سیگار های الکترونیکی آیکاس و نکته‌های استفاده از آن

mahsa fooladi
14 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

سیگارهای الکترونیکی آیکاس و نکته‌های استفاده از آن

سیگار های الکترونیکی آیکاس حرکات امروزی یکی از محصولات مطلوب و مشهور در زمینه ترک اعتیاد در جهان و مخصوصاً ایران می‌باشد. این سیگار ها در این روند توانسته شهرت بسیار زیادی را در بین افراد کسب کنند. زیرا که واقعاً به صورت بسزایی در سرعت عمل بخشیدن روند ترک اعتیاد به افراد بسیار زیادی کمک کرده است.

 

"</p

 

سیگار های الکترونیکی آیکاس و عملکرد انها

سیگار الکترونیکی آیکاس یکی از محصولاتی است که توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی تولید شده است. به بازار عرضه گشته برای روند ترک اعتیاد و تا به حال به افراد بسیار زیادی در این روند کمک کرده است. محصولات الکترونیکی آیکاس شامل چند بخش می‌باشد که می‌توان از بخش‌های آن به هولدر و باتری اشاره کرد.

در بخش هولدر این محصول المنت‌هایی وجود دارد که گرمای لازم را برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکوی موجود در سیگارهای هیتس را ایجاد می‌کند. در نهایت این موضوع باعث می‌شود که باز گرم شدن استیک‌های موجود نیکوتین موجود در توتون و تنباکو آزاد شود و به مصرف بدن برسد و باقی آن به صورت بخار آب خارج شود. همین موضوع اولین ویژگی این محصولات الکترونیکی آیکاس است؛ زیرا با توجه به جلوگیری که از سوختن توتون و تنباکو دارد از آزاد شدن مواد مضر دیگری که همراه با توتون و تنباکو هستند جلوگیری می‌کند. این باعث می‌شود ضرر سیگارهای الکترونیکی آیکاس ۹۵ از سیگارهای معمولی کمتر باشد.

 

نکاتی که برای استفاده از سیگارهای آیکاس باید رعایت شود

 

اولین نکته:

هنگام استفاده از سیگار های الکترونیکی آیکاس باید دقت کنید که فناوری سیگارهای آیکاز از سیگارهای معمولی الکترونی متفاوت است. همانطور که از عملکرد سیگارهای آیکاس توضیح دادیم می‌توانید متوجه شوید که در سیگارهای الکترونیکی از کارتریج‌هایی استفاده می‌شود که حاوی نیکوتین نیستند اما سوختن این مواد باعث مضرات بیشتری خواهد بود.

 دومین نکته:

توجه داشته باشید که سیگار الکترونیکی آیکاس یکی از سیگارهایی است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به تایید رسیده که به عنوان یک  جایگزین مناسب برای سیگارهای سنتی و معمولی معرفی شده است. همچنین این سازمان تایید کرده که استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس ضرر ۹۵ درصد کمتر از سیگارهای معمولی دارد.

 

 سومین نکته:

باید توجه داشته باشید که اگر فردی هستید که به مدت زمان طولانی را از سیگارهای معمولی استفاده کرده‌اید قطعاً ریه شما دارای زخم‌هایی است که می‌تواند عمق آنها متفاوت باشد.  اگر ریه شما دارای زخم‌های با عمق کمی باشد پس می‌تواند به زودی بهبود پیدا کند و روند زندگی شما بدون عارضه ‌تر خواهد بود،  اما اگر ریه شما دارای زخم‌های بیشتری باشد که عمیق‌تر هستند هرگونه استفاده از دخانیات و مواد دودزا می‌تواند برای شما مضر باشد و در نهایت باعث ایجاد پیامدهای جبران ناپذیری برای ریه شما شوند.  با توجه به این توضیحات باید در نظر بگیرید که استفاده از سیگارهای آیکاس همان قدری که کم ضرر هستند می‌توانند ضررهای خاص خود را هم داشته باشند.

 

  چهارمین نکته:

یکی از ویژگی‌هایی که در مورد محصولات الکترونیکی آیکاس وجود دارد استفاده از سیگارهای هیتس می‌باشد.  این سیگارها همانند سیگارهای معمولی تجربه سیگار کشیدن را برای شما تداعی می‌کنند با این تفاوت که این سیگارها منحصراً برای محصولات الکترونیکی آیکاس می‌باشد.  سیگارهای هیتس به طور کلی دارای طعم‌های بسیار متنوعی می‌باشند که برای سلیقه‌های مختلف  این تفاوت طعمی جذاب است.  همچنین باید بدانید که سیگارهای هیتس ساخت شرکت مارالبرو هستند که این خود به معنای اصالت و کیفیت محصول است.

