راهنمای خرید سیگار های الکترونیکی

mahsa fooladi
9 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

متاسفانه افراد بسیار زیاد هر روز به استفاده از سیگار روی می‌آورند که این موضوع مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورده است. از دسته مشکلات می‌توانیم به بیماری‌هایی که برای خود افراد و دیگر افرادی که در معرض دود این سیگارها قرار می‌گیرند اشاره کنیم. که باعث می‌شود خطرهای جبران ناپذیری را برای افراد ایجاد کند. یکی از روش‌هایی که می‌تواند تداعی کننده تجربه سیگار کشیدن باشد اما دارای ضرر کمتری باشد استفاده از سیگارهای الکترونیکی است. به همین علت راهنمای خرید آنها باید وجود داشته باشد تا بتواند به شما در عرصه خرید محصول مورد نظرتان کمک کند. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که سیگارهای الکترونیکی در واقع چه نوع سیگاری هستند و کارکرد آنها به چه صورت خواهد بود. در نهایت به راهنمایی در مورد خرید سیگارهای الکترونیکی می‌پردازیم.

 

سیگار الکترونیکی چیست؟

 

سیگار الکترونیکی چیست؟

سیگار الکترونیکی از دست محصولاتی هستند که از شرکت‌های متفاوت تهیه و توزیع شده‌اند. هدف آنها کمک به روند ترک اعتیاد افراد سیگاری می‌باشد. تا بتوانند سیگار خود را به موثر ترین حالت ممکن ترک کنند. تمامی این محصولات طوری طراحی شده اند که بتوانند همانند سیگار های معمولی عمل کنند. اما سلامتی را به آن اندازه به خطر نیندازند. این سیگار های الکترونیکی در قالب دستگاه‌هایی مانند سیگار های الکترونی آیکاس، ویپ ها و سیستم های پاد می‌باشد. تمامی این محصولات دارای مکانیزم های خاصی برای فعالیت و عملکرد هستند که این نوع عملکرد در انتخاب آن ها تاثیر بسیار زیادی دارد.

راهنمای خرید در عملکرد سیگار های الکترونیکی آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس محصولی از شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشد که محبوبیت آن به علت عملکرد نوآورانه آن می‌باشد. در این دستگاه دو قسمت باتری و هولدر وجود دارد. در قسمت هولدر آن المنتهایی برای ایجاد گرمای ۳۵۰ درجه موجود می‌باشد که این گرما در نهایت به استیک های تنباکو که روی سیگار های هیتس، ترا، نوسو وجود دارد القا می‌شود. این موضوع باعث آزاد شدن نیکوتین می‌شود که به صورت بخار از دستگاه خارج می‌شود.

این فرایند باعث می‌شود که ضرر سیگار های الکترونیکی ایکاس ۹۵ درصد کمتر از سیگار های معمولی می‌باشد، زیرا که در سیگارهای معمولی توتون و تنباکو می‌سوزد تا بتواند نیکوتین را آزاد کند که همین فرایند سوختن باعث آزاد شدن مواد مضر موجود در تنباکو می‌شود که در نهایت باعث ایجاد عوارض برای فرد مصرف کننده و دیگر افرادی که در معرض دود این سیگار ها قرار می‌گیرند می‌شود.

ویپ ها چه هستند و عملکرد انها به چه صورت می باشد؟

ویپ ها هم از دسته محصولاتی هستند که برای روند ترک اعتیاد ساخته و به بازار عرضه شده اند، اما این محصولات با سیگار های الکترونی ایکاس سک تفاوت بزرگ دارند آن هم این است که در سیگارهای الکترونیکی ایکاس گرما تولید میشود اما در ویپ ها مایعی درون محفظه وجود دارد که حاوی نیکوتین است و از آن تا نیکوتین لازم آزاد می‌شود. استفاده از این دستگاه تاثیرات بسزایی در ترک اعتیاد دارد اما پس از مدت ها دارای عوارض خواهند بود زیرا که این مایع به مرورو زمان فرسوده خواهد شد.

سیستم های پاد و عمکرد انها

سیستم های پاد دقیقا حد مابین دو سیستم قبلی می‌باشد. یعنی از طریق المنت های موجود گرما را تولید می‌کنند و این باعث می‌شود که در این نوع سیگارها هم نیاز به سوختن نداشته باشد. اما در نهایت به کمک مایع لیکویئدی که در آن وجود دارد نیکوتین را به صورت بخار آب که هیچ بوی خاصی ندارد خارج می‌کند.

