چگونگی کاهش استرس با آیکاس

mahsa fooladi
25 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آیکاس چگونه به کاهش استرس کمک می‌کند؟

چگونه به کاهش استرس با آیکاس بپردازیم؟

هر ساله آمار بسیار زیادی از افرادی که می‌خواهند روند ترک اعتیاد خود را شروع کند منتشر می‌شود. هر کدام از این افراد ممکن است روش‌های مختلفی را برای روند ترک اعتیاد خود انتخاب کنند و از آن استفاده داشته باشند. بسیاری از افراد استفاده از سیگارهای الکترونیکی را به عنوان جایگزینی برای سیگارهای معمولی در نظر می‌گیرند. تا بتوانند روند ترک اعتیاد خود را موثرتر و سریعتر انجام دهند. سیگارهای الکترونیکی آیکاس هم یکی از این محصولات الکترونیک که شما می‌توانید برای ترک اعتیاد خود از آن استفاده کنید. در اینجا به رابطه استفاده از آیکاس و کمک ان به کاهش استرس با آیکاس می پردازیم.

از طرف دیگر همه ما می‌دانیم که روند ترک اعتیاد باعث ایجاد عوارضی در فرد می‌شود. یکی از این عوارض استرس مفرط در فرد می‌باشد. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که سیگارهای الکترونیکی آیکاس چگونه می‌توانند بر استرس فرد اثر داشته و آن را کاهش دهند.

 

سیگارهای الکترونیکی ایکاس و عملکرد انها

 

سیگارهای الکترونیکی ایکاس و عملکرد انها

قبل از اینکه بتوانیم از ویژگی که باعث این کاهش استرس می‌شود صحبت کنیم باید دستگاه الکترونیکی آیکاس و عملکرد آن را به طور کامل بررسی کنیم.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس از مجموعه سیگارهایی هستند که برای روند ترک اعتیاد توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی تهیه و توزیع شده است. این دستگاه با شعار درک اعتیاد سریع‌تر و موثرتر فعالیت خود را در بازار شروع کرده است.

علت محبوبیت این دستگاه عملکرد نوآورانه و خلاقانه آن است. زیرا که بر خلاف سیگارهای الکترونیکی دارای ضرری حدود ۹۵ درصد کمتر از سیگارهای معمولی می‌باشد. اما به طور کامل تجربه سیگار کشیدن عادی را به شما خواهد داد.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای دو بخش بدنه و باتری هستند. در بدنه آن المنت‌هایی وجود دارد که این المنت‌ها می‌تواند گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد کرده و به استیک‌های توتون و تنباکو که بر روی سیگارهای مخصوص دستگاه الکترونیکی آیکاس قرار دارند القا کنند. القای این گرما باعث می‌شود که نیکوتین موجود در تنباکوی اصلی که در سیگارها وجود دارد بدون فرایند سوختن آزاد شود و به صورت بخار آب از دستگاه خارج شود. در این حالت نه تنها شما مواد مضر را از که از تنباکو آزاد می‌شود استنشاق نخواهید کرد. بعضی از میزان نیکوتینی که قرار است به بدن شما برسد تا حدود کمی نسبت به سیگارهای معمولی کمتر است.

این همان چیزی است که در کاهش استرس با آیکاس فردی که در هنگام ترک اعتیاد است عملکرد مثبتی ایجاد می‌کند.

عوارض ترک اعتیاد

به طور کلی ترک اعتیاد عوارض بسیار زیادی دارد. این عوارض در هر فرد می‌تواند متفاوت و یا با درصدهای متفاوت بروز داده شود. اما یکی از عمده‌ترین عوارضی که پس از شروع فرایند ترک اعتیاد به سراغ فرد می‌آید استرس و اضطراب است. اما علت آن چیست؟

بسیاری از افراد در هنگام روی آوردن به اعتیاد به این موضوع که یک چیزی باعث ایجاد اعتیاد در آنها شده است فکر نمی‌کنند. اما در زمانی که قصد بر ترک اعتیاد خود را دارند مدام ممکن است به آن مسئله و یا هر موضوع دیگری فکر کنند. از سوی دیگر هنگام اعتیاد افراد به نیکوتین ذهن و مغز آنها به طور کامل در اختیار نیکوتین قرار دارد. استفاده نکردن از نیکوتین و یا استفاده کردن از مقدار کم نیکوتین ممکن است باعث ایجاد تشویش‌هایی در ذهن آنها شود. در نهایت استرس و اضطراب زیادی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

 

 عوارض ترک اعتیاد

 

ترک نیکوتین و کاهش استرس و اضطراب

هنگامی که شما برای ترک اعتیاد روند خود را شروع می‌کنید قطعاً با عوارض آن با شدت بسیار زیادی روبرو خواهید شد. اما این را بدانید که ترک یک عادت هر چقدرم که سخت باشد تنها ۱۴ روز زمان دارد تا ترک کردن این عادت را برای شما  راحت‌تر کند.

