مقایسه آیکاس با سایر گزینه ها به صورت کاربردی

mahsa fooladi
21 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
Comparison of ICAS with other options in a practical way

IQOS در مقابل سایر گزینه‌ها: کدام یک انتخاب بهتری است؟

اگر بخواهیم مقایسه کلی و دقیقی را در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس و همچنین رقیب‌های این دستگاه داشته باشیم ؛ در نهایت بررسی کنیم که کدام از یک از این محصولات می‌توانند ضرر کمتر و سود بیشتری برای ما داشته باشیم. باید در نظر بگیریم که سیگارهای الکترونیکی آیکاس دارای رقیب‌های بسیار زیادی است. هر کدام از آنها به نحوی قصد دارند که کاهش ضرر سیگار را به نمایش بکشند. اما اینکه کدام یک می‌تواند انتخاب بهتر و مفیدتری باشد کاملاً بستگی به یک سری از ویژگی‌ها دارد. در ادامه این مقاله از مقایسه آیکاس قصد داریم به آنها بپردازیم.

قطعاً می‌دانید که محصولات بسیار مختلفی برای روند ترک اعتیاد به سیگار ساخته و در نهایت به بازار عرضه شده‌اند. هر کدام از این محصولات هم دارای شعارهای خاص خود هستند تا بتوانند مشتریان خود را جذب کند. اما سوال این است که کدام یک از این موارد می‌تواند ضرر کمتری برای فردی که قصد ترک اعتیاد دارد داشته باشد.

ابتدا باید بررسی کنیم که چند نمونه محصولات الکترونیکی برای ترک اعتیاد وجود دارد

انواع مختلف و متنوع بسیار زیادی که در محصولات ترک اعتیاد وجود دارد. به صورت کلی می‌توان محصولات الکترونیکی در این زمینه را به سه گروه سیستم‌های پاد، ویپ‌ها و سیگارهای الکترونیکی آیکاس تقسیم کنیم.

 

"IQOS در مقابل سایر گزینه‌ها: کدام یک انتخاب بهتری است؟"

 

ویپ‌ها در مقایسه آیکاس

ویپ‌ها از دست محصولاتی هستند که از گذشته تا به حال دارای محبوبیت بسیار زیادی در میان برخی از جوامع می‌باشد. اما مسئله مهم این است که عملکرد ویپ‌ها به چه صورت است؟ و آنها چگونه می‌توانند کاهش ضرر مصرف سیگار را داشته باشد؟

ویپ‌ها یکی از سیستم‌های الکترونیکی ترک اعتیاد هستند. آنها نسبت به محصولات دیگر ابعاد بزرگتری دارند. همچنین حجم بخار بیشتری از خود منتشر می‌کند. اما میزان نیکوتینی که قرار است به بدن شما برساند بسیار کم است.

این سیستم‌ها توسط مایع نیکوتین‌داری که در مخزن آنها وجود دارند نیکوتین مورد نیاز شما را تامین می‌کند. اما در نظر داشته باشید که شواهد و تحقیقات نشان می‌دهد که پس از مدتی استفاده از ویپ‌ها مایع موجود در مخزن آن ممکن است دچار مشکلاتی شود که در نهایت سلامتی شما را به خطر می‌اندازد.

  سیستم‌های پاد در مقایسه آیکاس

سیستم‌های پاد دقیقاً همان قسمت دیگری از ویپ‌ها هستند اما کامدهی کمتری را قرار است به شما بدهد. تنها شاخصه‌ای که در مورد ویپ‌ها و سیستم‌های پاد وجود دارد این است که سیستم‌های پاد از دستگاه‌های ویپ کوچکتر هستند.

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس یکی از محصولات الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد است. این سیگار ها توسط شرکت فیلیپ موریس آمریکایی تهیه و به بازار توزیع شده اند. امروزه علت محبوبیت محصولات الکترونیکی آیکاس عملکرد نوآورانه و هوشمندانه آن است. محصولات الکترونیکی آیکاس از دو قسمت بدنه و باتری تشکیل شده‌اند. بدنه یا همان هولدر آن دارای المنت‌هایی از داخل می‌باشند که کار این المنت‌ها ایجاد گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد است.

این همان عملکرد هوشمندانه و نوآورانه برای سیگارهای الکترونیکی آیکاس است. زیرا که این گرمای ایجاد شده را قرار است به استیک‌های تنباکو که روی سیگارهای مخصوص دستگاه‌های آیکاس قرار دارد القا کند. در نتیجه این القا نیکوتین موجود از تنباکوی اصلی خارج شده و به بدن شما می‌رسد. اما با این تفاوت که در سیگارهای معمولی برای آزاد شدن نیکوتین باید فرایند سوختن رخ دهد تا نیکوتین از تنباکو آزاد شود. اما در سیگارهای الکترونیکی آیکاس هیچ گونه فرایند سوختنی انجام نخواهد شد.

تا اینجای مقاله مقایسه آیکاس در مورد تمامی سیستم‌های الکترونیکی که برای روند ترک اعتیاد می‌توان از آنها استفاده کرد صحبت کردیم. همچنین بررسی جزئی از عملکرد آنها  داشتیم. اما اینکه کدام یک می‌تواند ضرر استفاده از سیگار و حتی این دستگاه‌ها را کاهش دهد مسئله اصلی‌تر و مهمتر است.

