مقایسه هزینه‌ سیگارهای الکترونیکی آیکاس با سیگارهای معمولی 

mahsa fooladi
25 فروردین, 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
مقایسه هزینه‌ سیگارهای الکترونیکی آیکاس با سیگارهای معمولی 

مقایسه هزینه‌ سیگارهای الکترونیکی آیکاس با سیگارهای معمولی در بازار

بسیاری از افراد که قصد دارند روند ترک اعتیاد خود را شروع کنند و به این فکر می‌افتند که آیا استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس می‌تواند گزینه مناسبی باشد؟ و اینکه مقایسه هزینه‌ ها به چه شکل است و هزینه‌های سیگارهای الکترونیک‌ ایکاس چه تفاوتی با هزینه‌هایی که برای سیگارهای معمولی صرف می‌کنیم دارد؟

در مقاله مذکور برای مقایسه هزینه‌ ما قصد داریم به طور کلی هزینه‌هایی که برای استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس باید پرداخت کنید را بررسی کنیم. در نهایت مقایسه‌ای داشته باشیم نسبت به سیگارهای الکترونیکی ایکاس و سیگارهای معمولی.

 

مقایسه هزینه‌ سیگارهای الکترونیکی آیکاس با سیگارهای معمولی در بازار

 

 سیگارهای الکترونیکی آیکاس و عملکرد آنها

سیگارهای الکترونیکی آیکاس از محصولات الکترونیکی هستند که برای روند ترک اعتیاد ساخته و به بازار عرضه شده‌اند. این دستگاه محصول شرکت فیلیپ موریس آمریکایی می‌باشد. با شعار ترک اعتیادی موثرتر و سریعتر فعالیت خود را در عرصه ترک اعتیاد شروع کرده است. بسیاری از افراد برای استفاده سیگارهای الکترونیکی آیکاس را در روند ترک اعتیاد خود ترجیح می‌دهند. علت این امر محبوبیت این دستگاه می‌باشد. اما این محبوبیت از کجا نشأت می‌گیرد و چه چیزی باعث ایجاد این محبوبیت می شود؟

دلیل اصلی ایجاد محبوبیت در سیگارهای الکترونیکی آیکاس عملکرد نوآورانه و خلاقانه این دستگاه می‌باشد. این دستگاه دارای دو قسمت بدنه و باتری است. در قسمت بدنه آن المنت‌هایی وجود دارد. این المنت‌ها می‌توانند گرمایی معادل ۳۵۰ درجه سانتیگراد را ایجاد و در نهایت به استیک‌های تنباکو که بر روی سیگارهای مخصوص دستگاه الکترونیکی‌ ایکاس قرار دارند القا کنند. در نتیجه القای این گرما نیکوتین موجود در تنباکوی اصل به صورت کامل خارج و همانند بخار آبی از دستگاه خارج می‌شود و به فرد می‌رسد. همین عملکرد است که باعث می‌شود افراد انتخاب سیگارهای الکترونیکی آیکاس را به استفاده از هر دستگاه دیگری ترجیح دهند.

 

 هزینه‌ای که باید برای خرید دستگاه الکترونیکی آیکاس تهیه کنیم چقدر است؟

توجه داشته باشید که محصولات الکترونیکی آیکاس فقط بدنه هستند. پس سیگارهای مخصوص این دستگاه‌ها درون این بدنه‌ها یا همان هولدر وارد می‌شود و نگه داشته می‌شود. یعنی ابتدا شما باید بررسی کنید که کدام یک از انواع دستگاه‌های الکترونیکی آیکاس را می‌خواهید خریداری کنید. مقایسه هزینه‌ و قیمت تمامی محصولات الکترونیکی آیکاس را می‌توانید در وب سایت ویسموک مورد مطالعه قرار دهید.

مورد بعدی که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید این است که هر کدام از محصولات الکترونیکی آیکاس دارای نوع خاصی از سیگارهایی است. این سیگار ها فقط برای دستگاه‌ خودشان تعبیه شده‌اند می‌باشد. یعنی شما برای انتخاب گزینه‌هایی مانند سیگارهای هیتس، ترا و سیگارهای نوسو را در جدول دارید. قیمت هر کدام از این سیگارها به طعم‌های مختلفی بستگی دارد که می‌خواهید از این سری سیگارها تهیه کنید.

توجه داشته باشید که در هر پاکت از سیگارهای هیتس، ترا یا نوسو تعداد محدودی وجود دارد. با استفاده از دستگاه شما اجازه دارید ۱۴ پاف از هر سیگار مصرف کنید. شما می‌توانید اطلاعات کامل در مورد طعم‌های مختلف سیگارهای هیتس، ترا و همچنین نوسو را در مقاله‌هایی که برای آنها تهیه شده در وب سایت ویسموک بخوانید.

نکات تکمیلی

با توجه به اینکه سیگارهای الکترونیکی آیکاس به تنهایی می‌تواند زیبایی منحصر به فردی را به استایل شما بدهد شما همچنین می‌توانید از لوازم دیگری به عنوان لوازم جانبی این دستگاه استفاده کنید؛ تا زیبایی این دستگاه را چند برابر و عملکرد آن را برای مدت بیشتری حفظ کنید. اما به طور کلی باید گفت که تهیه لوازم جانبی محصولات الکترونیکی آیکاس ضرورت کاملی ندارد. این مورد فقط به انتخاب خود شما بستگی دارد. پک‌های تمیز کننده یکی دیگر از عواملی است که می‌تواند به هزینه‌های استفاده از سیگارهای آیکاس اضافه کند.