پس اگر با این دید به روند ترک اعتیاد خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که برهه سختی شما تنها دو هفته می‌باشد. در این زمان با توجه به استفاده شما از محصولات الکترونیکی آیکاس شما می‌توانید تجربه سیگار کشیدن خود را داشته باشید اما با نیکوتینی کمتر از حد واقعی. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در محصولات الکترونیکی آیکاس می‌تواند به شما کمک کند تا روند استرس خود را کاهش دهید تجربه طعم‌های مختلف سیگارهایی مانند سیگارهای هیتس، ترا و نوسو می‌باشد.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های سیگارهای الکترونیکی آیکاس با سایر سیگارهای الکترونیکی که در بازار وجود دارند همین است. شما می‌توانید از طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس و نوسو و یا ترا استفاده کنید. این را بدانید که هر کدام از این طعم‌ها و عطرها می‌تواند به نحوی باعث ایجاد آرامش در شما شود.

توجه داشته باشید که سیگارهای الکترونیکی آیکاس فقط و فقط با سیگارهای مخصوص خود کار می‌کنند. این سیگارها همان سیگارهای هیتس،سیگارهای ترا و سیگارهای نوسو می‌باشد.

توجه داشته باشید زمانی که ابتدای روند ترک اعتیاد شما می‌باشد ممکن است مصرف کمتر نیکوتین باعث شود که اضطراب و استرس شما بیشتر از حد معمول باشد. اما بدانید که این روند به صورت زمانی کاهش پیدا می‌کند.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

همانند هر محصول دیگری امکان تهیه سیگارهای الکترونیکی آیکاس هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین وجود دارد.

اگر قصد دارید محصول خود را به صورت حضوری تهیه کنید باید اطلاعات کامل در مورد روند تشخیص سیگارهای آیکاس تقلبی از اصل را بدانید. همچنین روش‌های مختلف را برای شناسایی این تفاوت اعمال کنید. در نهایت از ضمانت دستگاه توسط فروشگاه مطمئن شوید.

بهتر است برای خرید حضوری فروشگاه‌هایی را انتخاب کنید که نمایندگی رسمی از برند آیکاس هستند

اگر قصد دارید خرید خود را به صورت غیر حضوری و یا آنلاین انجام دهید باید از وب سایت‌هایی خرید خود را داشته باشید که اجازه رسمی برای فروش محصولات الکترونیکی ترک اعتیاد را دارند. بهتر است که رضایت مشتریان گذشته وب سایت را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که این وب سایت خدمات رسانی مطلوبی دارد.

 کلام نهایی

همه ما می‌دانیم که به دنبال ایجاد عادت‌های مناسب هستیم و دوری از عادت‌های بدی مانند اعتیاد می‌تواند اولین قدم برای ما باشد پس باید در همین جا اعلام کنیم که تمامی محصولاتی که برای روند ترک اعتیاد ساخته شده و در بازار عرضه شده‌اند فقط برای افرادی است که قصد ترک اعتیاد خود را دارند.  این یعنی افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکردند و اعتیادی به نیکوتین ندارند اجازه استفاده از این دستگاه‌ها را نخواهند داشت زیرا که در نهایت استفاده آنها از این دستگاه‌ها اعتیاد اعتیاد به نیکوتین  اولین مشکلی است که برای آنها رخ می‌دهد و در نتیجه اعتیاد به نیکوتین عوارض این اعتیاد و حتی عوارض ترک این اعتیاد بر آنها  چیره خواهد شد.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

 وب سایت ویسموک

وب سایت ویسموک یکی از تخصصی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد است که از  شروع فعالیت تا به حال همیشه درصدد بوده است تا بتواند رضایت مشتریان خود را به صورت ۱۰۰ در صدر خود قرار دهد.

شما می‌توانید تمامی محصولاتی که برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس اعم از دستگاه آیکاس ایلوما پرایم، ایلوما وان ، آیکاس اورجینال دیو ، ایکاس 3 دیو و انواع مختلف و حتی طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس، طعم‌های مختلف سیگارهای نوسو و طعم‌های مختلف سیگارهای ترا به علاوه لوازم جانبی سیگارهای آیکاس پاک کننده‌های آیکاس و غیره را از این فروشگاه خریداری کنید.

ضمانت کیفیت خوب محصول و قیمت مناسب را از فروشگاه ویسموک بخواهید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.