چگونگی تشخیص آیکاس اصل از آیکاس های تقلبی

mahsa fooladi
14 اسفند, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
چگونگی تشخیص آیکاس اصلی از ایکاس های تقلبی

چگونگی تشخیص سیگارهای الکترونیکی آیکاس اصل از آیکاس های تقلبی

با توجه به اینکه امروزه یکی از نیازهای جامعه به محصولات ترک اعتیاد است؛ که می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد به اثبات رسیده است افراد بسیار زیادی برای ترک اعتیاد خود از محصولاتی مانند سیگار الکترونیکی آیکاس استفاده می‌کنند. همین محبوبیت در استفاده از محصولات الکترونیکی آیکاس باعث شده که اجناسی از دسته اجناس تقلبی این محصول هم در بازار ارائه شده باشد. این مسئله می‌تواند تشخیص اصل یا فیک بودن دستگاه را برای مصرف کننده کمی سخت کند. ما در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی را مبنی بر راه‌های تشخیص سیگارهای الکترونیکی آیکاس اصل از فیک به شما ارائه دهیم؛ تا بتوانید در روند خرید خود از آنها استفاده کنید.

 

چگونگی تشخیص سیگارهای الکترونیکی آیکاس اصلی از ایکاس های تقلبی

 

بسته بندی محصولات

اولین روش برای پی بردن به آیکاس اصل یا تقلبی بودن سیگارهای آیکاس بسته‌بندی آنها است.

بسته‌بندی که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس اصل در نظر گرفته می‌شود دارای طراحی منحصر به فرد و دقیقی می‌باشد. این مورد را می‌توان از گرافیک واضح و چاپ با کیفیت آنها این موضوع را متوجه شد. اما در بسته‌بندی‌هایی که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس تقلبی وجود دارد در نگاه اول شاید به نظر برسد که این دستگاه اصل است؛ اما با جزئی نگری ساده می‌توانید متوجه شوید که این دستگاه اصل نیست. زیرا که به جزئیات بسته‌بندی موجود در دستگاه‌های اصل دقت نشده.

 هنگام بررسی بسته‌بندی محصولات آیکاس باید به این موارد توجه داشته باشید:

 لوگو و نام تجاری روی بسته ‌بندی: لوگو و نام تجاری که روی بسته‌بندی سیگارهای الکترونیکی آیکاس اصل قرار می‌گیرد دارای عناصر و جزئیات خاص خود می‌باشند. این عناصر و جزئیات در جعبه‌های بسته‌بندی تقلبی ملاحظه نمی‌شوند و این می‌تواند در نگاه جزئی نگرانه مشخص شود.

 کیفیت بسته‌بندی: بسته‌بندی محصولات آیکاس اصل دارای استحکام زیادی می‌باشند. در صورتی که بسته‌بندی‌های تقلبی استحکام لازم را ندارند.

 دستور زبان و املای استفاده شده بر روی محصول: محصولات تقلبی که تولید می‌شوند معمولاً دارای مشکلاتی در حیطه کنترل کیفیت هستند. این مسئله باعث می‌شود که غلط‌هایی در دستور زبان و یا املای کلمات نوشته شده روی بسته‌ بندی ایجاد شود. شما می‌توانید از بررسی این غلط‌ها متوجه محصول فیک بشوید.

 شماره سریال دستگاه را بررسی کنید:

در بسته‌بندی دستگاه‌های آیکاس یک شماره سریال وجود دارد که منحصراً مربوط به همان دستگاه آیکاسی است که شما ملاحظه می‌کنید. شما می‌توانید در وب سایت رسمی آیکاس این کد را وارد کرده و از صحت اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. پس اگر دستگاهی تقلبی باشد معمولاً شماره سریال ندارند؛ حتی اگر داشته باشند هم در وب سایت رسمی اطلاعاتی از آنها وجود ندارد.

 

شماره سریال دستگاه را بررسی کنید:

 

 بررسی شماره سریال

زمانی که شما شماره سریال موجود بر روی بسته ‌بندی را در وب سایت اصلی آیکاس وارد کنید و اطلاعات موجود آن را بخوانید؛ باید توجه داشته باشید که تمامی اطلاعاتی که در مورد سیگار مد نظر شما در  وب سایت اصلی نوشته شده را همزمان با دستگاه چک کنید.

 بررسی کیفیت ساخت

وقتی که می‌خواهید بررسی کنید که دستگاه آیکاس شما فیک است یا اصل باید به ساخت آن دقت داشته باشید. زیرا که در دستگاه‌های اصل از موادی با کیفیت بالا و درجه یک استفاده می‌شود که این مورد به راحتی قابل تشخیص است. اما در محصولات تقلبی کیفیت مواد و ساخت محصول  پایین است که این موضوع کاملاً قابل تشخیص خواهد بود.