 

 هزینه‌ای که باید برای خرید دستگاه الکترونیکی آیکاس تهیه کنیم چقدر است؟

 

با توجه به اینکه این دستگاه‌ها دارای استفاده مداومی هستند به طور منظم باید تمیز شوند و مورد پاکسازی قرار بگیرند. با استفاده از پک‌های مناسبی که امکان استفاده از محصولات پاکسازی این دستگاه را به شما می‌دهد شما می‌توانید این روند را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

اگر بخواهیم بررسی و مقایسه کاملی نسبت به قیمت‌های سیگارهای الکترونیکی آیکاس و لوازم مورد نیاز آن و همچنین سیگارهای معمولی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که استفاده از سیگارهای معمولی هزینه کمتری نسبت به سیگارهای الکترونیکی ایکاس دارد. اما آیا این مسئله می‌تواند منطقی باشد؟

در بحث مقایسه هزینه‌ اگر از زمره مالی به قضیه نگاه کنیم قطعاً استفاده از سیگارهای معمولی به صرفه‌تر و مقرون به صرفه‌ترین محصولات نسبت به  سیگارهای الکترونیکی آیکاس است. اما اگر قضیه را از زمره سلامتی که قرار است برای خود و دیگران ایجاد کنیم به قضیه نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که استفاده از سیگارهای آیکاس می‌تواند یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب ها باشد.

ویژگی‌های استفاده از سیگارهای الکترونیکی آیکاس

سیگارهای الکترونیکی آیکاس برخلاف سیگارهای معمولی دارای ۹۵ درصد ضرر کمتر می‌باشد. این سیگارها می‌توانند تجربه سیگار کشیدن اما با طعم‌ها و عطرهای مختلف را به شما هدیه دهد. سیگارهای الکترونیکی آیکاس هیچگونه دود مضری را برای شما و دیگران  ایجاد نمی‌کند. پس در نهایت این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از این دستگاه در تمامی اماکن استفاده کنید. استفاده از دستگاه الکترونیکی آیکاس با توجه به روند کاهش مصرف نیکوتینی که به همراه دارد می‌تواند باعث کاهش استرس شما در روند ترک اعتیاد شما شود. این سیگارها و استفاده از آنها در روند ترک اعتیاد می‌تواند عوارض ناشی از ترک اعتیاد را برای شما به حداقل برساند. زیرا که هدف اصلی ایجاد سیگارهای الکترونیکی‌ ایکاس ترک اعتیادی موثر و سریع بوده است.

 محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

محصولات الکترونیکی آیکاس همانند هر محصول دیگری می‌تواند به صورت حضوری و به صورت آنلاین مورد خرید شما قرار بگیرد. یعنی شما می‌توانید هم به صورت حضوری آن را خریداری کنید. هم از وب سایت‌های مرجعی که اجازه فروش محصولات الکترونیکی ترک اعتیاد را دارند خرید خود را انجام دهید.

اگر قصد دارید که خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید قبل از خرید خود  مقاله تشخیص سیگارهای آیکاس تقلبی از اصل را در وب سایت بیسموک مورد مطالعه قرار دهید. بهتر است تمامی فرایندهایی که در مقاله لحاظ شده را هنگام خرید خود اجرا کنید.

اگر قصد دارید که به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید توجه داشته باشید که مشتریان گذشته این وب سایت حتماً رضایتمندی کامل را داشته باشند و از کیفیت و قیمت محصولات راضی بوده باشند. همچنین به هنگام خرید خود دقت داشته باشید که انواع مختلفی از سیگارهای الکترونیکی آیکاس وجود دارد که هر کدام از آنها دارای سیگارهای مخصوصی هستند. قبل از خرید خود توجه داشته باشید که کدام یک از طعم‌های سیگارهای آیکاس برای شما جذابیت دارد که با تناسب با همان طعم محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

 محصولات الکترونیکی آیکاس را از کجا تهیه کنیم؟

 

 کلام نهایی

توجه داشته باشید که تمامی محصولاتی که برای روند ترک اعتیاد ایجاد شدند فقط برای افرادی است که می‌خواهند از اعتیاد خود به نیکوتین رهایی پیدا کنند. پس استفاده از این دستگاه برای افرادی که تا به حال به نیکوتین اعتیادی نداشتند پیشنهاد نمی‌شود. زیرا که قطع به یقین باعث ایجاد اعتیاد به نیکوتین در آنها می‌شود. همین موضوع عوارض بسیار زیادی را با خود به همراه خواهد داشت.

 وب سایت ویسموک یکی از با تجربه‌ترین و متخصص‌ترین وب سایت‌ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی برای روند ترک اعتیاد می‌باشد. از ابتدای شروع فعالیت تا به حال درصدد بوده تا بتواند رضایت ۱۰۰ مشتریان خود را به طور کامل در صدر جدول فعالیت خود قرار دهد. شما می‌توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را از ویسموک تهیه کنید. محصولاتی اعم از محصولات الکترونیکی آیکاس انواع مختلف سیگارهای هیتس، ترا و نوسو و همچنین خود دستگاه های آیکاس ایلوما و دستگاه های آیکاس 3 دیو را به همراه پک‌های تمیز کننده که نیاز دارید. ضمانت کیفیت محصول و قیمت مناسب را فقط از وب سایت ویسموک بخواهید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.