چگونگی کاهش مصرف نیکوتین با آیکاس

mahsa fooladi
11 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
چگونگی کاهش مصرف نیکوتین با آیکاس

چگونگی کاهش مصرف نیکوتین با آیکاس

هنگامی که از ترک سیگار و محصولاتی که برای این منظور استفاده می‌شود صحبتی به میان می‌آید اولین هدفی که همه به آن فکر می‌کنند کاهش مصرف نیکوتین می‌باشد. زیرا که علت اصلی اعتیاد به سیگار نیکوتین آن است. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که استفاده از سیگارهای آیکاس چگونه می‌توانند باعث کاهش مصرف نیکوتین در افرادی که از آن استفاده می‌کنند باشد. این سیگارها در اصل با فناوری نوآورانه‌ای که دارد باعث می‌شود کاهش بسیار زیادی در مصرف نیکوتین ایجاد گردد.

 

چگونگی کاهش مصرف نیکوتین

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

این سیگارهای الکترونیکی از دسته محصولات الکترونیکی هستند که برای روند ترک سیگار تعبیه و به بازار عرضه شده‌اند. این محصولات ساخت شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشد که با شعار ترک اعتیادی موثرتر و سریعتر به بازار عرضه شده‌اند.

علت اصلی محبوبیت محصولات الکترونیکی آیکاس فعالیت نوآورانه آن است. زیرا که با استفاده از ساختار نوآورانه و جدیدی که در نظر گرفته است باعث می‌شود که کاهش مصرف نیکوتین البته با گذشت زمان برای شما رخ دهد. سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای یک بدنه و باتری می‌باشند. بدنه آن یا همان هولدر دارای المنت‌هایی می‌باشد. آنها می‌تواند گرمای مورد نیاز گرم شدن استیک‌های توتون و تنباکو موجود بر روی سیگارهای هیتس را ایجاد کند.

و بررسی چگونگی تاثیر آنها در کاهش مصرف نیکوتین

شما می‌توانید در استفاده از محصولات الکترونیکی آیکاس از طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس و همچنین بهترین طعم‌های آن استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که هر کدام از محصولات الکترونیکی آیکاس دارای نوعی از سیگارهای خاص می‌باشند که با نام سیگارهای ترا، نوسو و هیتس شناخته می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو از طعم‌های مختلف سیگارهای ترا و نوسو لذت ببرید.

در پس ایجاد گرمایی که از المنت‌ها به استیک‌های تنباکو القا می‌شود نیکوتین موجود در تنباکو آزاد خواهد شد و به صورت بخار آب از دستگاه خارج می‌شود. همین ابتدا باید اشاره کنیم که برخلاف سیگارهای معمولی که با فرایند سوختن نیکوتین را آزاد خواهند کرد و در نتیجه فرایند سوختن مواد بسیار مضر دیگری از تنباکو آزاد می‌شود در سیگارهای هیتس خبری از مواد مضر وجود ندارد. زیرا که فرایند سوختنی قرار نیست اتفاق بیفتد و فقط نیکوتین مورد نیاز آزاد خواهد شد.

 چگونگی کاهش مصرف نیکوتین توسط سیگارهای الکترونیکی آیکاس

درست است که در سیگارهای معمولی با توجه به امر سوختن نیکوتین فراوان‌تری آزاد می‌شود و ممکن است برای خیلی‌ها خوشایند به نظر برسد؛ اما در سیگارهای الکترونیکی آیکاس به علت اینکه عملیات سوختنی وجود ندارد قطعاً نیکوتین کمتری را به شما می‌رساند‌. همین موضوع باعث می‌شود که شما به مرور زمان به میزان مصرف نیکوتین کمتری اعتیاد داشته باشید. این را هم در نظر بگیرید که با توجه به روان شناسی ترک عادت‌ها که اثبات کرده ترک عادت‌ها و حتی ترک اعتیاد خود را به نیکوتین کاهش دهید که این فرایند با کاهش مصرف نیکوتین و به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد.

 

 چگونگی کاهش مصرف نیکوتین توسط سیگارهای الکترونیکی آیکاس

 

مزیت‌های دیگر استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس

در پاراگراف‌های قبلی اشاره شد که در دستگاه الکترونیکی آیکاس فرایند سوختنی رخ نمی‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود که دود بدبو و یا ناخوشایند از خود ساطع نکند. پس به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در تمامی اماکن از این دستگاه استفاده کنید.

دومین مورد از مزیت‌های این دستگاه طعم‌های مختلفی است که سیگارهای مخصوص الکترونیک آیکاس دارند. یعنی سیگارهای هیتس، ترا و سیگارهای نوسو هر کدام دارای طعم‌های بسیار مختلف و متنوعی می‌باشند. به شما این اجازه را می‌دهند که سیگار کشیدن را با طعمی جذاب‌تر تجربه کنید .