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها.

 

ویپ‌ها و سیستم های پاد در مقایسه آیکاس چگونه باعث ضرر می‌شوند؟

همانطور که گفته شد شما می‌توانید نیکوتین مورد نیاز خود را از مایع نیکوتین‌داری که در مخزن این سیگارها قرار دارد استخراج کنید. اما این مایع پس از مدتی دچار مشکلاتی می‌شود که سلامتی شما را تا حدود بسیار زیادی به خطر می‌اندازد. از طرف دیگر در ویپ‌ها و سیستم‌های پاد با توجه به اینکه انواع مختلفی در دستگاه‌ها و اندازه‌های آنها وجود دارد اما طعم‌های بسیار مختلف و متنوعی برای آنها تعبیه و در نظر گرفته نشده است.

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس چگونه باعث ضرر میشوند؟

سیگارهای الکترونیکی ایکاس با توجه به عملکردی که دارد هیچ گونه فرایند سوختنی را در خود انجام نمی‌دهد. پس در نتیجه شما نیکوتین مورد نیاز خود را از تنباکوی اصل دریافت می‌کنید اما بدون داشتن هرگونه مواد مضر دیگر.

دومین ویژگی که باعث می‌شود سیگارهای الکترونیکی ایکاس در کاهش ضررهای سیگار معمولی سهم بسیار زیادی داشته باشد این است که مواد مضر از تنباکو در سیگارهای الکترونیکی‌های ایکاس خارج نمی‌شود. در نتیجه دود نامطبوع و یا دود مضری را برای خود فرد و افراد دیگری که در معرض این دود قرار می‌گیرند ایجاد نمی‌کند.

سومین ویژگی که در مورد سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد این است که سیگارهای الکترونیکی آیکاس با تنوع در انواع مختلف خود دارای سیگارهای مخصوصی هستند که فقط برای محصولات الکترونیکی‌های کاست تعبیه شده‌اند. این سیگارهای مخصوص با نام سیگار های هیتس ، سیگار های ترا و سیگار های نوسو شناخته می‌شوند که مهمترین ویژگی هر کدام از آنها این است که دارای تنوع طعمی بسیار زیادی هستند.

یعنی شما می‌توانید نه تنها دود نامطبوعی را از دستگاه خود داشته باشید بلکه می‌توانید بخار آبی با طعم‌های مختلف و عطرهای مختلف را تجربه کنید. ما در مقاله‌های متنوع به طور کامل از بهترین طعم‌های سیگارهای هیتس، نوسو و ترا صحبت کرده‌ایم. شما می‌توانید تمامی این مقاله‌ها را در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

به صورت کلی همانند هر محصول دیگری شما می‌توانید محصولات الکترونیکی آیکاس مانند آیکاس ایلوما استاندارد ، آیکاس ایلوما وان ، آیکاس 3 دیو و… را به همراه سیگارهای خاص این دستگاه و همچنین لوازم جانبی آن را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین تهیه و خریداری کنید.

اگر قصد دارید که سیگارهای الکترونیکی آیکاس را به صورت حضوری خریداری کنید باید فروشگاه‌هایی را برای خرید انتخاب کنید که دارای مجوز رسمی و یا حتی نمایندگی رسمی از آیکاس هستند و همچنین قبل از خرید خود توجه داشته باشید که اطلاعات کامل و کافی در مورد تشخیص آیگاس‌های تقلبی و آیکاس‌های اصل را داشته باشید.

اگر قصد دارید محصول خود را به صورت آنلاین خریداری کنید وب سایت‌های مرجعی که اجازه فروش محصولات ترک اعتیادات را دارند برای خرید خود انتخاب کنید. همچنین از موارد ضمانت آنها و رضایت مشتریان پیشین آنها مطمئن شوید.

 کلام نهایی

توجه داشته باشید که تمامی این دستگاه‌ها با تمامی کارایی‌های خاص خود فقط و فقط برای افرادی که برای ترک اعتیاد قدمی برمی‌دارند ساخته و تعبیه شده‌اند و برای کسانی که تا به حال از سیگار استفاده  نکردند و به نیکوتین اعتیاد ندارند پیشنهاد نمی‌شود زیرا که به طور قطع باعث اعتیاد آنها به نیکوتین خواهد شد.

 

سیگارهای الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

 وب سایت ویسموک

 وب سایت ویسموک یکی از حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی ترک اعتیاد و علی الخصوص محصولات الکترونیکی آیکاس می‌باشد که شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را در انواع مختلف و همچنین سیگارهای خاص این دستگاه را به همراه لوازم جانبی مختلفی که برای این دستگاه تعبیه شده از وب سایت تهیه کنید.

تیم وب سایت ویسموک همیشه درصدد هستند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را به صورت ۱۰۰ در صدر جدول خود قرار دهند این یعنی شما می‌توانید بهترین خدمات و بهترین  دستگاه‌ها را با بهترین قیمت‌ها از وب سایت بیسموک تهیه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.