید اطلاعات کامل در مورد  روش تشخیص سیگارهای الکترونیکی اصل از تقلبی را بدانید  که ما در مورد این موضوع یک مقاله‌ای را به طور کامل در وب سایت ویسموک برای مطالعه شما قرار دادیم که شما می‌توانید از ترفندهای گفته شده برای اطمینان حاصل کردن از اصل بودن دستگاه استفاده کنید.

اگر قصد دارید که محصولات خود را به صورت مجازی سفارش دهید و تهیه کنید بهتر است از وب سایت‌هایی برای خرید خود استفاده کنید که اجازه رسمی برای فروش هرگونه محصول الکترونیکی در جهت روند ترک اعتیاد داشته باشد استفاده کنید. قبل از خرید خود از وب سایت بازدید کنید و همچنین از مشتریان گذشته این وب سایت و نظرات آنها نسبت به محصولات اطمینان کامل را به دست آورید.

کلام نهایی

بهتر است در نظر داشته باشید که تمامی محصولات الکترونیکی آیکاس و هرگونه سیگار الکترونیکی دیگری که در بازار عرضه شده فقط برای استفاده کسانی است که می‌خواهند سیگار خود را ترک کنند در نتیجه استفاده از این محصولات برای افرادی که تا به حال به نیکوتین اعتیاد نداشتند پیشنهاد نمی‌شود.

 

محصولات الکترونیکی ایکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

 وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی آیکاس برای روند ترک اعتیاد می‌باشد.  تیم پشتیبان وب سایت ویسموک و خود وب سایت همیشه درصدد هستند تا بتوانند رضایت ۱۰۰ مشتریان خود را  در صدر جدول کاری خود قرار دهند.  این یعنی شما می‌توانید تمامی محصولات خود را با ضمانت اصل بودن و مناسب‌ترین قیمت از وب سایت ویسموک تهیه کنید. شما همچنین میتوانید تمامی محصولات دیگر مانند پک ها تمییز کننده ایکاس، آیکاس ایلوما، آیکاس سری 3 ، آیکاس ایلوما پرایم ، انواع و طعم های مختلف فیلتر های ایکاس ترا ، هیتس ، نوسو و لوازم جانبی این دستگاه را از وبسایت ویسموک تهیه کنید. ضمانت محصول و کیفیت ان را از ما بخواهید.

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.