 

 هنگام بررسی کیفیت ساخت به چه چیزهایی توجه باید کرد؟

 متریال: با نگاه جزئی و حتی کمی دانش در مورد مواد می‌توان تشخیص داد که این دستگاه از مواد و متریال اصلی و درجه یک ساخته شده یا خیر.

موارد fit and finish موجود: دستگاه‌های آیکاس تقلبی دارای لبه‌هایی هستند که ناهموار ساخته شده است. قطعات در آنها شل و کاملاً فیکس نشده هستند. همچنین در آیکاس‌های تقلبی ناهماهنگی‌هایی در طراحی و ساخت دستگاه دیده می‌شود.

 وزن دستگاه: محصولات اصلی آیکاس دارای وزن مشخص و یکسان هستند. ولی در دستگاه‌های تقلبی آیکاس وزن‌ها به صورت محسوسی سبک‌تر از آیکاس های اصلی خواهند بود.

اختلاف قیمت بین دستگاه آیکاس اصل و در آیکاس تقلبی

یکی دیگر از راه‌های تشخیص‌های تقلبی از آیکاس‌های اصل توجه به قیمت آنهاست زیرا که محصولات تقلبی به طبع دارای قیمت پایین‌تری خواهند بود.  این یعنی زمانی که با یک آیکاس روبرو شدید و قیمت آن به نظر شما بسیار مناسب بود باید بدانید که با یک آیکاس تقلبی مقابله داشته‌اید.  تخفیف‌های بسیار زیاد یا تبلیغاتی که در مورد محصول خود ارائه می‌دهند هم می‌تواند نشان از این باشد که آیکاس مورد نظر شما یکی از آیکاس‌های فیک می‌باشد.

برای این منظور بهتر است قبل از اقدام به خرید از قیمت آیکاس‌های اصلی در بازار اطلاعاتی را به دست آورده باشیم.

قیمت‌های آنها را از خرده فروشان، عمده فروشان، آنلاین فروشان و آفلاین فروشان بپرسید و با یکدیگر مقایسه کنید.

بهتر است از وارد کننده‌های رسمی  برای خرید خود استفاده کنید.

 

اختلاف قیمت بین دستگاه آیکاس اصل و در آیکاس تقلبی

 

عملکرد دستگاه آیکاس چگونه است؟

دستگاه‌های آیکاس شامل یک هولدر باتری و سیگارهای هیتس می‌باشد. در هولدر سیگارهای آیکاس المنت‌هایی وجود دارد که دمای لازم برای گرم کردن استیک‌های توتون و تنباکوی موجود در  سیگارهای هیتس را ایجاد می‌کند.

این گرما باعث می‌شود که  بدون سوختن توتون و تنباکو و در نهایت ایجاد آزادسازی مواد مضر فقط نیکوتین مورد نیاز از آن آزاد شود و در نهایت اضافه مواد را به صورت بخار آب خارج کند. این موضوع باعث می‌شود که ضرر استفاده از محصولات آیکاس و سیگارهای هیتس تا ۹۵ درصد از سیگارهای معمولی کمتر باشد.

شما همچنین می‌توانید از محصولات آیکاس در مکان‌های عمومی استفاده کنید زیرا که ضرر بسیار کمتری نسبت به سیگارهای معمولی دارد.

کلام نهایی

امروز روز بسیاری از افراد با دانشی که در مورد مضرات دود سیگار چه برای خودشان و چه برای افرادی که در معرض این دود قرار می‌گیرند آشنا هستند  تصمیم می‌گیرند که خود و دیگران را از این عادت بد رها کنند،  پس در نتیجه به سراغ عواملی می‌روند که بتوانند در روند ترک اعتیاد از آنها استفاده کنند و تاثیر لازم را دریافت کنند. محصولات الکترونیکی آیکاس یکی از محصولاتی است که برای ترک اعتیاد در نظر گرفته شده و با توجه به اینکه تا به حال به جمعیت بسیار زیادی در روند ترک اعتیاد کمک کرده است می‌تواند یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای شما باشد. اما اگر به آیکاس اصل یا فیک بودن آن توجه لازم را داشته باشید.

 

چگونه ترک اعتیاد را شروع کنیم و ادامه دهیم؟

زمانی که شما قصد برای ترک اعتیاد خود دارید باید ابتدا بررسی کنید که چه موردی باعث اعتیاد شما شده است و در نهایت پس از برطرف کردن دلیل آن اقدام به ایجاد انگیزه داشته باشید.  این ایجاد انگیزه برای استمرار شما در ترک اعتیاد اصلی‌ترین رکن است.

 

 سیگارهای الکترونیک آیکاس اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

ما در وب سایت ویسموک ارائه دهنده خدمات خریداری محصولات آیکاس و محصولات دیگری برای ترک اعتیاد هستیم که به شما ضمانت اصل بودن محصولات را خواهیم داد و  شما می‌توانید با خیال راحت محصول مورد نظر را انتخاب کنید و پس از بررسی نهایی اقدام به خرید داشته باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.