نکاتی که برای استفاده از سیگارهای آیکاس باید رعایت شود

نکات استفاده از سیگار های الکترونیکی آیکاس

ابتدائاً باید شارژر جیبی آیکاس را شارژ کنید: در این مرحله باید اطمینان حاصل کنید شارژر جیبی آیکاس به طور کامل شارژ شده. این موضوع را می‌توانید از روی چراغ‌های ال ای دی موجود بر روی آن چک کنید.

نکته دوم این است که نگهدارنده آیکاس را آماده کنید: ابتدا باید مطمئن شوید که  تمیز است و بدون هیچگونه زباله ای می‌باشد. برای اینکه بتوانید نگهداری آیکاس را آماده کنید باید با کشیدن درب آن به سمت بالا آن را باز کنید.

در نکته سوم باید یک سیگار هیتس را وارد دستگاه کنید:  در این مرحله باید سیگار را وارد هولدر کرده و مطمئن شوید که تا انتها وارد شده است.  هنگام وارد کردن سیگار هیتس باید دقت کنید که تنباکو به سمت پایین و فیلترها به سمت بالا باشد.

چهارم اینکه روشن کردن هولدر: باید دکمه روشن کردن آن را چند ثانیه نگه داریم تا چراغ‌های ال ای دی آن روشن شود.

پنجم صبر کنید تا دستگاه گرم بشود:  به این منظور شما باید ۲۰ ثانیه صبر کنید تا دمای مطلوب ایجاد شود.

ششم  استفاده از سیگار:  پس از گرم شدن دستگاه شما می‌توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

هفتم مراقبت بعد از استفاده:  ابتدا با فشردن دکمه آیکاس را خاموش کنید  و سیگار هیتس را با یک ضربه جزئی از هولدر خارج کنید.

هشتم تمیز کردن و نگهداری از آیکاس:  پس از استفاده از آیکاس باید به طور منظم آن را تمیز کنید تا  عملکرد آن مختل نشود.

  مواردی که در استفاده از سیگار های الکترونیکی آیکاس باید رعایت شود

هنگام استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید به پاکیزه بودن تمامی قطعات آن توجه کنید. در نهایت یکی دیگر از مواردی که باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد چراغ‌هایی است که بر روی هولدر دستگاه الکترونیکی آیکاس قرار دارد. هر کدام از این چراغ‌ها دارای معنای متفاوتی می‌باشند که ما در یک مقاله به طور کلی تمامی راهنمای کاملی از چراغ‌های موجود بر روی محصولات آیکاس را برای شما در نظر گرفتیم که شما می‌توانید در وب سایت ویسموک این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید.

مواردی که در استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید رعایت شود

کلام نهایی

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد درصدد این هستند که روند ترک اعتیاد خود را به بهترین نحو ممکن و با سرعت انجام دهند؛ می‌توانیم بگوییم که سیگارهای الکترونیکی آیکاس یکی از بهترین پیشنهادها برای شما خواهد بود. این بهترین بودن از خیلی جهات می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد هم از نظر کم ضرر بودن و هم از نظر طعم‌های بسیار زیبای زیادی که دارد و همچنین از نظر کیفیت محصول.

 

محصولات آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین برای خرید محصولات آیکاس اقدام کنید. اما اگر روند حضوری را انتخاب می‌کنید بهتر است از نمایندگی‌های رسمی آیکاس محصولات را مورد نیاز خود را خریداری کنید. در این نوع از خرید حتما به اصول تشخیص سیگار های ایکاس اصل از تقلبی دقت فرمایید.

اگر قصد دارید که به صورت آنلاین از وب سایتی برای خرید محصولات اقدام کنید باید در نظر داشته باشید که محصولات را به صورت اصل دریافت کرده و دارای ضمانت باشند.

 

وب سایت ویسموک

شما می‌توانید تمام محصولات مورد نیاز خود را اعم از سیگارهای  الکترونیکی آیکاست الکترونیکی آیکاس و همچنین سیگارهای هیتس یا ترا را می‌توانید از وب سایت ویسمارک تهیه نمایید. همچنین می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمامی محصولات وب سایت ویسموک با ضمانت به شما  ارائه خواهند شد. قیمت مناسب و کیفیت خوب را از ما بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.