 

سیستم های پاد و عمکرد انها

 

راهنمای خرید کامل تر برای سیگارهای الکترونیکی

یکی از چیزهایی که در روند ترک اعتیاد ممکن است تاثیر زیادی داشته باشد طعم های سیگار است که در سیگارهای الکترونیکی آیکاس با توجه به اینکه از سیگارهای هیتس، ترا، نوسو استفاده می‌شود امکان استفاده از طعم های خاص ترین را به شما می دهد. ما در مقاله هایی به طور کامل در مورد طعم های سیگار هیتس،ترا، نوسو صحبت کرده ایم. شما می‌توانید این مقاله ها در وبسایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید. توجه داشته باشید که تمامی موارد بالا دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص تری هستند که نوع آنها را متمایز می‌کند و ممکن است در روند خرید آن ارزیابی های بیشتری را به وجود بیاورد.

ویژگی های استفاده از سیگار های الکترونیکی

با توجه به تمامی گفته ها که از سیگارهای معمولی مواد مضر بسیار زیادی ازاد می‌شود اما از سیگارهای الکترونیکی نه. پس این اولین ویژگی مثبت آن است. دوم اینکه از دستگاه ها دود هایی با بوی بد منتشر نمیشود و این خود یکی از مزیت های آن است. سوم اینکه میزان نیکوتینی که قرار است است از طریق سیگار های معمولی به شما برسد کمتر خواهد بود. در نتیجه روند اعتید شما سریع تر و موثر تر اتفاق خواهد افتاد.

سیگار های الکترونیکی را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟

شما میتوانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید سیگار های خود داشته باشید. اگر قصد دارید خرید خود را حضوری انجام دهید بهتر است با توجه به محصولی که برای خرید انتخاب کردید فروشگاهی را انتخاب کیند که نمایندگی رسمی برای فروش ان محصول هستند. حتما قبل از خرید خود دقت داشته باشید که اطلاعات کامل در مورد روش های تشخیص سیگار های تقلبی از سیگار های اصل را داشته باشید.

اگر هم قصد دارید که خرید خود را به صورت انلاین انجام دهید باید در نظر داشته باشید که فروشگاه های اینترنتی مرجع را برای خرید خود انتخاب کنید و ضمانت و کیفیت محصول انها اطمینان حاصل کنید . یکی از بهترین راههای که می توانید در این حیطه انجام دهید این است که نظر سابق کاربران این وبسیات را مورد طالعه قرار دهید.

کلام نهایی

انتخاب هر کدام از این محصولات اکترونیکی برای روند ترک اعتیاد کاملا به سلیقه شما و نیاز شما از محصول بستگی دارد . یعنی با توجه به تمامی ویژگی های خاص ان ها باید بدانید که کدام یک از آن ها میتواند برای شما گزینه مناسب تری باشد.

در نهایت هم دقت داشته باشید که تمایم محصولاتی که برای روند ترک اعتیاد اسخته شده اند و همجنین تمام چیزیهای دیگری که مطعلق به این محصولات هستند همه و همه برای افرادی ساخته شده اند که قصد دارند سیگار را ترک کنند پس یعنی برای افرادی که تا به حال از سیگار استفاده نکرده اند و به نیکوتین هیچ گونه اعتیادی ندارند پیشنهاد نمیشوند.

 

سیگار های الکترونیکی را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟

 

وبسایت ویسموک

وبسیات ویسموک در حوزه راهنمای خرید یکی از حرفه ای ترین و با تخصص ترین وبسایت ها برای فروش محصولات ترک اعتیاد می باشد. این وبسایت توانسته به طور کامل رضایت مشتریان خود را جلب کند. پس این یعنی شما می توانید محصولات خود را در با کیفیت ترین حالت ممکن خریداری کنید و از قیمت های مناسب آنها نهایت استفاده را ببرید. وبسایت ویسموک یکی از متخصصان فروش محصولات ایکاس، سگیار های ترا، سیگار های هیتس، سیگارهای نوسو میباشد. شما همچنین میتوانید تمامی لوازم جانبی این محصولات را از این وبسایت تهیه کنید .

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.