از طرف دیگر یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از این دستگاه این است که می‌تواند خیلی سریع‌تر و موثرتر روند ترک اعتیاد شما را پیش بگیرد. اما در نظر داشته باشید که در روند ترک اعتیاد و کاهش مصرف نیکوتین شما تنها عامل موثر استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس نیست و شما باید به موارد دیگر ترک اعتیاد هم توجه کنید. ما در یک مقاله کامل از عوارض ترک اعتیاد و چگونگی پیشگیری و مدیریت کردن این عوارض را برای شما نوشته‌ایم. شما می‌توانید این مقاله را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از سیگارهای آیکاس طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبای آن است که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر مکان و با هر استایلی از آنها استفاده کنید.

خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس

از آنجایی که امروزه محصولات بسیار زیاد و متنوعی برای روند ترک اعتیاد در نظر گرفته و ساخته شده‌اند می‌توان سیگار الکترونیکی آیکاس را یکی از محبوب‌ترین و برترین سیگارهای الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد در نظر گرفت. برای خرید سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید چند مورد را بررسی کنید

١)  اولین موردی که در مورد سیگارهای الکترونیکی باید مورد بررسی قرار دهید انواع مختلف آن است. تنوع محصولات آیکاس و همچنین تنوع در طراحی آنها می‌تواند ذهنیت شما را تا حدودی در انتخاب درگیر کند.

٢) طعم های مختلف سیگارهای هیتس، ترا و سیگارهای نوسو را فراموش نکنید. زیرا که هر کدام می‌توانند تجربه خاصی را به شما عرضه کنند؛ اما در نظر داشته باشید که هر کدام از این سیگارها برای دستگاه خاصی از دست محصولات آیکاس مناسب است. یعنی شما نمی‌توانید از سیگارهای هیتس در دستگاه‌هایی که برای آن طراحی نشده استفاده کنید. یا حتی بالعکس نمی‌توانید از سیگارهای ترا برای دستگاه‌های نامناسب خودش استفاده کنید.

 چگونه سیگارهای الکترونیکی آیکاس را خریداری کنیم؟

به منظور خریداری کردن محصولات الکترونیکی آیکاس شما می‌توانید از دو روش حضوری و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید. در هر دو روش شما باید قابلیت تشخیص سیگارهای آیکاس تقلبی از اصل را داشته باشید. ما در یک مقاله کامل به طور کلی ویژگی‌ها و طریقت شناخت آنها را توضیح داده و در اختیار شما قرار داده‌ایم.

اگر که قصد خرید آنلاین را دارید باید از وب سایت‌های مرجع که دارای مجوز رسمی فروش محصولات الکترونیکی آیکاس هستند استفاده کنید. در نظر داشته باشید که قبل از خرید نظر کاربران دیگر در وب سایت را بخوانید. اگر هم قصد دارید که به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید باید توجه داشته باشید که به نمایندگی‌های آیکاس برای خرید خود مراجعه کنید.

کلام پایانی

توجه داشته باشید که تمامی  محصولاتی که برای روند ترک اعتیاد تعبیه و به بازار عرضه شده‌اند اعم از سیگارهای الکترونیکی آیکاس ویپ‌ها و یا سیستم‌های پاد همه و همه برای افرادی تهیه شده‌اند که می‌خواهند اعتیاد خود را ترک کنند. این دقیقاً به این معناست که استفاده از این سیگارها برای افراد غیر سیگاری به هیچ عنوان پیشنهاد نخواهد شد. زیرا که ما به دنبال عملیاتی برای دوری از سیگار و کاهش مصرف نیکوتین هستیم نه به دنبال عملیاتی برای نزدیک شدن به سیگار. شاید برایتان جالب باشد که چرا این سیگار که دارای ۹۵ درصد ضرر کمتری نسبت به سیگارهای معمولی است برای افراد بدون اعتیاد پیشنهاد نمی‌شود.

زیرا که با استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و به نیکوتین اعتیادی ندارند قطعاً باعث خواهد شد که به نیکوتین اعتیاد ایجاد کنند و به سمت استفاده از سیگارهای معمولی با درصد نیکوتین بیشتر سوق پیدا کنند.

 

 چگونه سیگارهای الکترونیکی آیکاس را خریداری کنیم؟

 

 وب سایت ویسموک

وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی ترک اعتیاد می‌باشد. این وبسایت فعالیت خود را با استفاده از نمایندگی سیگارهای الکترونیکی آیکاس شروع کرده. در این مجموعه تمامی افراد و همچنین تیم وب سایت ویسموک قصد دارند تا بتوانند با بهترین کیفیت و خدمات و کمترین قیمت‌ها رضایت مشتریان خود را به صورت دائمی داشته باشند. این یعنی شما می‌توانید تمام محصولات مورد نیاز خود را اعم از محصولات الکترونیکی آیکاس، سیگارهای ترا، نوسو سیگارهای هیتس را از این وب سایت تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت خوب و کیفیت عالی را از تیم ویسموک بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.